16 marca 2018 14:11
Info EIC EIC tel: + 48 22 594 83 83 www.eic.com.pl

OPERA LOUDSPEAKERS w ofercie E.I.C.

[img:2:R]Dawniej obowiązywało hasło "Listopad miesiącem oszczędzania" (czy to jeszcze w szkołach funkcjonuje?), teraz obserwujemy nową świecką tradycję - marzec miesiącem przetasowań w branży audio.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni z rąk firmy Trimex do E.I.C. Sp. z o.o przeszła druga włoska marka - producent kolumn głośnikowych Opera Loudspeakers.

Fragment oficjalnej notki prasowej: Firma Opera Loudspeakers powstała w 1989 roku, ale jej początki sięgają 1980 roku. Wtedy doszło do niezwykłej, ale bardzo owocnej synergii między dwoma kulturami i dwoma audiofilami – Włochem i Anglikiem. Pierwsza konstrukcja została nazwana Caruso w hołdzie legendarnym głosom opery lirycznej. Była prekursorem całej serii bardzo udanych i entuzjastycznie przyjętych przez rynek audio kolumn: Callas, Operette i Divina. Kolumny Opera perfekcyjnie łączą tradycyjne włoskie rzemiosło z najbardziej zaawansowaną technologią. Wszystkie tworzone są zgodnie ze sprawdzoną filozofią projektowania: mówiącej o stosowaniu do budowy kolumn najwyższej jakości materiałów i przestrzeganiem zasad akustyki.   

 

[img:1:L]CZYTAJ> UNISON RESEARCH w nowych rękach

 

 W skład oferty wchodzą aktualnie dwie linie: Classica i Callas. W kolumnach obu serii wykorzystane przetworniki akustyczne, wytwarzane zgodnie ze specyfikacją producenta,  pochodzące od renomowanych firm skandynawskich: Seas i Scanspeak.


[img:3]Linia Classica: cztery modele podłogowe, jedna konstrukcja podstawkowa i głośnik centralny,
 zaawansowana linia Callas - dwa modele podłogowe i kolumna podstawowa (zdjęcie pokazuje fragment oferty)

Wielokanałowe Stereo Kolumny
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017