17 października 2017 14:20
Info Suport Suport tel: +48 32 258 08 98 www.jbl.com.pl

JBL: BOOMBOX najlepszy głośnik imprezowy 2017/18

Z czym kojarzymy hasło „bezprzewodowy głośnik przenośny”? 
Z czymś wielkości jednej lub dwóch zaciśniętych pięści, mogącym pograć do kilku godzin. 

Wraz z pojawieniem się JBL Boombox obiegowe opinie trzeba przedefiniować – jest wodoodporny i przede wszystkim została przełamana bariera psychologiczna wydajności akumulatora – 24 godziny. Ten potwór zamknięty w niepozornej obudowie otrzymał najbardziej prestiżową z nagród - EISA 2017/18 dla najlepszego głośnika przenośnego.


[img:2]

[img:3:R]JBL Boombox to mocne brzmienie, wodoodporność, do 24 godziny pracy i możliwość połączenia równie dobrze i 100 głośników wyposażonych w technologię JBL Connect+! Ten model umożliwia zorganizowanie naprawdę potężnej imprezy bez kłopotliwej walki z przewodami i przedłużaczami. Po prostu odpowiada na potrzeby współczesnego użytkownika sprzętu multimedialnego.

JBL Boombox to przenośny głośnik Bluetooth, który zaprojektowano z myślą o zapewnieniu wyjątkowej mocy, potężnego dźwięku i najgłębszego basu. Jedno ładowanie wystarcza, aby słuchać muzyki nawet przez całą dobę (do 24 godzin). Dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu o ogromnej pojemności 20.000mAh i podwójnemu gniazdu USB, można nie tylko imprezować przez całą noc, ale też w dowolnej chwili naładować inne urządzenia. Głośnik JBL Boombox posiada wytrzymałą konstrukcję, która sprawdzi się podczas dzikich imprez. Dzięki wodoszczelnej obudowie o stopniu ochrony IPX7 nie straszne mu ani pogoda, ani szaleństwa nad wodą. Dedykowane tryby pozwalają zoptymalizować ustawienia pod kątem odtwarzania w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Jeśli jest potrzeba jeszcze większej mocy, można jednym przyciskiem połączyć ze sobą ponad 100 głośników z obsługą technologii JBL Connect+.


[img:4]Boombox to również potężny Power Bank energii

Strumień audio przesyłany jest za pomocą Bluetooth. Z głośnikiem można bezprzewodowo połączyć nawet dwa smartfony (smartfony/tablety/DAPy) i przełączać się między nimi. W normalnych warunkach czas imprezy byłby ograniczony czasem pracy źródła plików, ale przedwczesne rozładowanie źródeł nam nie grozi - dzięki wbudowanym dwóm portom USB można z Boombox’a je równocześnie doładowywać.


[img:1]Podczas targów IFA hostessa od rana do wieczora zalewała go wodą, a on grał jak gdyby nigdy nic

JBL Boombox posiada klasę wodoszczelności IPX7. Oznacza to, że głośnik można zanurzyć w wodzie na głębokość do 1 m na maksymalnie 30 minut. Jest to tzw. pierwsza klasa wodoszczelności „podwodnej”. Przedmioty tej klasy nadają się do użytku w czasie pływania w wodzie i snorkelingu, gdzie duże głębokości nie występują. Przy tak potężnym głośniku jeszcze ciekawszą wydaje się być technologia JBL Connect+, czyli możliwość połączenia ze sobą nawet ponad 100 głośników. Takie rozwiązanie z pewnością pozwoli rozkręć spektakularną imprezę!


[img:5]Zdjęcie doskonale ilustruje pojęcie Social Audio - w przestrzeni publicznej dwie osoby mogą dzielić się ulubioną muzyką

Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest także przełączalny tryb dźwięku w pomieszczeniu i na zewnątrz. Za pomocą jednego przycisku można uzyskać różny efekt – tryb odtwarzania w pomieszczeniu zapewnia większą głębię basu i bogatszy dźwięk, z kolei tryb odtwarzania na zewnątrz sprawia, że dźwięk jest bardziej imponujący, bas silniejszy, a czas odtwarzania dłuższy. Głośnik JBL Boombox posiada cztery aktywne przetworniki i dwa radiatory pasywne JBL, dzięki którym potężny dźwięk i imponujący bas można nie tylko usłyszeć, ale również zobaczyć.

Pojęcie nagłaśniania imprez pod chmurką weszło na nowy, wyższy poziom i już nic nie będzie takie jak kiedyś.

 

[img:7:L]CZYTAJ> ... więcej o produktach JBL na IFA 2017

 


Specyfikacja techniczna

 • Wersja Bluetooth: 4.2
 • Obsługiwane profile: A2DP 1.3, AVRCP 1.6, HFP 1.6
 • Przetworniki: 2x głośnik niskotonowy 4”, 2x głośnik wysokotonowy 20mm
 • Moc: 2x 30W (tryb zasilania sieciowego); 2x 20W (tryb akumulatora)
 • Pasmo przenoszenia: 50–20.000Hz
 • Stosunek sygnału do szumu: 80dB
 • Zasilacz: 20V/4A
 • Rodzaj akumulatora: litowo-polimerowy (74Wh)
 • Czas ładowania akumulatora: <6,5 godziny
 • Czas odtwarzania muzyki: do 24 godzin (w zależności od poziomu głośności i rodzaju plików)
 • Moc nadajnika Bluetooth: 0–9dBm
 • Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth: 2,402GHz–2,480GHz
 • Modulacja nadajnika Bluetooth: GFSK, 8 DPSK, /4 DQPSK
 • Wymiary (wys. x szer. x gł.): 254,5x495x195,5mm
 • Masa: 5,25kg

Sugerowana cena detaliczna: 2099 zł


Film wart zobaczenia, oprócz samego Boomboxa, w tle można zobaczyć jak wyglądało (zamknięte dla szerokiej publiczności) stoisko Harmana i Pool Party pod gołym niebem w części centralnej

 

Głośniki przenośne/bezprzewodowe Bluetooth
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017