9 listopada 2015 16:15

Audio Video Show 2015 - moments

Obiecujemy nie napisać ani jednego złego słowa o warszawskiej wystawie Audio Video Show 2015, nie napiszemy tego dlatego, że nie wydarzyło się nic, co mogło by być przyczynkiem do takiego artykułu. Nie pamiętamy wystawy, po zakończeniu której mieliśmy tak euforyczne nastroje.

Ilość materiałów po wystawie jest tak ogromna, że przygotowanie cząstkowych relacji potrwa kilka dni. Kilkadziesiąt filmów, setki rozmów i spotkań. Cały zespół ze wszystkimi dostępnymi rękoma i uszami na pokładzie.

Dla portalu INFOAUDIO.PL była to pierwsze tego typu przedsięwzięcie i jednocześnie pierwszy sprawdzian. Często po raz pierwszy spotkaliśmy się z osobami, które znają nas z rozmów telefonicznych i korespondencji mailowych.

[img:1]

Dokonaliśmy kilku odkryć oraz upewniliśmy się w kilku tezach, które potwierdziły się w licznych rozmowach z producentami i dystrybutorami. O tym wszystkim będziemy pisać przez najbliższe kilka tygodni. Dziś prezentujemy Państwu galerię zdjęć, dzięki której osoby nieobecne będą mogły ocenić skalę przedsięwzięcia jakim była tegoroczna wystawa. Mamy też nadzieję, że dla reszty osób oglądanie fotografii będzie miłym wspomnieniem.

 

ZOBACZ RELACJĘ FOTO

 

 

 

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017