14 marca 2018 13:23
Info MIP sp. z o. o MIP sp. z o. o tel: 22 424 8254 www.mip.bz

CRESYN czy PHIATON oto jest pytanie?

[img:6:R]Gotów jestem się założyć, że gdybyśmy zrobili na ulicy ankietę wśród 100 napotkanych przechodniów jakie znają lub kojarzą marki to na szczycie listy znalazłyby się: Samsung, Apple, LG, Panasonic, Denon, NEC, Motorola, Sharp, Toshiba, JVC i kilka innych,
a starszyzna dorzuciłaby jeszcze Sony.
Gdybyśmy spytali ich o markę Cresyn, to może kilku cokolwiek by kojarzyło,
o ile byliby to ludzie młodzi.
A dowcip polega na tym, że spora część słuchawek sprzedawanych pod tymi uznanymi brandami to właśnie...
Cresyn jest!

Skoro ci wszyscy wielcy zaopatrują się u tego koreańskiego producenta słuchawek (jednego z najstarszych na świecie) to istnieje spore prawdopodobieństwo, że mówimy o firmie znającej się na rzeczy. A że wielki kapitał korporacyjny często woli kupować gotowce… takie są prawa rynku rządzonego przez księgowych.


[img:2]Phiaton BT460 - zwarta bryła bardzo różni się od ażurowych pałąków roponowanych przez innych producentów

Aktualnie rozpoczął się proces konsolidacji, polegający na wygaszeniu marki Cresyn (nie mylić z nazwą firmy Cresyn Co. Ltd.) na rzecz dobrze pozycjonowanej innej marki tego samego producenta - Phiaton. Odpowiedź na postawione w tytule pytanie brzmi więc: PHIATON by CRESYN.

Poniżej kilka przykładów z aktualnej oferty… Phiaton'a:


[lupa:1]

Phiaton C170S lekkie, wygodne i stabilne, a do tego z brzmieniem pełnym życia. Ukłon w kierunku osób aktywnych, uprawiających sport lub po prostu zabieganych. Dodatkowy element kotwiczący ogranicza jej wypadanie
Sugerowana cena 79 zł

 


[lupa:2]

Phiaton C465 to charakterystyczny wygląd, szerokie możliwości dopasowania do ucha oraz dopracowane szczegóły wykończenia. Mimo małych rozmiarów Phiaton C465S zaskakuje potężnym i dynamicznym dźwiękiem. Wykorzystane w tym modelu przetworniki to najnowsza 12 mm konstrukcja. Wyposażone w pilota z mikrofonem co umożliwia rozmowy i sterowanie odtwarzaniem (iOS, Android).
Sugerowana cena 129 zł

 


[lupa:3] 

Phiaton C230S Sports, czyli słuchawki dla aktywnych. Dodatkowy element silikonowy gwarantuje stabilne zakotwiczenie w uszach. Odporne są na pot i wilgoć. Pilot na kablu kompatybilny z urządzeniami iOS, Android. Bogata paleta kolorów.
Sugerowana cena 149 zł

 

 

Oczywiście w ofercie Phiatona nie mogło zabraknąć słuchawek bezprzewodowych oraz z redukcja hałasu (NC / ANC)


[img:1]

Phiaton BT390 - bezprzewodowe słuchawki łączące w sobie najnowszą technologię z niesamowitymi funkcjami i epickim brzmieniem w kompaktowej obudowie. Bluetooth 4.1 zapewnia wydajniejsze przesyłanie strumieniowe. Długi czas pracy na baterii - do 30 godzin nieprzerwanego odtwarzania muzyki. 40-to milimetrowe przetworniki ze zoptymalizowanym system kontroli wibracji. Duże magnesy neodymowe. Miękkie pady, składana konstrukcja - to oferta dla osób dojeżdżających do pracy i/lub często podróżujących.
Sugerowana cena 279 zł

 


[img:3] 

Phiaton BT460 - nowy produkt od Phiaton, słuchawki bezprzewodowe, oferują inteligentne nowe funkcje. Wyróżnia je minimalistyczny design. Zaprojektowane i wykonane dla maksymalnego komfortu odsłuchu. Z interfejsem dotykowym. Technologia ShareMe, umożliwiają kilku użytkownikom BT 460 współdzielenie ścieżki audio filmów lub muzyki.Czas pracy do 20 h.
Sugerowana cena 699 zł

 


[img:5] 

Phiaton BT330 NC - słuchawki z aktywną redukcją hałasu dla podróżujących bądź to poszukujących warunków do skupienia. Kompaktowe słuchawki BT330 NC eliminują do 95% odgłosów otoczenia o niskiej częstotliwości. Bluetooth, 40-to milimetrowe przetworniki, mikrofon do rozmów telefonicznych. Wytrzymała konstrukcja.
Sugerowana cena 599 zł

Pełna oferta (znacznie szersza) na stronie dystrybutora. Wszystkie modele dostępne są w wybranych sklepach audio oraz do odsłuchu i testów w sklepach MP3store grupy Audiokracja. 


Phiaton BT460 - słuchawki, które wyglądają "inaczej"[img:4]

Słuchawki Przewodowe Bezprzewodowe Nagłowne Dokanałowe Zamknięte Przenośne ANC Z mikrofonem
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017