FOSTEX monitory aktywne

[img:3:R]Po niecałym roku od podpisania umowy na dystrybucję w Polsce urządzeń japońskiej marki Fostex firma MIP informuje o wzbogaceniu oferty m.in. o monitory aktywne tej firmy.

Od połowy lipca w ofercie pojawią się zatem aktywne monitory studyjne, głośniki do komputerów, kontrolery głośności, mikrofony i dedykowane do nich akcesoria.

Fostex zajmuje się głośnikami od wczesnych lat 70-tych. Zarówno produkcją kolumn jak i przetworników.

 

Monitory aktywne
PM0.3d / PM0.4c / PM0.5d

Dwudrożne, aktywne monitory serii PM wyposażone w przetworniki 3, 4 i 5 cali, wspierane tweeterem ¾”. Wbudowany wzmacniacz klasy D. Niewielkie aktywne monitory do domowego studia nagrań lub do komputera (mieszczą się także na biurku).

[img:4] 

Subwoofer PM-SUBmini2

Mały subwoofer wyposażony w przetwornik 5”. Przewidziany jako partner dla monitorów FOSTEX PM0.3 i PM0.1 pozwala poszerzy w dół pasmo przenoszenia monitorów. Regulacja głośności oraz częstotliwości odcięcia wraz z możliwością zmiany fazy.

[img:1] 

Monitory aktywne serii 6301

Nietypowe rozwiązanie na rynku audio - wbudowany pojedynczy, szerokopasmowy głośnik 4”. Modele tej serii stanowić mogą odsłuch porównawczy dla studiów nagraniowych, wozów transmisyjnych, czy systemów w studiach emisyjnych. Posiadają tryb auto stand-by mode, który obniża pobór prądu.

[img:2]  

[img:5:R]Kontrolery głośności PC-1e

By ułatwić intensywne korzystanie z monitorów np. w warunkach studyjnych warto dokupić dedykowany kontroler głośności. Pozwala one na pasywną regulację poziomu sygnału. Nie wymaga zasilania, solidna metalowa obudowa, wygodne aluminiowe pokrętło. W komplecie przewód z wtykiem mini jack oraz 2xRCA.

Kolumny Stereo Aktywne Głośniki biurkowe Subwoofery
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017