8 listopada 2017 13:55
Info Voice Voice tel: +48 338 512 691 www.voice.com.pl Wystawa Audio Video Show ul. Bolkowska 2D 01-466 Warszawa

CABASSE: MURANO ALTO (premiera na AVS)

[img:1:R]Wśród licznych premier jakie przygotowała firma Voice na tegoroczny Audio Video Show na pewno wyróżnią się najnowsze kolumny francuskiego Cabasse - Murano Alto.

Murano Alto to pełnopasmowa (32-24.000Hz) trójdrożna kolumna podłogowa z hi-endowej serii Artis. Rozwiązania zastosowane w tych kolumnach pochodzą z flagowych La Sphère oraz L’Océan: koncentryczny głośnik średnio-wysokotonowy, nowe głośniki niskotonowe z membranami o strukturze plastra miodu, potężny układ magnetyczny, pozwalający na duże wychylenia membrany. Taki układ pozwoli Murano Alto osiągnąć czyste i głębokie niskie częstotliwości. Dla tych kolumn o mocy szczytowej 1200 W każdy rodzaj muzyki będzie odpowiedni - przy niskich lub wysokich poziomach, w małych i dużych pomieszczeniach, o czym można się będzie przekonać w sali Sky Box 136 na Stadionie Narodowym. 

Woofer

Nowy głośnik niskotonowy 17ND36 został specjalnie opracowany dla Murano. W celu zapewnienia jeszcze głębszego i szybszego basu w przypadku tak małego głośnika inżynierowie zminiaturyzowali projekt 55cm woofera La Sphère. Wklęsłe membrany o strukturze plastra miodu zapewniają dużą sztywność i doskonałą amortyzację, która umożliwia duże wychylenia bez deformacji. Cewka o długości 45 mm napędzana 4 kg magnesem…
takiego basu trzeba będzie posłuchać na własne uszy.

Koncentryczny średnio-wysokotonowy

[img:3:R]Koncentryczny głośnik średnio-wysokotonowy BC13 powinien zagwarantować wierną reprodukcję dźwięku, równowagę tonalną bez zniekształceń oraz głęboką i niezwykle realistyczną scenę dźwiękową. Cały mechanizm głośnika został zamontowany w odlewanym z aluminium koszu (dla optymalnej integracji z głośnikiem niskotonowym).

Jak podaje producent: procedury pomiarowe w komorze pomiarowej Cabasse uwzględniają wyniki na osi głównej ale również w obszarze 360°. Wynikiem tych prac jest doskonała kontrola sceny muzycznej i energii dźwięku, zgodnie z zasadą Cabasse HDSE (jednorodny rozkład energii sonicznej).

  • Efektywność 89 dB
  • Impedancja 3,4-8 Ohm
  • Moc znamionowa 175 W (szczytowa 1200 W)
  • Wymiary: 102,6x27.5x37.5 cm
  • Masa 28 kg/szt.

Murano Alto wykonane są w całości we Francji.
Dostępne wykończenia: biały, czarny i mahoniowy, lakier fortepianowy.

Sugerowana cena detaliczna: 34.990 zł/para

 

[img:2]

Kolumny Stereo
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017