18 września 2015 10:32
Info Horn Distribution Horn Distribution tel: 22 331 55 55 www.horn.pl

Denon AVR X6200W - amplituner ponadczasowy?

Firma Denon rozszerza swoją ofertę o nowy sieciowy amplituner AV najwyższej klasy. Nowy model ma być odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających entuzjastów kina domowego. Luksusowa linia AVR X olśniewała kinowym dźwiękiem 3D, ale model AVR X6200W zdumiewa ponadto jakością materiałów wykończeniowych oraz wyjątkowymi funkcjami.

Amplituner oferuje innowację w postaci oprogramowania Dolby Atmos, które gwarantuje zniewalające przeżycia wielowymiarowego dźwięku. Wykorzystana najnowsza technologia, pozwala na obsługę wciągającego w sam środek akcji przestrzennego dźwięku w formacie DTS:X. Wszystkie tegoroczne modele produkowane w ramach serii AVR X wyróżniają się najnowszą wersją HDMI, oferują wsparcie 4K Ultra HD oraz kompatybilność z HDCP 2.2 na wszystkich wejściach HDMI.

 

 

9 kanałów pełnej mocy

Za jakość przetwarzanej muzyki w modelu AVR-X62000W odpowiada potężny, dziewięciokanałowy wzmacniacz mocy, oferujący 205W na kanał. Zbudowano go na bazie unikatowych tranzystorów DHCT. Tak zaawansowane podzespoły to 100% gwarancji czystego dźwięku połączonego z potężnym, szczegółowym i głębokim brzmieniem.

Najwyższa jakość oferowanej muzyki to również zasługa autorskiej technologii firmy Denon - obwodu D.D.S.C. z funkcją przetwarzania AL24 Processing Plus, wspieraną przez ultra efektywne przetworniki D/A. Co istotne, połączenie HD z Denon Link jest zapewnione – dzięki transmisji wolnej od zakłóceń zrealizowanego za pomocą kompatybilnego odtwarzacza Denon Blu-ray. Na pokładzie nowego modelu znajdują się  decoder Dolby Atmos i upmixer Dolby Surround, które zapewniają wielowymiarowy dźwięk odtwarzany z dowolnego zestawu kolumn głośnikowych. Mogą one być zamontowane w suficie lub stanowić element tradycyjnego systemu, który podoła wymaganiom jakie stawia system Dolby Atmos. Wykorzystując ogromny potencjał 11.2-kanałowego przetwarzania model AVR-X6200W zaskakuje swoją  wszechstronnością.

[lupa:1]

[lupa:2]

Po podłączeniu dodatkowego 2-kanałowego wzmacniacza mocy urządzenie jest w stanie obsłużyć technologię Dolby Atmos oferując konfiguracje do 7.1.4 lub 9.1.2. Po przeprowadzeniu darmowej aktualizacji dostępnej w późniejszym okresie 2015 roku urządzenie będzie w stanie obsłużyć innowacje DTS:X i DTS Neural:X upmixer, w rezultacie czego ciesząca się uznaniem technologia przetwarzania dźwięku Auro-3D zapewni dodatkowe atrakcje jekie dostarcza dźwięk 3D (wymagana dodatkowa opłata). Ponadto 9-kanałowy wzmacniacz może zostać wykorzystany do obsługi nowoczesnych formatów dźwięku 3D, oferując ten sam lub odmienny sygnał audio przesyłany do drugiej lub trzeciej domowej strefy audio.

Najnowsze podzespoły w postaci 13-2 kanałowej sekcji przedwzmacniacza, portu RS232 i możliwość elastycznego ustawienia wzmacniacza znacznie podnoszą atrakcyjność i użytkowość sprzetu z punktu widzenia instalatorów zainteresowanych wielostrefowym systemem muzycznym w ramach szeroko poję tej automatyki domowej.

Wymagający użytkownicy z pewnością docenią również zaawansowane technologie korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32, w tym funkcje: Audyssey Dynamic Volume, Dynamic EQ, Sub EQ HT i LFC.

Potężna sekcja wideo oferująca najnowszą specyfikację HDMI 2.0a i HDCP 2.2

Wyposażony łącznie w 8 wejść HDMI 2.0a – w tym jedno na przednim panelu – i 3 wyjścia, nowy model oferuje obsługę  wszystkich najnowszych urządzeń takich jak odtwarzacze Blue-ray, odtwarzacze multimedialne i kamery wideo. Co oczywiste, urządzenie jest w pełni kompatybilne z najnowszą specyfikacją  HDCP 2.2 wymaganą  do obsługi standardu 4K Ultra HD zabezpieczonych przed kopiowaniem. Zachwycając mnogością zaawansowanych technologii, urządzenie w pełni wspiera innowacje 4K Ultra HD, podpróbkowanie 4:4:4 Pure Color, HDR i BT.2020 pass-through.

Wyliczając pozostałe innowacje należy wspomnieć o potężnym procesorze wideo, który pozwala na konwertowanie źródeł wideo (zarówno ze standardową jak  i wysoką rozdzielczością), do rozdzielczości 4K Ultra HD. Wykorzystując możliwości oferowane przez trzy wyjścia HDMI, możemy teraz cieszyć się filmami z przestrzennym dźwiękiem w głównym pokoju, podczas gdy w innym pomieszczeniu emitowany jest inny program, oferujący odtwarzanie audio w trybie stereo.

Potwierdzeniem idealnej jakoś ci wideo nowego modelu jest certyfikat Imaging Science Foundation. Kolejną  zaletą  AVR-X62000W jest szereg zaawansowanych funkcji wideo kalibracji ISFccc.

Nieskończone opcje strumieniowania muzyki i banalna obsługa

[lupa:3:R]Poza niesłychanymi walorami audio i wideo AVR-X6200W zaskakuje niezwykle bogatym wyposażeniem. W nowym modelu znaleźć można m.in. wbudowaną technologię Bluetooth, która pozwala na strumieniowanie muzyki bezpośrednio ze smartfona. Ponadto moduł Wi-Fi gwarantuje natychmiastowe połączenie z domową siecią Wi-Fi. Po podłączeniu, urządzenie pozwala korzystać z różnych źródeł muzyki i licznych opcji odtwarzania, w tym Apple AirPlay, sieciowych urządzeń NAS, internetowych stacji radiowych i Spotify Connect. Oferując obsługę najnowszych formatów, model AVR-X6200W jest w pełni kompatybilny z plikami FLAC, AIFF lub DSD, a jakość oferowanego zadziwia nawet najbardziej wymagających miłośników dobrego brzmienia.

Oferując tak niesamowity i potężny zestaw funkcji nowej generacji, wszystkie nowe modele serii X zostały wyposażone w unikalny tryb Denon Eco. Innowacja ta gwarantuje redukcję całkowitego zużycia energii, a jej rezultat jest widoczny na ekranie urządzenia za pomocą funkcji Eco Meter. Tryb Auto Eco automatycznie przełącza pomiędzy trybem normalnym i Eco, zależnie od poziomu głośności.

Praktyczne funkcje Denon Setup Assistant i Quick Start Guide czynią proces instalacji amplitunera AV bardzo prostym i szybkim. Zachwycając udogodnieniami urządzenie oferuje pełną kontrolę wszystkich funkcji z poziomu praktycznej aplikacji Denon AVR Remote wkrótce dostępnej na urządzenia iOS i Android. Model AVR-X6200W będzie dostępny w eleganckim kolorze premium silver i czarnym.

 

Produkt AVR-X6200W będzie dostępny od października 2015 roku u autoryzowanych sprzedawców Denon. 

 

 

 

[img:3]

Od początku istnienia datowanego na 1910 rok, gdy firma była dostawcą profesjonalnego sprzętu studyjnego oraz emisyjnego, Denon stał się światowym liderem w produkcji najwyższej jakości urządzeń kina domowego, audio i oprogramowania. Denon jest rozpoznawany na całym świecie dzięki innowacyjnym i przełomowym produktom i cieszy się długą historią technicznych innowacji, wlicząjąc w to stworzeniem i pierwszą komercjalizacją cyfrowego audio PCM. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.denon.pl .

Denon jest znakiem towarowym i zarejestrowanym znakiem towarowym D&M Holdings Inc.

 

Wzmacnianie Wzmacniacze zintegrowane

Gdzie kupić?

DENON DENON www.denon.pl

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > DENON rozwiń listę sklepów

reklama
Może Cię zaciekawić:
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz