30 sierpnia 2019 07:33
Info Horn Distribution Horn Distribution tel: 22 331 55 55 www.horn.pl

6 nagród EISA ponownie w rękach HORN Distribution

Koncern HORN Distribution kolejny rok z rzędu może pochwalić się otrzymanymi nagrodami EISA. Ponownie jak w 2018 roku 6 nagród rozdane, tym razem jednak w nastepujących kategoriach:

 

KATEGORIA: KOMPAKTOWY SYSTEM STEREO 

MARANTZ MELODY X (M-CR612)   

[img:1:R]Łącząc styl, łatwą obsługę, wszechstronność i zaawansowanie, seria kompaktowych systemów Melody firmy Marantz od dawna cieszy się uznaniem, a M-CR612, znany też jako Melody X, jest najlepszym, jaki do tej pory powstał. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – błyszczącej czerni i, klasycznym dla Marantza, „szamapańskim złocie” – odtwarza płyty CD, muzykę z sieci i serwisów, w tym Spotify, Tidal, Deezer, TuneIn Radio, z eteru FM/DAB+, ma wejścia analogowe i cyfrowe, LAN, Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay 2. Nie zabrakło wyjścia słuchawkowego, jest nawet subwooferowe. Melody X, kompatybilny z systemem HEOS, może zostać użyty jako część bezprzewodowego systemu strefowego. Jest też sterowany przez wszystkie główne typy asystentów głosowych (Amazon Alexa, Google Assistant, Apple Siri). Dwie pary zespołów głośnikowych, które podłączymy, będą miały niezależną regulację głośności, opcjonalnie będzie można podwoić moc dostarczaną do jednej pary. System jest więc wybitnie elastyczny, a jego brzmienie soczyste i przyjemne.

[img:7]

 

KATEGORIA: AMPLITUNER AV EISA

DENON AVR-X2600H   

[img:2:R]Denon AVR-X2600H to połączenie łatwej obsługi z czystą mocą. Ze wsparciem dla Dolby Atmos, DTS:X i wirtualnymi trybami wysokości sceny dźwiękowej, amplituner formatu 7.2 odpowiada wymaganiom współczesnego, wielokanałowego pola walki. Typowe dla Denona wyposażenie obejmuje strefowe strumieniowanie HEOS i pomagający w ustawieniach Setup Assistant, do czego dodano AirPlay 2 i eARC. Słuchawki podłączymy również przez Bluetooth, a funkcje wybiegające jeszcze bardziej w przyszłość to HDCP 2.3 i ALLM, dedykowane graczom konsolowym. Sterowanie głosem jest możliwe w systemach Google Assistant i Siri. Dla wielu użytkowników najważniejsza będzie jednak jakość brzmienia, a ta jest odpowiednia zarówno dla emocji filmowych, jak i muzycznych wzruszeń.

[img:8] 

 

 

KATEGORIA: SYSTEM GŁOŚNIKOWY KINA DOMOWEGO BEST BUY

DALI OBERON SERIES   

[img:3:R]Seria OBERON firmy DALI udowadnia, że połączenie skandynawskiego wzornictwa, duńskich kompetencji w technice głośnikowej i doświadczenia w kreowaniu dźwięku tworzy produkt wybitny. Od najmniejszego modelu OBERON 1, przez większy podstawkowy OBERON 3, już wolnostojący OBERON 5, aż po najmocniejszy OBERON 7, relacja jakości do ceny jest doskonała. W serii jest też naścienny OBERON On-Wall i centralny VOKAL, więc można złożyć system kina domowego. Wykorzystując rozwiązania wcześniej wprowadzone w wyższych seriach EPICON i RUBICON, a ograniczając tylko luksusowe wykończenie obudów, DALI przygotowało zespoły głośnikowe potrafiące zachwycić swoim brzmieniem nawet wybrednych audiofilów, co przekłada się też na spektakularne efekty podczas odtwarzania ścieżek dźwiękowych.

[img:9] 

 

KATEGORIA: SYSTEM DŹWIĘKOWY TV EISA

DALI KATCH ONE

[img:4:R]Jak poprawić głośniki bezprzewodowe KATCH? Poprzez ich powiększenie i rozwinięcie funkcjonalności do formy odpowiedniej dla zastosowania zarówno pod telewizorem, jak i w wielu innych miejscach, w których tylko słuchamy muzyki. Przygotowano kilka opcji montażu, – zarówno naściennego, jak i „stolikowego”, – wraz z odpowiednimi akcesoriami. Stereofoniczny układ głośnikowy KATCH ONE zawiera 6 przetworników i 4 membrany bierne, 4 wzmacniacze z procesorem DSP, a wszystko to bardzo zręcznie „spakowano” w płytkiej, stylowej obudowie. Możemy dostarczyć sygnał z telewizora lub źródeł muzycznych (przez HDMI ARC, cyfrowe optyczne, analogowe 3,5 mm lub Bluetooth aptX), a otrzymamy zaskakująco dojrzały, zrównoważony, naturalny i plastyczny dźwięk, jakiego z tańszych soundbarów nie uświadczymy. Czystość wokali i dialogów jest wyśmienita, bas – nasycony i ładnie rozciągnięty. Urządzenie jest też łatwe w obsłudze, zdalnie sterowane pilotem własnym lub telewizora. To dyskretne, praktyczne, ale i wyrafinowane rozwiązanie stereofoniczne.

[img:10]

 

 

KATEGORIA: EISA IN-CAR SMART UPGRADE

ALPINE PWD-X5   

[img:5:R]Przy tak wielu samochodach z wbudowanymi niestandardowymi systemami audio czasami trudno jest określić, jak je ulepszyć - ale Alpine ma na to odpowiedź w postaci PWD-X5. Wystarczająco mały, aby można go schować pod przednim siedzeniem, łączy w sobie cyfrowy procesor sygnału, aktywny subwoofer i cztery kanały wzmacniające. Może też być zasilany przez połączenia na poziomie głośników lub przedwzmacniacza. Jest nawet w komplecie ze wszystkimi wymaganymi kablami. Sterowanie odbywa się za pomocą dostarczonego przewodowego kontrolera lub aplikacji na smartfona. Urządzenie ma również wtyczkę USB do dodania Bluetooth do systemu samochodowego. Jest to najłatwiejsza i najskuteczniejsza aktualizacja, jaką możesz wykonać.

[img:11] 

 

 

KATEGORIA: EISA IN-CAR DASHCAM

ALPINE DVR-F800PRO    

[img:6:R]Oprócz światowej klasy samochodowych produktów audio i multimedialnych, Alpine oferuje również szeroką gamę kamer samochodowych, a niesamowity DVR-F800PRO jest niezwykle zaawansowany, wykraczając daleko poza zwykłe rejestrowanie podróży. Oprócz bardzo wyraźnych zdjęć zarówno w dzień, jak i w nocy, rejestrator DVR-F800PRO oferuje również funkcje wspomagania kierowcy, które zwykle występują tylko w ekskluzywnych pojazdach. Należą do nich ostrzeżenie przed kolizją i zjazdem z pasa ruchu oraz baza danych fotoradarów, którą można przesłać. To o wiele więcej niż tylko kolejna kamera samochodowa!

[img:12]

 

 

Źródła Przetwarzanie Wzmacnianie Multiroom Kolumny

Gdzie kupić?

MARANTZ MARANTZ www.marantz.eu

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > MARANTZ rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > DALI rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

ALPINE

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ALPINE rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

DENON DENON www.denon.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > DENON rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz