5 czerwca 2017 22:52
Info FRANC AUDIO ACCESORIES HIGH END Monachium Vorm Eichholz 2g 42119 Wuppertal

FRANC AUDIO ACCESSORIES

Paweł Skulimowski i jego firma FRANC AUDIO ACCESSORIES pokazują, że akcesoria Made in Poland mogą stanąć obok największych, światowych marek sprzętu audio. 

W opisywanej sytuacji wyraz "obok" nie do końca jest adekwatny - FRANC AUDIO ACCESSORIES tworzy wysokiej klasy platformy, stoliki i akcesoria audio, które zazwyczaj widzimy pod urządzeniami. Na tegorocznej, monachijskiej wystawie były one podporą dla wzmacniaczy marki Vitus Audio oraz toru audio w skład którego wchodziła  - specjalnie przygotowana na tę wystawę - elektronika ALLUXITY.

Firma FRANC AUDIO ACCESSORIES obecna jest na światowym rynku hi-end od 2009 roku. Chcąc sprostać oczekiwaniom i gustom najbardziej wymagających klientów z całego świata, oferuje swoje produkty w różnych wykończeniach: zarówno na wysoki połysk jak i pokryte lakierami matowymi. Bogata oferta to także: około 100 różnych fornirów oraz praktycznie wszystkie, dostępne w palecie RAL kolory lakierów.

Dla stolików i platform uzupełnieniem są najwyższej klasy podstawki/nóżki antywibracyjne z linii Ceramic Disc (Classic, Fat, Slim oraz OEM-owy Tablette). Ich jakość i skuteczność we współpracy z komponentami audio opisują liczne recenzje i testy w kraju i za granicą. Potwierdzeniam tego niech będzie fakt, iż wielu branżowych recenzentów używa ich w swoich referencyjnych systemach, oraz podczas testów innych urządzeń (m.in. 6moons, Soundrebels, The Stereo Times, HiFi Statement, Highfidelity, Hi-Fi Choice, HiFi Knights…). 


[img:1]
Platformy antywibracyjne Fat w białym wykończeniu z ekskluzywnej linii Wood Block Platforms

 

Platformy Wood Block Fat

W pokoju Vitus Audio zaprezentowane zostały platformy antywibracyjne Fat z ekskluzywnej linii Wood Block Platforms w białym matowym wykończeniu. Na platformach stanęły i zarazem miały swą światową premierę najnowsze monobloki Vitus Audio z serii Signature SM-103.

 

[img:2]
Monofoniczne końcówki mocy Vitus Audio z serii Signature SM-103

 

[img:3]
Jeszcze raz platformy Wood Block Fat

 

[img:4]
Od lewej stoją: Paweł Skulimowski oraz Hans-Ole-Vitus z żoną

Natomiast w pokoju Alluxity na stoliku antywibracyjnym Wood Block Rack, również swą premierę miały monobloki, przedwzmacniacz oraz serwer z serii One, w specjalnie na tę okazję przygotowanym wykończeniu. Na zdjęciu widać: przedwzmacniacz Pre One, parę monobloków Mono One oraz serwer muzyczny Media One z DAC, HDD i możliwością odtwarzania plików DSD256.

 

[img:5]
Stolik Wood Block Rack w pokoju, gdzie prezentowana była elektronika Alluxity

 

[img:6]
Monobloki, przedwzmacniacz oraz serwer z serii One, w specjalnie przygotowanym na wystawę High End 2017 wykończeniu miedzianym

 

[img:7]
Jeszcze raz stolik Wood Block Rack

 

[img:8]
Alexander Vitus Mogensen (właściciel firmy Alluxity) oraz Paweł Skulimowski

 

 

Dystrybucja i kontakt:

 

franc audio accessories

www.f-franc.com

 

 

 

 

Akcesoria inne Akcesoria stereo
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017