6 października 2017 18:30
Info Audiofast Romanowska 55e 91-174 Łódź

SHUNYATA RESEARCH kablowe nowości / piękności

[img:7:R]Shunyata Research – amerykański producent audiofilskich systemów zasilania i okablowania wprowadził do swej oferty szereg nowości i modyfikacji, zarówno w istniejących już liniach Sigma, Alpha i Venom, jak i w całkowicie nowej linii Delta.

[img:4]Linia produktów Delta

Delta, plasująca się pomiędzy Alphą i Venomem, składa się z przewodów głośnikowych, interkonektów, kabli cyfrowych oraz dwóch modeli kabli zasilających - Delta NR z funkcją redukcji szumu oraz Delta EF z mniejszym wtykiem, pozwalającym na podłączenie do ciężko dostępnych wejściowych gniazd AC.


[img:5]Z lewej Delta NR1, z prawej Delta NR2

[img:2]Tu doskonale widać różną długość wtyków (na amerykańskie bolce nie patrzmy, do Polski przyjadą europejskie)

Linia Delta bazuje na przewodnikach w geometrii VTX (przeciwdziałającej prądom wirowym i efektowi naskórkowemu), łączeniach wykonanych w technologii spawania ultradźwiękowego, dielektrykach fluorokarbonowych oraz złączach typu CopperCONN ze stykami wykonanymi z czystej miedzi. W kablach zasilających Delta NR (noise reduction – redukcja szumu), zastosowano również filtry klasy medycznej CCI, używane dotychczas w elektrokardiologii.

[img:3]Na pierwszym planie detal wersji Delta IC XLR, na drugim Delta Phono

W linii Delta zastosowano także proces KPIP (Kinetic Phase Inversion Process) – opracowaną przez firmę Shunyata Research technologię powalającą wyeliminować konieczność wygrzewania i obróbki kriogenicznej przewodów.

[img:6:R]

Ceny detaliczne:

  • Delta Speaker Cable 9840 zł / 2m
  • Delta IC 4920 zł / 1m
  • Delta Phono 6400 zł/1m
  • Delta Digital IC 2460 zł
  • Delta AC NR 3440 zł/1,75 m
  • Delta AC EF 2950 zł/1,75 m

Przy okazji portret rodzinny grupy Sigma[img:8]

Akcesoria stereo Interkonekty analogowe Interkonekty cyfrowe Kable głośnikowe Kable zasilające
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017