1 marca 2018 23:39
Info EIC EIC tel: + 48 22 594 83 83 www.eic.com.pl

AUDIO PHYSIC... zmienił dystrybutora!!!

[img:1:R]Całkiem niedawno rozmawiałem
z Manfredem Diestertichem z Audio Physic i pary nie puścił, że przymierzają się do zmiany dystrybutora, a tu
w dzisiejszej poczcie taka niespodzianka…

Komunikat prasowy E.I.C.: Bardzo miło nam zakomunikować, że od dnia 1 marca 2018 roku niemiecki producent kolumn klasy High-End firma Audio Physic zdecydowała się powierzyć dystrybucję swoich wyrobów na terenie Polski firmie E.I.C. Sp. z o.o..
Producent jest bardzo dobrze znany na rynku audio od ponad 30 lat. Cieszy się ogromną renomą i sławą, a wiele jego konstrukcji zdobywało i zdobywa wyróżnienia i nagrody na całym świecie.

„No loss of fine detail”

Oferta producenta jest bardzo szeroka. Zawiera jedenaście modeli podłogowych, trzy modele podstawkowe, trzy głośniki centralne, kolumnę ścienną i aktywny subwoofer. Poczynając od niedrogich modeli dla początkujących miłośników reprodukcji z najwyższą jakością - modelu Classic 5, poprzez całą serię Classic, bardzo popularne Tempo Plus i Avanti, nowe Virgo III i Avantera III, a na ekstremalnie zaawansowanym technologicznie (wprowadzonym z okazji 30 lecie istnienia firmy), modelu Cardeas 30 LJE kończąc. Wszystkie konstrukcje cechuje wielka dbałość o wyeliminowanie szkodliwych drgań i wibracji powstających w czasie odtwarzania muzyki. Cechą charakterystyczną reprodukcji muzyki przez kolumny głośnikowe Audio Physic jest wręcz holograficzna stereofonia i budowanie wielkiej przestrzeni w szerz i głąb sceny dźwiękowej.


Pełna oferta (zoom)[lupa:1]

Kolumny Stereo Wielonanałowe Soundbary
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017