25 stycznia 2018 22:51
Waldemar Nowak INFOAUDIO.PL Info Konsbud HI-FI ul. Nowa 23 05-500 Piaseczno - Stara Iwiczna

KLIPSCH HERITAGE: HEADPHONE AMPLIFIER - odpaking

[img:8:R]Ciąg dalszy przygody z odpakingiem najnowszych produktów firmy Klipsch z linii Heritage. Jak już wspominałem wzmacniacz Headphone Amplifier dla odmiany sprawiał wrażenie bardzo małego, co po wyjęciu go z pudełka nie okazało się prawdą - jest proporcjonalny względem słuchawek.

Wzmacniacz przyleciał tuż po oficjalnych pokazach na CES i również jest w tej chwili jedynym dostępnym egzemplarzem w Polsce.

 

[img:7:L]CZYTAJ> Część 1 - odpaking słuchawek Klipsch Heritage HP3

 


[img:1]Wzmacniacz przyjechał jak widać - bez szarego pudła ochronnego, przez co od razu był trochę mniej tajemniczy - wszystkie nadruki widoczne. Możliwe, że są pakowane po kilka do zbiorczych kartonów, w sumie to i tak bez większego znaczenia.

[img:2]Wewnątrz dodatkowo: zasilacz z czterema wymiennymi końcówkami, przewód USB typ A na typ B i instrukcja

[img:4]Tył zdradza, że to nie tylko wzmacniacz ale i DAC z 3 różnymi wejściami cyfrowymi, jednym analogowym i jednym wyjściem analogowym - już widać, że to wszechstronne urządzenie, więcej na ten temat w recenzji

[img:3]Urządzenie śliczniutkie i utrzymane w klipszowskiej stylistyce (o ile ktoś lubi) - drewno, miedź + czerń szczotkowanego aluminium, powierzchnia drewna wykończona perfekcyjnie - można go w wolnych chwilach "miziać" palcami dla przyjemności samego dotyku

[img:5]Etykieta na podstawie: "Design with pride in Indianapolis", a tuż obok "Made in China". Od tego trendu już chyba nie ma odwrotu.
Bardzo ciekawi mnie za co dumni Amerykanie będą kupować "swoje" produkty gdy zniknie im ostatni lokalny zakład pracy?

[img:6]Dla fanów vintage zmęczonych skandynawską prostotą

Hi-res (stacjonarne) DAC/wzmacniacz słuchawkowy We/Wy zbalansowane Vintage style
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017