20 października 2017 15:57
Info Aplauz Aplauz tel: +48 22 751 42 39 www.aplauzaudio.pl

SENNHEISER: IE 800 S dążąc do perfekcji

Sennheiser nie odpuszcza na żadnym froncie, również na froncie słuchawek mobilnych. Tym razem temat dotyczy audiofilskich słuchawek dokanałowych IE 800 S, będących następcą IE 800.

[img:1:R]W materiałach prasowych czytamy:
Nowe mobilne słuchawki oferują czyste i bezkompromisowe brzmienie w każdych warunkach: na ulicy, w podróży czy podczas wycieczki. Model IE 800 S został wyposażony w znakomity autorski przetwornik XWB (Extra Wide Band), który eliminuje problem zniekształceń w słuchawkach dokanałowych. Pełnopasmowy przetwornik o średnicy 7 mm oferuje żywy dźwięk pełen detali, a także bardziej precyzyjny i głębszy bas. 
Kolejną technologią, której IE 800 S zawdzięcza wyjątkowe brzmienie, jest innowacyjny dwukomorowy absorber D2CA. Neutralizuje on „efekt maskowania”, który polega na nakładaniu się częstotliwości około 7-8 kHz na składniki o wyższych częstotliwościach. Opatentowany przez firmę Sennheiser system absorpcji tych zakresów poprawia słyszalność nawet najdrobniejszych niuansów w odtwarzanej muzyce. Oprócz kwestii dźwiękowych użytkownicy docenią także odświeżone matowe wykończenie, wkładki z pianki pamięciowej Comply oraz szeroki wybór dodatkowych kabli.

Manuel Ricke (Product Manager Audiophile, Sennheiser): Naszą filozofią jest kształtowanie przyszłości świata audio, tak by użytkownicy naszych produktów byli jak najbardziej zadowoleni z jakości brzmienia i swoich odczuć. To oznacza, że stale musimy się doskonalić w kwestii projektowania nowych słuchawek.
IE 800 wyznaczyły nowe standardy w dziedzinie audiofilskich słuchawek dokanałowych, a model IE 800 S podnosi poprzeczkę perfekcji jeszcze wyżej.


[img:2] 

Słuchawki IE 800 S zostały zaprojektowane i ręcznie wykonane w Niemczech. Subtelnie odświeżony model wyróżnia się eleganckim i modnym matowym wykończeniem. Najwyższej jakości ceramiczna obudową skutecznie chroni słuchawki przed zarysowaniami. Aby usprawnić czyszczenie, słuchawki wyposażone zostały w dwie ochronne siateczki: jedna znajduje się we wkładkach, druga przy tunelu dźwiękowym.

Do każdej pary słuchawek IE 800 S dołączone są wkładki wykonane z pianki Comply. Wkładki dopasowują się do kanałów słuchowych użytkownika, gwarantując wygodę i lepsze tłumienie pasywne dźwięków otoczenia. Pozwala to na delektowanie się każdym detalem brzmienia, nawet w bardzo głośnym środowisku. Pozwala to również na komfortowe słuchanie przy niskich poziomach głośności. Jak na model mobilny z górnej półki przystało – w opakowaniu znajduje się specjalne skórzane etui, umożliwiające bezpieczny transport.


[img:3] 

Prócz standardowego kabla zakończonego wtykiem 3,5 mm, opakowanie zawiera również przejściówkę Pentaconn 4,4 mm oraz zbalansowane przejściówki 2,5 mm. Szczególnie ta ostatnia powinna ucieszyć posiadaczy topowych modeli odtwarzaczy przenośnych DAP.

Słuchawki spodziewane są w Polsce w połowie listopada.

 

 

[img:4:L]CZYTAJ> ASTELL&KERN: A&ultima SP1000 przenośny High End

[img:4:L]CZYTAJ> COWON: PLENUE 2 kieszonkowiec

 

 

 Nietypowy film promocyjny

 A tu film pokazujący poprzednika - IS 800, oba modele są wizualnie bardzo podobne do siebie

Przenośne Dokanałowe Przewodowe Kabel wymienny/zbalansowany
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017