5 marca 2018 15:14
Info MIP sp. z o. o MIP sp. z o. o tel: 22 424 8254 www.mip.bz

FiiO zostało producentem słuchawek

[img:1:R]Wydawało się, że już wszyscy produkują słuchawki… ale okazuje się, że jeszcze nie :) 
Równie obiegowa opinia na temat „umiarkowanej” jakości chińskich produktów zdezaktualizowała się, od czasu gdy większość światowej produkcji sprzętu audio przeniosła się do Chin, a reklamacji z tego tytułu nie ma szczególnie więcej. 
Istnieją rdzennie chińskie firmy jak FiiO Electronics Technology pokazujące, że jakość i dopracowanie detali są dla nich nie mniejszym priorytetem jak dla firm europejskich.

FiiO znany dotychczas z produkcji odtwarzaczy, wzmacniaczy i przenośnych DAC’ów za tzw. rozsądne pieniądze postanowił wejść w produkcję słuchawek, eliminując tym samym ostatnią białą plamę w swojej ofercie. Aktualnie FiiO jest w stanie obsłużyć klienta mobilnego od A do Z.


[img:6]Model FH1 certyfikowany przez Japan Audio Society jako 
o naturalnym brzmieniu, przenoszący pełne pasmo do 40.000 Hz

W skład oferty wchodzą modele F1, F3, F5 i F9, a od niedawna także modele FH1 oraz F9 Pro. Wszystkie modele są typu IEM, czyli „dokanałówki”. Ten typ słuchawek jest obecnie bardzo popularny, przede wszystkim ze względu na małe rozmiary, które czynią je podręcznym sprzętem osobistego użytku, dodatkowo konstrukcja pozwala odizolować się od hałasów otoczenia.


[img:7]Zastosowanie standardowych złączy MMCX pozwala na prostą zamianę przewodu 3.5mm na zbalansowany 2.5 mm

Krajowy dystrybutor - MIP: Wszystkie modele słuchawek FiiO serii F zdecydowanie wyprzedzają konstrukcje konkurencji dając nam niesamowite doznania już nawet przy najtańszych produktach. Niedawno do linii słuchawek dołączyły modele FiiO F9 Pro oraz FiiO FH1. Wraz ze wzrostem ceny dostajemy znaczny wzrost, jeśli chodzi o jakość i brzmienie. Co nie jest tak oczywiste przy produktach innych marek. Oby tak dalej!


[img:8]Hybrydowy przetwornik - 10 mm membrana tytanowa plus moduł armaturowy Knowles 33518, czyli głęboki bas
i harmonijnie ustawiona średnica i góra pasma

 

 

[img:9:L]CZYTAJ> FiiO X5 - Przenośny DAC trzeciej generacji
[img:9:L]CZYTAJ> FiiO hi-endowa miniaturyzacja

 


[img:10] 

FiiO F1 wygodne, wytrzymałe, dobrze grające i przystosowane do rozmów - na kablu umieszczono pilot z mikrofonem do komunikacji telefonicznej.

Cena sugerowana 89 zł (potrafi zawstydzić konkurencję)

 


[img:11]

FiiO F3 to rozwinięcie F1 – lepszy dźwięk plus możliwość zmiany wyglądu dzięki wymiennym elementom obudowy.

Cena sugerowana 129 zł

 


[img:12] 

FiiO F5 to konstrukcja zbalansowana i zdecydowanie bardziej zaawansowana technicznie. Brzmienie słuchawek plasuje je bliżej profesjonalnych produktów mimo ceny (nadal) jak za słuchawki z niższej półki. Za dojrzałe brzmienie odpowiada membrana głośnika dynamicznego wykonana z tytanu. Czarne eleganckie korpusy słuchawek wykonane z anodowanych, ocynkowanych stopów aluminium. W zestawie dwa przewody. Jeden z pilotem i mikrofonem do prowadzenia rozmów, a drugi zbalansowany umożliwiający podłączenie słuchawek do zestawów muzycznych z tego typu wyjściem - dzięki takiemu podłączeniu F5 grają zdecydowanie lepiej.

Cena sugerowana 299 zł

 


[img:3] 

[img:14:R]FiiO F9 to również słuchawki zbalansowane. W tym przypadku mamy do czynienia z modelem opartym na trzech przetwornikach. Jeden przetwornik dynamiczny i dwa przetworniki armaturowe. Dzięki tak zaawansowanej konstrukcji słuchawki grają niesamowitym, pełnym i dynamicznym dźwiękiem. Bogactwo detali, a zarazem lekkość i muzykalność zapewnią zadowolenie wymagającym melomanom. Podpięcie przez port zbalansowany potęguje to wrażenie. Jak u poprzednika korpusy słuchawek wykonane są z anodowanych, ocynkowanych stopów aluminium. Bogate wyposażenie dodatkowe, w tym eleganckie etui, uzupełnia całość.

Cena sugerowana 499 zł

 


[img:4]

FiiO FH1 to budżetowa odmiana modelu F9. Zrezygnowano z jednego przetwornika na rzecz ceny, ale utrzymując przy tym ciągle wysoką jakość dźwięku. Zastosowano również trochę inne materiały w konstrukcji dla lepszej wygody oraz samych doznań dotykowych – bardzo przyjemne dla ciała.

Cena sugerowana 399 zł (dostępne w 4 wersjach kolorystycznych)

 


[img:13] 

FiiO F9 Pro to rozwinięcie modelu F9 oferujące jeszcze pełniejsze brzmienie, co producent podkreśla w samej nazwie. FiiO F9 Pro są droższe od modelu F9, ale dodatkowe 200 PLN jest niewielką dopłatą, biorąc pod uwagę co usłyszymy.

Cena sugerowana 699 zł


[img:15] 

[img:5]

więcej: www.fiio.pl
Słuchawki Przewodowe Dokanałowe Przenośne Z mikrofonem Kabel wymienny/zbalansowany Hi-res słuchawki
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017