17 listopada 2017 01:19
Info Voice Voice tel: +48 338 512 691 www.voice.com.pl Wystawa Audio Video Show ul. Bolkowska 2D 01-466 Warszawa

VOICE premiery i goście

Każdy dystrybutor (no może prawie każdy) stara się przygotować na święto narodowe audiofilizmu coś ekstra. Owo ekstra przyjmuje czasem formę pokazania jakiegoś ekstremalnego urządzenia, które w jednym egzemplarzu jeździ po światowych wystawach, albo przyjmuje formę pokazywania polskiej publiczności urządzeń produkowanych seryjnie.
Voice preferuje to drugie rozwiązanie.

Firmą która niestrudzenie rok w rok organizuje chyba największą liczbę premier i zaprasza nieprzebrane tłumy gości z zagranicy jest polsko-czeski lub czesko-polski Voice. Oto pokrótce co szykują i gdzie ich będzie można znaleźć. Oj, będzie się działo… na Stadionie Narodowym.

 

Sky Box 135 - Audiovector / Chord Electronics / Rel Acoustics

Po raz pierwszy w Polsce przedstawona zostanie w aktywnej prezentacji konfiguracja REL "SIX-PACK", czyli zestaw sześciu systemów sub-basowych w połączeniu ze znakomitymi kolumnami Audiovector SR6 AA i elektroniką Chorda.

Prezentację poprowadzi specjalista z firmy REL pan Kirill Nenarokomov, który chętnie będzie tłumaczył wszystkie zagadnienia związane z integracją subwooferów w systemach stereo i wielokanałowych.


[img:1]Six-Pack subwooferów Rel Acoustics G1 mk2

Brytyjski Chord znany jest ze swoich bezkompromisowych konstrukcji przetworników cyfrowo-analogowych. Na samym szczycie od prawie dwóch lat utrzymuje się jego przetwornik DAVE, który w tym roku przedstawiony zostanie w zestawie z wyjątkowym napędem CD – Chord BLU Mk2. 
BLU Mk2 jest całkowicie nowym napędem, oficjalnie przedstawionym na CES 2017 w Las Vegas. Oczywiście geniusz konstrukcji obydwu urządzeń oparty jest o unikatowe rozwiązania całego zespołu Chord Electronics z legendarnym Robertem Wattsem na czele. To właśnie za sprawą Wattsa światło dzienne ujrzały również inne znakomite konstrukcje HUGO2, HUGO TT, MOJO, POLY, które będą prezentowane na stoiku otwartym w Strefie słuchawek. Natomiast zestaw stereo oparty o monofoniczne końcówki mocy SPM 1400 Mk2 i przedwzmacniacz liniowy CPA 5000 można będzie obejrzeć i posłuchać na Stadionie Narodowym.

[img:9] 

Sky Box 136 - Cabasse / Pro-Ject

Murano Alto – nowość w ofercie Cabasse. Francuski producent kolumn, firma Cabasse uzupełniła serię Murano (wprowadzoną rok temu) o nowy głośnik podłogowy Alto. Jak zawsze inżynierowie zadbali nie tylko na wyjątkowe wzornictwo lecz także na brzmienie, które wg wielu recenzentów jest wyjątkowe, wręcz niespotykane w tym przedziale cenowym. Ponad 60-cio letnia tradycja w produkcji kolumn głośnikowych zobowiązuje.

[img:6]Cabasse Murano Alto - nowe podłogówki, więcej na ich temat w osobnym newsie 

 

[img:7:L]CZYTAJ > CABASSE: MURANO ALTO

 

 

 [img:2]

Pierwsze oficjalne pokazy gramofonów Essential III Flexi-Range, seria, która zdobyła nagrodę Stowarzyszenia EISA 2017/18.

EISA: Doskonały pomysł – seria Flexi Pro-Jecta obejmuje sześć wersji gramofonu Essential III, przygotowanych pod kątem różnych potrzeb współczesnych użytkowników i miłośników winylu. Od modelu podstawowego, po najbardziej “napakowany” model Record Master (z elektroniczną regulacją obrotów, korekcją phono, przetwornikiem analogowo-cyfrowym z wyjściem USB) – każdy znajdzie coś dla siebie; dostępna jest nawet opcja z Bluetooth aptX. Wszystkie wersje są wyposażone we wkładkę OM10 Ortofona (lepszą niż w poprzednim wydaniu Essentiala) i występują w kilku wariantach kolorystycznych (czarna, biała i czerwona)

[img:4]Absolutny unikat - The Classic wyprodukowany przez Pro-Ject z okazji 175 rocznicy Filharmonii Wiedeńskiej 

 

Sky Box 137 - Audio Physic / Primare

Nie tylko najdroższymi konstrukcjami człowiek żyje - Audio Physic obok Avantera III, która nie jest już świeżynką pierwszych lotów zaprezentuje nowość z drugiego bieguna cenowego - Classic 5, czyli najtańszą konstrukcję w ofercie.

Szwedzki Primare pokaże trzy nowe urządzenia korzystające z Prisma. Prisma to bezprzewodowa technologia multiroom. Firma opisuje Primare jako całodobowy system przyłączania i dystrybucji dźwięku wysokiej jakości. Odtwarzanie zasobów sieciowych, Wi-Fi, Bluetooth, multiroom i sterowanie za pomocą smartfonów - czasy się nam zmieniają jak śpiewał Bob Dylan.

[img:3]Primare i35 - 150W/8Ohm wzmacniacz stereofoniczny z sekcją DAC (do 768kHz i DSD128) i nowym układem zasilającym UFPD 2, Primare CD35 - sieciowy odtwarzacz CD ze zbalansowanym torem audio

Materiały prasowe: W tym roku przedstawimy trzy nowe ekscytujące produkty z przydomkiem Prisma – to pierwsze urządzenia z wielu, które nadejdą: wzmacniacz zintegrowany I35 Prisma z nową technologią wzmacniania UFPD 2, odtwarzacz płyt CD35 Prisma oraz wzmacniacz zintegrowany I15 Prisma. Wszystkie te urządzenia zawierają nową technologię łączności i sterowania firmy Primare o nazwie Prisma. Firma pozostaje wierna swojemu nietuzinkowemu wzornictwu, dzięki któremu jest od lat bardzo dobrze rozpoznawalna zarazem cechując swoje produkty godnymi naśladowania parametrami mocy i kontroli.

 

Open Space Hall 3- Pro-Ject / Fanalog zone

Nowe modele, nowe serie. Austriacka firma Pro-Ject nieustająco przygotowuje dla fanów analogu nowe konstrukcje, znacząco poszerzając swoją ofertę gramofonów. W tym roku można będzie obejrzeć dwie nowe serie Essential III Flexi Range (EISA 2017) i S-Shape Line – serię oferującą gramofony z ramionami typu S. Poza tym przedstawione zostaną nowe produkty z serii elektroniki Box Design - S2 i DS2. 

W akcji zaprezentowana będzie myjka do płyt winylowych VC-S, liczne akcesoria do analogu oraz limitowana wersja gramofonu powstałego z okazji 175 rocznicy założenia Filharmonii Wiedeńskiej. Nie zabraknie również pozostałych ciekawych gramofonów z grona ponad 30 modeli znajdujących się w ofercie producenta.

Pro-Ject Xtension 9 S-Shape[img:10]

Strefa słuchawek

Tu m.in zagości wyprodukowany przez Chord Electronics - Mojo. DAC/wzmacniacz doczekał się rozbudowy o malutki streamer - Poly i w ten sposób powstało Mojo+Poly

[img:8]Chord Electronics Poly

 

[img:7:L] Chord Electronics na High End w Monachium

 

 

Nowa marka w ofercie - Meters Music - to będą najbardziej obfotografowane słuchawki wystawy.

[img:5] 

Goście specjalni na AVS 2017:

  • Mads Klifoth CEO Audiovector
  • Wolfgang Luecke CEO Audio Physic od 06'2017
  • Manfred Diestertich - R&D chief
  • Kirill Nenarokomov - sales manager Rel Acoustics
  • Colin Pratt - Sales manager Chord Electronics
  • Siemen Algra - General Manager Primare AB

 

Źródła Przetwarzanie Wzmacnianie Kolumny
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017