31 sierpnia 2020 14:35
Info Denon Store (siedziba) Denon Store (siedziba) tel: +48 22 331 55 55 www.salonydenon.pl

Beoplay H95: Czy Bang & Olufsen stworzył najlepsze bezprzewodowe słuchawki?

Określenie swoich produktów jako"najlepsze" jest dość kontrowersyjne, ale jak to się czyni raz na 95 lat to można wybaczyć. Bang & Olufsen świętuje bowiem swoją rocznicę, wprowadzając na rynek ich zdaniem najlepsze słuchawki bezprzewodowe model Beoplay H95, jakie kiedykolwiek zbudowali duńscy specjaliści marki w dziedzinie audio.

Beoplay H95 to kwintesencja najlepszych elementów dźwięku, wzornictwa i kunsztu Bang & Olufsen - udoskonalenie w kategorii słuchawek, które podnosi nasze 95-letnie dziedzictwo wysokich standardów - powiedział Christoffer Poulsen, SVP, Product Management.

[img:1]

 

Czy Beoplay H95 staną się flagowymi słuchawkami, które pokochają tłumy? 

Czekamy na egzemplarz testowy dla redakcji, abyśmy mogli sami ocenić. 

 

materiały dystrybutora

Doskonałe dopasowanie umożliwiające długotrwałe użytkowanie

Komfort i dopasowanie są niezbędne, aby naprawdę cieszyć się jakością dźwięku. Beoplay H95 zostały stworzone konstrukcja wokół uszna z miękkimi wyściółkami poduszek z jagnięcej skóry, które zapewniają luksus i komfort doskonałego dopasowania przy długotrwałym noszeniu, a innowacyjny i intuicyjny interfejs użytkownika jest zapewniony dzięki połączeniu sterowania dotykowego i mechanicznych pokręteł. 

 

[lupa:1]

(+) powiększ

Dzięki badaniom i eksperymentom, inżynierowie Bang & Olufsen stworzyli projekt nauszników, które świetnie przylegają do uszu i nie są większe niż jest to konieczne. Kształt ten, uformowany z pianki z efektem pamięci, tworzy również dobry kontakt ze skórą, co jest ważne, by skutecznie izolować od zewnętrznego hałasu. Konstrukcja pałąka została całkowicie odświeżona dla uzyskania czystszego wyglądu, z górną częścią ze skóry bydlęcej, niestandardową dzianiną i miękko wyściełaną elastyczną pianką dla wygody. 

Rama ze szczotkowanego aluminium kontrastuje z fakturą użytej w konstrukcji skórą, nadając jej minimalistyczny i wyrafinowany wygląd. Magnetycznie odłączane luksusowe poduszki słuchawek, w połączeniu z obracającymi się i przechylanymi słuchawkami zapewniają doskonałe dopasowanie, najwyższy komfort słuchania i pasywną redukcję hałasów otoczenia. 

 

[img:3]Beoplay H95 to produkt wpisany w naszą filozofię, zgodnie z której zasadniczym elementem jest piękny design - estetyka nierozerwalnie współgrająca z osiągami", mówi Gavin Ivester, VP of Design i kontynuuje: "Wyrażamy design podstawowymi formami, podporządkowany funkcjonalności i nieskazitelnie wykonany. Ta dbałość o szczegóły i niezwykła funkcjonalność są podstawą naszego języka projektowania, czyli ekspresyjnego minimalizmu. Elementy te nadają Beoplay H95 spokojną, pewną siebie osobowość".

 

Zoptymalizowany w Wirtualnym Laboratorium
Akustycznym Bang & Olufsen

Beoplay H95 został zaprojektowany wokół zestawu przetworników tytanowych 40mm z magnesami neodymowymi, a konstrukcja dźwięku jest realizowana z wykorzystaniem filtrów w autorskim układzie cyfrowego przetwarzania sygnału (DSP) opracowanym przez Bang & Olufsen. Słuchawki bazują na imponującej, pasywnej redukcji szumów połączonej z najbardziej zaawansowaną technologią aktywnej eliminacji szumów (ANC) spośród wszystkich słuchawek firmy Bang & Olufsen. Jest ona zarówno regulowana jak i adaptacyjna. Wydajność ANC jest w całości oparta na cyfrowym przetwarzaniu i wykorzystuje układ mikrofonowy, aby w jak największym stopniu zredukować hałas. Strojenie i testowanie przetwarzania ANC odbywało się w warunkach rzeczywistych, jak również w Wirtualnym Laboratorium Akustycznym (VR Lab) Bang & Olufsen w Struerze, gdzie inżynierowie są w stanie emulować różne warunki akustyczne, począwszy od środowiska z wnętrza samolotów, dworców kolejowych, pomieszczeń biurowych, aż po hałas uliczny. 


[img:4]

 

Precyzyjna regulacja pokrętłami głośności, ANC i przezroczystości

[img:5:R]Bang & Olufsen jest pionierem w zakresie interfejsów dotykowych na powierzchniach aluminiowych. Dzisiaj duńska firma idzie o krok dalej, dodając precyzyjne aluminiowe tarcze pokręteł po każdej stronie Beoplay H95. Zainspirowane pierścieniami do ustawiania ostrości na obiektywach wysokiej klasy kamer i aparatów, pokrętła te poruszają się z precyzją i właściwym oporem. Każda tarcza ma delikatną, liniową fakturę oferującą dobry kontakt z palcami. Jest to element o właściwej czułości, który sprawia, że korzystanie z niego jest naturalne, a preferencje dźwiękowe są szybko dostępne. Pokrętło po prawej stronie steruje głośnością, a pokrętło po lewej dostosowuje ANC i przezroczystość.

W dzisiejszym świecie odtwórcza cisza może być istotną częścią przestrzeni duchowej i spokoju. Nowe słuchawki Beoplay H95 bazują na imponującej, pasywnej redukcji szumów z najbardziej zaawansowaną funkcją aktywnej eliminacji szumów (ANC) spośród wszystkich słuchawek Bang & Olufsen.

 

"Dom, praca i przemieszczanie się mogą być środowiskami dynamicznymi, które wymagają reakcji, czy to adaptacji do nowego poziomu hałasu, czy też zmiany koncentracji uwagi na chwilę, aby zareagować na kogoś. Pokrętła pozwalają szybko i łatwo zrobić to, co jest potrzebne szybko i intuicyjnie. Dają wrażenie użycia precyzyjnych narzędzi, jakimi są w istocie", powiedział Gavin Ivester.  

 

Doskonały czas pracy na bateriach i jakość połączenia

Beoplay H95 jest zachwyca wiodącym na rynku czasem pracy na akumulatorach, aż do 38 godzin na jednym ładowaniu - nawet przy włączonym ANC. Jeśli potrzebujesz być w kontakcie z rodziną lub współpracownikami w pracy, cztery mikrofony głosowe zapewniają doskonałą wyrazistość podczas wykonywania połączeń. Beoplay H95 wykorzystuje technologię formowania wiązki dźwiękowej i zaawansowaną technologię redukcji szumów, aby przechwytywać głos tak wyraźnie, jak to tylko możliwe, jednocześnie redukując wpływ hałasu z otoczenia. Obejmuje to również rozbudowane przetwarzanie dźwięków otoczenia, które daje bardziej naturalne odbieranie mowy. Co więcej, Beoplay H95 posiada regulowany przez użytkownika tryb transparentności, który pozwala użytkownikowi na słyszenie otoczenia bez konieczności zdejmowania słuchawek.  

 

Składane płasko w kompaktowej aluminiowej walizce transportowej

Beoplay H95 są łatwe i eleganckie nawet w transporcie, dzięki czemu można ich używać w domu, biurze, miejscu pracy i w podróży. Aluminiowe pojedyncze ramiona, charakterystyczny element Bang & Olufsen, zostały wyrzeźbione z materiału o uszlachetnionej powierzchni i wzbogacone o dodatkowe obrotowe zawiasy, dzięki czemu słuchawki składają się płasko i do wewnątrz do bardzo małych rozmiarów, które idealnie mieszczą się w kompaktowym futerale. Sam futerał ma aluminiową obudowę, wewnątrz podszyty dopasowaną tkaniną, dzięki czemu słuchawki są chronione przed uderzeniami podczas transportu. Obudowa jest klasycznym elementem Bang & Olufsen – bardzo trwałym, zbudowanym z pięknych materiałów i przeznaczonym do eksponowania - nie ukrytym, aby świetnie eksponować piękno słuchawek Beoplay H95. 

 

[img:6]

Akcesoria z aluminium, skóry i tkanin

Cechą prawdziwego rzemiosła są detale. Nawet akcesoria – adapter samolotowy, przewód do ładowania i przewód audio - zostały dopracowane w szczegółach dzięki dopasowanej aluminiowej obudowie i tkanym pokryciom przewodów, i skórzanemu paskowi, dzięki czemu splątane przewody należą do przeszłości. 

 

ACC i aptXTM Adaptive 

Aby dodatkowo zapewnić niezrównane wrażenia słuchowe, Beoplay H95 został wyposażony w ACC i aptXTM Adaptive - następną generację dynamicznie regulowanych kodeków audio, zaprojektowanych w celu zapewnienia solidnego, wysokiej jakości dźwięku bezprzewodowego transmitowanego z minimalną latencją - natomiast Bluetooth 5.1 zapewnia optymalną łączność.

 

Dostępność

Beoplay H95 będzie dostępny w kolorach Black i Grey Mist w wybranych sklepach detalicznych oraz w sklepach Bang & Olufsen oraz online od 10 września 2020 roku. Dodatkowo z okazji 95. rocznicy, już od 27 sierpnia 2020 r., specjalna partia 95 słuchawek została przygotowana z numerami seryjnymi od 1 do 95. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na @bangolufsen na Instagramie, Facebook, Twitter i YouTube za pomocą #BeoplayH95

 

Cechy dodatkowe Słuchawki

Gdzie kupić?

BANG & OLUFSEN BANG & OLUFSEN www.bang-olufsen.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > BANG & OLUFSEN rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz