24 stycznia 2018 19:35
Info LECHPOL LECHPOL tel: +48 (25) 685 00 00 www.lechpol.eu

KRUGER&MATZ: KM 665BT - bezprzewodowe

[img:5:R]W ofercie Kruger&Matz przewodowe KM 665 to dosłownie i w przenośni klasyka. To jednocześnie jedne z najtańszych, o ile nie najtańsze słuchawki z muszlami wykonanymi z litego drewna klonu / hebanu.
Wraz ze zmieniającymi się oczekiwa-
niami rynku i generalnym parciem na bezprzewodowość, firma wprowadza bluetoothowe słuchawki KM 665BT z muszlami z drewna orzecha.

Ze względu na obudowy wykonane z naturalnego drewna, każda para słuchawek jest unikalna. Słuchawki KM 665BT to produkt kierowany do osób szukających niesztampowych produktów, które pozwolą im podkreślić indywidualny styl.


[img:1]Po lewej klasyczne już przewodowe KM 665 w wersji hebanowej, po prawej KM 665BT orzechowe

Słuchawki posiadają kwadratowe nauszniki pokryte miękką ekoskórą. Mając doświadczenia z poprzednim modelem można powiedzieć, że projektantom udało uzyskać się równowagę pomiędzy tłumieniem, a zdolnością użytkownika do kontroli tego co dzieje się wokół. Drewniane muszle zawieszone zostały na trwałym metalowym pałąku, który z łatwością można dopasować do każdej wielkości głowy, Wewnątrz 40 mm przetworniki. Czas pracy w trybie bezprzewodowym: muzyka do 4:30h, rozmowy telefoniczne do 6h, czuwanie do 300h (Bluetooth 4.1).

Producent: Podobnie jak w przypadku designu, brzmienie bezprzewodowych słuchawek Kruger&Matz można również określić jako charakterystyczne. Wyróżnia się ono wysoką dynamiką i harmonią oraz dużym nasyceniem tonalnym z dominacją mocnego basu. Właśnie to sprawia, że wrażenia odsłuchowe w tym modelu słuchawek Kruger&Matz będą miłe dla ucha niezależnie od słuchanego gatunku muzycznego.

[img:2:R]Posiadacze modelu KM 665BT mogą cieszyć się nie tylko dobrej jakości dźwiękiem, ale też dużą swobodą. Słuchawki wyposażone zostały w Bluetooth 4.1 o zasięgu do 10 m, dzięki czemu nie będą oni ograniczeni plączącymi się kablami, a umieszczone na dole muszli kontrolery umożliwią komfortowe sterowanie muzyką. Co więcej, model KM 665BT został wyposażony w mikrofon i przycisk do odbierania rozmów telefonicznych, który znacznie ułatwia obsługę połączeń.


Słuchawki KM665 BT dostępne są w oficjalnym sklepie Kruger&Matz, w sieci sklepów Rebel Electro i LPelektronik

Zalecana cena detaliczna 599 zł

 

 

[img:4:L]CZYTAJ> Recenzja KM 665 (akustycznie to bardzo podobne słuchawki)

 

 

[img:6]

[img:3]W komplecie trwałe etui transportowe

Bezprzewodowe Nagłowne Zamknięte Przenośne
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017