15 stycznia 2018 13:27
Info Horn Distribution Horn Distribution tel: 22 331 55 55 www.horn.pl

CANTON: GLE 496.2 ACTIVE BT + DM5 łącząc kino z muzyką

[img:2:R]Canton to wielce zasłużony i jednocześnie największy niemiecki producent kolumn. Jak każda firma mająca silną konkurencję w swoim sektorze zmuszony jest nieustannie wymyślać coś nowego lub unowocześniać istniejące produkty.
Takim pomysłem może być np. "pożenienie" aktywnych kolumn z soundbarem, by za jednym zamachem mieć i fajną muzykę i kino domowe.

 

 Wywiad jakiego udzielił p. Herbert Dohr naszej redakcji
(kliknij żeby obejrzeć)


[img:3]
Kino domowe dzięki pojawieniu się Dolby Atmos i innych systemów dźwięku 3D przeżywa aktualnie swoją drugą młodość (nowe otwarcie). Podczas AVS było to doskonale widać - firmy prezentowały albo całkowicie nowe kolumny zbudowane wg atmosowej specyfikacji, albo oferowały nadstawki pozwalające na unowocześnienie już posiadanych, nierzadko bardzo drogich systemów

Na tym tle Canton wyróżnił się, pokazując swoje najnowsze produkty: soundbar DM5 oraz jego funkcjonalny odpowiednik w dużym wydaniu - aktywne kolumny wolnostojące GLE 496.2 Active BT.


[lupa:1]GLE 496.2 Active BT

Ciekawa to kombinacja z kilku powodów: wbudowany wzmacniacz 300W jest w stanie wprowadzić podłogę wraz z kanapą w horrorowe drżenie. Obsługa urządzeń Bluetooth to ukłon do współczesnych użytkowników. Komplet gniazd HDMI zwalnia z konieczności inwestowania w dodatkowy sprzęt.

Gdy jednak nie mamy aż takiego zacięcia kinowego, producent ma w ofercie mini soundbar DM5, który bezproblemowo udźwignie ścieżki dialogowe (a nawet więcej).


[img:6]Duże podłogówki do muzyki i efektów specjalnych ciężkiego kalibru lub mały soundbar,
i tak, i tak będzie dobrze - to bardzo zaawansowane konstrukcje

Soundbary Aktywne Stereo Kolumny
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017