13 lipca 2017 21:28
Waldemar Nowak INFOAUDIO.PL Info EIC EIC tel: + 48 22 594 83 83 www.eic.com.pl

CYRUS zmienił dystrybutora

Legendarna brytyjska marka Cyrus zmieniła na terenie naszego kraju dystrybutora. Od dnia  10.07.2017 jest nim wyłączny importer - firma E.I.C. sp. z o.o.

[img:1:R]W ofercie Cyrus znajdują się najwyższej klasy: odtwarzacze i napędy CD, wzmacniacze zintegrowane, przedwzmacniacze i wzmacniacze mocy, przetworniki cyfrowo-analogowe, streamery, dodatkowe zasilacze, urządzenia all-in-one LYRIC, wzmacniacz cyfrowy ONE, a także dekoder ze wzmacniaczem słuchawkowym SOUNDKEY. 
Urządzenia klasy High End zgrupowane są w serii SIGNATURE.

Firma Cyrus wystartowała w 1983 roku w Huntingdon w hrabstwie Cambridge. Pierwszymi produktami wprowadzonymi do sprzedaży były modele wzmacniaczy: One i Two. W ciągu ostatnich 30 lat firma kierując się wiedzą fachową i doświadczeniem w zakresie audio, rozwinęła wiele własnych konstrukcji wpływając tym samym na rozwój branży audio na świecie.

Od początku aż do dnia dzisiejszego wszystkie produkty Cyrus są tworzone, strojone i produkowane w siedzibie firmy znajdującej się we wschodniej Anglii. W świecie w którym 99% produkcji sprzętu audio odbywa się w krajach o niskich kosztach wytwarzania coraz mniej firm z rynku konsumenckiego nadal działa w ten sposób. Niemal wszystkie produkty firmy wykorzystują legendarną obudowę Cyrus - to jak wizytówka firmy, a także ikona designu pokazująca swój ponadczasowy styl.
Równocześnie nowoczesny proces produkcji pozwala na wytwarzanie na małą skalę urządzeń klasy Premium.

 

 

[img:2:L] CYRUS ONE

 

 

[img:3:R]Cyrus jest przedsięwzięciem prywatnym. Stworzony i prowadzony zgodnie z zasadą która mówi, że: podobnie jak nasi konsumenci, skupiamy się na wysokiej jakości stereofonicznych systemach muzycznych zapewniających całkowicie prawdziwe i  naturalne odtwarzanie dźwięku.

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017