19 marca 2018 11:24
Info Audiomica Laboratory ul. Tadeusza Kościuszki 30 38-300 Gorlice

Polskie kable podbijają Chiny!

[img:5:R]Chciałoby się rzec: „Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Audiomica Laboratory otrzymała nagrodę „Product of the Year 2017” w kategorii interconnect!
Przewód o nazwie Europa Ultra Reference M3 został wyróżniony przez prestiżowy magazyn HiFi Review z Hong Kongu. Waga wyróżnienia jest tym większa, że wbrew pozorom lokalny 
rynek chiński jest ekstremalnie wymagający względem produktów audio. Gdyby ktoś nie wiedział, to wyróżnienie za „Produkt roku” to nie pierwsze, a jedno z kolejnych jakie otrzymał nasz rodzimy producent poza granicami kraju.


[lupa:1]W godnym towarzystwie Audiomica się obraca, nie wiem jak Państwa, ale mnie to napawa  narodową 
dumą (kliknij)

[img:4:L]W ostatnim czasie produkty Audiomica są bardzo widoczne. Warto w tym miejscu wspomnieć o ostatniej edycji Audio Video Show, gdzie Audiomica była dostępna dla odwiedzających we wszystkich 3 lokalizacjach (5 pokoi wystawowych), w których można było zobaczyć premierowe modyfikacje. Zaprezentowane zostały nadchodzące nowości na 2018 (Thasso oraz Allbit to kable z serii Consequence, które mięliśmy już przyjemność testować).

 

[img:1:L]CZYTAJ> Audiomica na Audio Video Show 2017

 

Ponadto Audiomica była uzupełnieniem jednej z głównej atrakcji AVS 2017 - najdroższy wzmacniacz świata Pivetta Opera Only na czas demonstracji podłączony został do głośników firmy Zeta Zero właśnie przewodami z serii Consequence.


[img:2]Podobno nikt nie jest prorokiem we własnym kraju,
dlatego tak trudno nam zaakceptować, że rodzimy produkt może być lepszy od tego z zagraniczną naklejką

Przyznana nagroda świadczy o tym, że o polskich kablach jest głośno nie tylko w Polsce, czy też na starym kontynencie, ale również w Azji. Co ciekawe nagroda została przyznana dla modelu Europa Ultra Reference w tzw. wersji 3 (Modification 0.3) obecnej w stałej ofercie producenta od 2015 roku, natomiast Audiomica zapowiedziała już wprowadzenie kolejnej generacji: M4 przewidzianej na rok 2018. Warto śledzić poczynania naszej rodzimej marki, która bezkompromisowo wdraża swoje firmowe koncepcje rozwoju i powoli wyrasta na czołowego eksportera polskiej myśli technicznej o zasięgu globalnym.


[img:3]Takie oto bannery można teraz spotkać w chińskim internecie,
że Chińczycy podbijają nas - normalka, ale że my podbijamy ich - amazing !!!

I na koniec prawdziwy hardcore :) - uzasadnienie werdyktu w oryginale. Ja z tego zrozumiałem tylko, że cena wynosi 19.800 dolarów hongkońskich za metr. Ktoś chętny to przetłumaczyć?

Gratulujemy serdecznie całej ekipie Audiomica, bo PODBIĆ CHINY TO JEST COŚ !!!


[lupa:2]
(kliknij żeby powiększyć)

(kliknij żeby obejrzeć)

Kopalnia wiedzy o dostępnych aktualnie przewodach w linku poniżej...

Interkonekty analogowe Made in Poland
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017