27 października 2017 13:59
Info Wystawa Audio Video Show ul. Bolkowska 2D 01-466 Warszawa

XXI AUDIO VIDEO SHOW się zbliża...

Do rozpoczęcia odbywającej się w 21 wieku,
21 edycji Audio Video Show
pozostało 21 dni (17-19.11.2017).

Impreza będzie w tym roku obchodziła swój okrągły jubileusz dwudziestolecia (1997-2017). Warszawska wystawa jest drugim co do wielkości tego typu wydarzeniem w Europie.


[img:1]Będziemy mogli zobaczyć konstrukcje legendarne, już uznane, jak i premierowe

Jak dowiadujemy się z komunikatu prasowego, zapowiada się kolejna rekordowa impreza:

Adam Mokrzycki (organizator wystawy): Niezmiernie miło mi poinformować, że na 5 tygodni przed rozpoczęciem 21. edycji Audio Video Show, pobity został zeszłoroczny rekord wynajętej powierzchni. W przestrzeniach warszawskich hoteli Golden Tulip, Radisson Blu Sobieski oraz na stadionie PGE Narodowym zarezerwowano ponad 7000m2 sal konferencyjnych i innych pomieszczeń.
Wystawcy na ten moment zarezerwowali aż 162 sale (94 - Sobieski, 60 - Stadion, 8 - Golden Tulip), co także jest kolejnym rekordem. Liczba ta zapewne się jeszcze zwiększy, bowiem doświadczenie pokazuje, że w ostatnich tygodniach przed wystawą dołącza jeszcze zazwyczaj kilkanaście kolejnych firm. Dla porównania, w roku 2016 wszystkich wynajętych pomieszczeń było „tylko” 160, a w roku 2015 - 104. Mówimy zatem o wzroście rzędu 56% na przestrzeni ostatnich 3 edycji!
Tak dynamiczny rozwój imprezy pokazuje jak dużym zaufaniem darzą Państwo projekt Audio Video Show, a także słuszność podjętej decyzji o zmianie nazwy i przenosinach na Stadion Narodowy. 

 

[img:2]AVS to również miejsce celebracji rocznic, spotkań z największymi ludźmi w branży,
prelekcji, koncertów oraz wystawiania unikalnych konfiguracji

Pokoje ze sprzętem to jedna strona medalu, jak piękna karoseria w wyścigowym samochodzie, którą każdy widzi i podziwia. Jest też świat ukryty pod maską - setki, a może i tysiące drobnych czynności, uzgodnień, telefonów bez których całe przedsięwzięcie spaliłoby na panewce. Wśród takich zakulisowych działań jest m.in. obsługa prasowa i dziennikarze, którzy zjeżdżają się z całego (interesującego nas) świata. Mało kto sobie zdaje sprawę, że na tegoroczną edycję po akredytacje zgłosiła się już rekordowa liczba żurnalistów, z tak rozpoznawalnych tytułów jak np.: Stereophile, HiFi News, HiFi+, STEREO, 6moons… na chwilę obecną wiadomo przynajmniej o 12 takich osobach. Nie zapominajmy również o kolegach z krajowych mediów :)

[img:3:R]Wszystko to powoduje, że o warszawskiej imprezie z roku na rok jest coraz głośniej, a to przekłada się na wzrost rozpoznawalności polskich marek na świecie.

Wielkość warszawskiej imprezy powoduje, że do polski również przyjeżdżają zwykli pasjonaci Audio (nawet z USA), którzy wiedzą, że u nas zobaczą urządzenia, których nie uświadczą nigdzie indziej. 

Tradycyjnie szykuje się moc atrakcji, a czy będą jakieś porównywalne do odsłuchów najdroższych słuchawek świata?
Na pewno tak!!!

więcej: audioshow.pl
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017