9 listopada 2017 15:46
Info Horn Distribution Horn Distribution tel: 22 331 55 55 www.horn.pl

BEOPLAY M3 rodzina w komplecie?

[img:3:R]B&O Play uzupełnia ofertę minimalistycznych głośników bezprzewodowych multiroom o najbardziej kompaktowego członka - kolumnę Beoplay M3.

Kolumna została zaprojektowana do użytku w domu. Pozwala wybrać: natychmiastowe słuchanie muzyki przez Bluetooth, strumieniowe przesyłanie muzyki bezpośrednio z urządzenia przenośnego lub podłączyć ją do sieci Wi-Fi w konfiguracji multiroom. W przypadku ostatniej opcji można emitować muzykę do dowolnej liczby domowych głośników B&O PLAY lub Bang & Olufsen (Beoplay A9, Beoplay A6, Beoplay M5, Beoplay M3, BeoSound 1, BeoSound 2, BeoSound 35 i BeoSound Shape) z obsługą funkcji multiroom i sterować wszystkimi głośnikami za pomocą aplikacji na smartfonie.

John Mollanger (dyrektor generalny B&O PLAY): Nasze domowe głośniki bezprzewodowe są projektowane zgodnie z koncepcją, że dźwięk powinien mieć znaczące miejsce w domu. Według tej koncepcji ludzie są ważniejsi od technologii i należy projektować głośniki przykuwające uwagę z samych właściwych powodów: świetnego dźwięku, prostoty obsługi oraz wzornictwa ocieplającego wnętrze. Beoplay M3 to ucieleśnienie tej wizji i jesteśmy dumni, mogąc wprowadzić do rodziny tę kompaktową, a zarazem potężną kolumnę głośnikową

[img:8:L]

Wygląd kolumny Beoplay M3 jest oparty na prostej sylwetce. Wokół owalnej bryły biegną nieskończone linie, które przykuwają uwagę do szczegółu decydującego o prostocie kolumny M3: wymiennej osłonie, dzięki której kolumna przybiera styl wnętrza w którym stoi. Osłona może być wykonana z wysokiej klasy, przezroczystej akustycznie tkaniny z domieszką wełny (stworzona przez słynną duńską firmę włókienniczą Kwadrat), lub z anodyzowanego aluminium z wzorem charakterystycznym dla produktów B&O PLAY.

[img:9:R]

Cecylie Manz (projektantka): Beoplay M3 to przede wszystkim charakter, z łatwością dostosowujący się do każdego stylu wnętrza. Pracowaliśmy naprawdę ciężko, by wycisnąć wszystko, co najlepsze z doskonałych materiałów, dzięki czemu powstała elegancka, niezwykle prosta kolumna głośnikowa o precyzyjnym kształcie.


[img:6:L]Nawet taki drobiazg jak wyprowadzenie przewodu zostało przemyślane - ma się gdzie ugiąć i nie musi sterczeć jak w prawie wszystkich konstrukcjach innych firm


 

Główne cechy:

Indywidualnie zaprojektowane głośniki wysokotonowe, dużej mocy wzmacniacz, zaawansowane przetwarzanie sygnału cyfrowego i końcowe subiektywne dostrojene przez inżynierów dźwięku z
Bang & Olufsen.

  • [img:7:R]Główny korpus wykonany ze sztywnego polimeru, mieści komorę akustyczną. Miękki polimer na obrzeżu podstawy zapewnia stabilność i separację od podłoża, a głośnik niskotonowy może pokazać swój pazur.
  • M3 łączy funkcje i technologie z większych produktów Bang & Olufsen i B&O PLAY, takie jak zaawansowane przetwarzanie dźwięku cyfrowego (DSP), adaptacyjna linearyzacja basu (ABL) i ochrona przed przeciążeniem termicznym i mechanicznym.
  • Wbudowana obsługa technologii Chromecast, BeolinkMultiroom, Apple AirPlay i QPlay 2.0. Będzie również obsługiwać technologię Apple AirPlay 2 w roku 2018, pozwalającą przesyłać sygnał audio do wielu głośników zgodnych z AirPlay naraz.
  • Specjalnie zaprojektowany głośnik średnio-niskotonowy 3.75” z długim skokiem emituje dźwięk do przodu przy użyciu reflektora akustycznego. Wysokie tony generuje miękka kopułka z układem magnesów neodymowych.
  • Inżynierowie z Bang & Olufsen dopracowali kolumnę M3 „na ucho”, aby zapewnić optymalne wrażenia przy słuchaniu każdej muzyki, a trójpozycyjny przełącznik dostosowuje działanie kolumny do jej położenia w pomieszczeniu.

Beoplay M3 jest wprowadzana na rynek w dwóch kolorach: naturalnym (szarym) i czarnym, a niebawem pojawią się odmiany w kolorach sezonowych. Produkty jest dostępne u wybranych sprzedawców detalicznych od dziś - 9 listopada 2017 r.

 

[img:5:L]CZYTAJ > Więcej o koncepcji kolorów sezonowych B&O Play

 

Sugerowana cena detaliczna 1299 zł

 

[img:1]

[img:4]

Kompatybilny z multiroom Bluetooth Głośniki przenośne/bezprzewodowe Wi-fi/LAN Bezprzewodowe Kolumny Lifestyle AirPlay Usługi sieciowe (Tidal, Spotify...)
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017