6 kwietnia 2018 15:29
Info MYTEK DIGITAL MYTEK DIGITAL tel: +48 22 823 72 38 www.mytekdigital.com

Mytek Clef - konwerter DAC USBClef

[img:5:R]2017 rok był dla firmy Mytek niezwykle pracowity. Produkty tej marki cieszyły się sporym zainteresowaniem na światowych wystawach oraz rodzimych Audio Video Show w Warszawie, szczególnie dzięki nagradzanej serii Brooklyn i flagowym modelom Manhattan. 

Na minionych targach NAMM w słonecznej Kalifornii Mytek również przedstawiał swoje nowości. Oczywiście zawitaliśmy na ich stoisko aby przybliżyć Wam co w tym roku firma zaprezentuje na rynek konsumencki. Spośród flagowych urządzeń wyłonił się nowy - Mytek Clef - zapraszamy na prezentację. 

 

Mytek Clef - konwerter DAC USBClef 

Clef - konwerter DAC USB wysokiej rozdzielczości, wyposażony w dwa wyjścia słuchawkowe. Co ważne ma dwukrotnie wyższą moc od standardowego wyjścia słuchawkowego w laptopie czy iPhonie. Oprócz faktu, że może on odtwarzać wysokiej rozdzielczości pliki PCM i DSD z komputera, ciekawe jest również to, że jest on zasilany bateriami i spełnia funkcję wzmacniacza słuchawkowego z Bluetooth. Możecie zabrać go wszędzie: do studia, biura, na lot samolotem czy jazdę metrem. Jesteśmy bardzo ciekawi aż Mytek Clef pojawi się w Polsce i trafo do redakcji na testy. 

[img:1]

[img:2]

 

Mytek Brooklyn

Kiedy już jesteście w domu i chcecie słuchać nie ze słuchawek, ale ze swoich najlepszych kolumn, Mytek oferuje wam wzmacniacz mocy Brooklyn. Jest to wzmacniacz dual-mono, 300W na stronę z opcją 600W w bridge'u. To bardzo wydajny wzmacniacz o stopniu precyzji osiąganym przez nieliczne urządzenia. Prace nad nim trwały pięć lat, zatem możemy oczekiwać, że dostajemy produkt szczególny.

Wraz z przetwornikiem DAC Brooklyn zapewnia bardzo wysoki poziom detalu i mocy. Jest to pierwszy w 100% analogowy produkt firmy Mytek od czasów systemu odsłuchowego PrivateQ. W tym momencie w ofercie firmy znajdują się kompletne rozwiązania na każdy etap pracy z muzyką: od produktów ułatwiających nagrania w studiu do doskonałego odsłuchu w domowym zaciszu, czy w podróży z nowym Clef'em. 

[img:3]

[img:4]

DAC DAC/wzmacniacz słuchawkowy DAC (przenośny) DAC/Wzmacniacz Przetwarzanie
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017