16 stycznia 2018 19:47
Info Suport Suport tel: +48 32 258 08 98 www.jbl.com.pl

AKG: K550 MKIII najtańsza referencja?

[img:2:R]
Tych słuchawek trzeba będzie koniecznie posłuchać przy pierwszej okazji!

Dlaczego?
Ano dlatego, że gdy tak uznana firma jak AKG wypuszcza na rynek już (aż) trzecią generację wokółusznego modelu K550, który opisuje jako referencyjny i wycenia go zaledwie na 999 zł, to raczej nie blef, to może być cenowa okazja sezonu 2018.

Referencja za niecały tysiąc złotych - to brzmi jak bajka, ale jeśli weźmiemy pod uwagę, że AKG zostało wyjątkowo ciepło przytulone do serca Samsunga (AKG należy do Harmana, a ten do Samsunga) to może to być jak najbardziej możliwe. Zgodnie z zasadą, że duży może więcej, a największy wszystko.


[img:1]Jakie one są wielkie - będzie wygodnie...

AKG: W modelu AKG K550 MKIII inżynierom AKG udało się osiągnąć doskonałą równowagę pomiędzy jakością izolacji dźwięków w słuchawkach zamkniętych, a przestrzennym precyzyjnym brzmieniem konstrukcji otwartej. W ten sposób powstały referencyjnej klasy słuchawki, które idealnie nadają się do użytku prywatnego zarówno w domu, jak i w podróży.
Słuchawki wyposażone są w przetworniki o średnicy 50 mm, które dostarczają wspaniałe brzmienie AKG dobrze znane z systemów hi-fi, oraz różnych urządzeń przenośnych. Brzmienie to charakteryzuje się głębokim basem oraz bogactwem w paśmie tonów średnich. Są to równocześnie największe przetworniki spośród tych zastosowanych w innych produktach linii.
Duże, miękkie nausznice oraz specjalnie zaprojektowany pałąk zapewniają niezrównany komfort dopasowania, a mechanizm składania na płasko 2D-Axis pozwala na wygodny transport słuchawek. Stosunkowo lekka waga umożliwia wiele godzin użytkowania, a odpinany przewód jest dodatkowym udogodnieniem. Wszystko to sprawia, że model AKG K550 MKIII jest bardzo wygodny, solidnie zaprojektowany, a przede wszystkim brzmi doskonale!


[img:3]MKII kontra MKIII - z zewnątrz nie do odróżnienia, poza tym, że Trójka ma odpinany przewód

Specyfikacja techniczna:

  • Impedancja: 32 Ω
  • Czułość: 114 dB SPL/V
  • Maksymalna moc wejścia: 200 mW
  • Pasmo przenoszenia: 12-28.000 kHz
  • Waga: 305 g
  • Odpinany przewód: 3 m
  • Wtyk: 3.5 / 6.3 mm jack

Sugerowana cena detaliczna: 999 zł


Mechanizm 2D-Axis znakomicie sprawdza się transporcie
[lupa:1]

 

Słuchawki Przewodowe Nagłowne Zamknięte Przenośne Kabel wymienny/zbalansowany Hi-res słuchawki
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017