25 lutego 2021 10:30
Info MIP sp. z o. o ul. Działdowska 12 01-184 Warszawa HiFiPRO - Warszawa Skierniewicka 34a / U2 (wejście od ul. Skierniewickiej) 01-230 Warszawa

Zobacz co ciekawego ma do zaoferowania SHURE dla rynku konsumenckiego?

[img:1:R]Firma SHURE jest liderem na rynku Pro Audio od dekad. Na łamach Infomusic.pl piszemy o sprzęcię pro audio tego producenta dedykowanym dla branży estradowej, broadcastowej i radiowej. SHURE to także sprzęt konsumencki, który wymaga uwagi bowiem to firma z olbrzymim doświadczeniem na rynku. 

 

Informujemy, iż oferta produktów SHURE CE dla rynku konsumenckiego
dostępna jest także w salonach MP3Store

 

 

Amerykańska marka SHURE, znana z rozwiązań profesjonalnych, szturmuje rynek konsumencki. Czerpiąc ze swoich wieloletnich doświadczeń, wprowadza na rynek całkowicie nowe linie słuchawek oraz mikrofonów. To całkowicie odmienione rozwiązania, które maja przede wszystkim służyć entuzjastom muzyki, video blogerom  oraz wszystkim tym, którzy cenią sobie najwyższa jakość rejestracji dźwięku oraz jego odsłuchu, nie tylko w domu czy biurze, ale również mobilnie. Nowe produkty to zupełnie coś innego jednak z zachowaniem wysokich standardów, z nowoczesnym podejściem i najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie audio.

[img:10]

Nie tylko dla video blogerów

Najnowsze dwie serie produktów konsumenckich amerykańskiej marki Shure to linia słuchawek o oznaczeniu AONIC oraz linia mikrofonów o oznaczeniu CREATE. Produkty wspierane są nie tylko poprzez nowoczesne technologie w dziedzinie przetwarzania dźwięku w domenie analogowej ale również w domenie cyfrowej poprzez zaawansowane aplikacje, które umożliwiają użytkownikowi ingerencje w przetwarzany czy rejestrowany sygnał rodem ze studia nagraniowego. 

[img:2:R]Seria produktów AONIC to różne modele słuchawek o doskonałych parametrach odsłuchowych dostępnych w różnych przedziałach cenowych. W nowej linii produktów, Shure postanowiło zrewolucjonizować swoje dotychczasowe słuchawki dokanałowe. Oprócz wysokich parametrów odsłuchowych otrzymujemy znakomity system izolacji zakłóceń, które eliminuje szumy związane z niewłaściwym ułożeniem słuchawek w uchu lub też zmiany ich położenia podczas treningu czy innych aktywności. Dzięki czemu dźwięk jest spójny i trafia bezpośrednio do kanału usznego we właściwej jemu proporcji. Podstawowym modelem całej serii jest słuchawka AONIC 215 w cenie 599zl ,ale w ofercie znajdziemy piramidę wznoszącą się coraz wyżej w reprodukcji dźwięku. 

  Shure AONIC 3 – Całkowicie nowo zaprojektowana słuchawka dokanałowa oparta o jeden przetwornik armaturowy. Zestrojone są w sposób niesamowicie klarowny, umożliwiający skupienie się na całym pasmie. Są bardzo naturalne. Cena to 999zl.

  Shure AONIC 4 – Słuchawki dokanałowe oparte o hybrydową technologię, gdzie producent zdecydował się na wykorzystanie dwóch przetworników – armaturowego oraz dynamicznego uzyskując tym samym niesamowicie głęboki dźwięk, gdzie liczą się emocje. Cena to 1499zl.

  Shure AONIC 5 – To z kolei słuchawki oparte o trzy przetworniki armaturowe, zestrojone w taki sposób, aby zapewnić słuchaczowi niesamowicie ciekawe doznania związane z odsłuchem. Zdecydowanie trafią w gust osób, które cenią sobie rozdzielczą, naturalną i szybką prezentacje nagranego wcześniej materiału. Cena to 2399zl

  Shure SE846 BT2 – To model flagowy Shure, od wielu lat. Oparta o cztery przetworniki armaturowe konstrukcja znajduje zastosowanie w przemyśle muzycznym jak i w najbardziej wysublimowanych uszach generując niesamowicie przestrzenny, naturalny i rozdzielczy dźwięk. Cena 4699zl

[img:5] 

Do modelu Aonic 215 producent dołącza moduł Bluetooth 5.0, który powoduje, że słuchawki odsłuchowe stają się pojedynczymi bezprzewodowymi słuchawkami -wersja AONIC 215 True-Wireless (1099zl). Sytuacja ta ma również miejsce przy modelu topowym, SE846 opartym na czterech przetwornikach armaturowych, gdzie Shure dodaje również moduły Bluetooth 5.0 w standardzie.

We wszystkich słuchawkach dokanałowych Shure zapewnia szereg znajdujących się w zestawie akcesoriów znacznie zwiększających funkcjonalność swoich produktów. W zestawie ze słuchawkami znajdziemy całą gamę końcówek dokanałowych umożliwiających dopasowanie słuchawek do każdego ucha, kabel wyposażony w pilot oraz mikrofon dla zwiększenia mobilności, przydatne twarde etui, oraz przy modelach AONIC 5 i SE846 – zestaw filtrów zmieniających charakter brzmienia słuchawek w zależności od potrzeb.

[img:3]

W ofercie nie zabrakło  modelu nausznego o oznaczeniu Shure AONIC 50, który należy uznać obok modelu SE846 za prawdziwy majstersztyk . Są to bezprzewodowe słuchawki wokół uszne, w których wykorzystano najnowsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania. Słuchawki AONIC 50 wyposażone są w moduł Bluetooth 5.0, który zapewnia wsparcie dla przesyłania muzyki w bezstratnej technologii LDAC. Bezkonkurencyjny system ANC (Aktywnej Redukcji Szumów) stawia nawet najmocniejszą konkurencję w poważnych tarapatach. 

Ogrom prac przypadł również na funkcjonalność i umożliwienie maksymalnej mobilności. Słuchawki wspierane są poprzez aplikacje ShurePlus, , która umożliwia konfigurowanie słuchawek, między innymi siłę z jaką działa aktywna redukcja szumu, czy zmiana sposobu grania.   

Dźwiękowo AONIC 50 zestrojone są na najwyższym poziomie –  prezentują bardzo wyraźny sygnał, a jednocześnie są niesamowicie muzykalne i z łatwością przenoszą słuchacza w miejsce realizacji utworu. Dźwięk idzie w parze z resztą. Otrzymujemy perfekcyjnie wykonany produkt z użyciem aluminium oraz skóry co w połączeniu ze stonowanym kolorem muszli nadaje im niesamowity szyk.

Cena produktu to 1599zl.

 [img:4]

 

Seria CREATE MOTIV

Kolejną nowością Shure jest cała seria mikrofonów cyfrowych CREATE o oznaczeniu MOTIV . Linia ta przeznaczona jest dla twórców ceniących sobie mobilność oraz jakość rejestrowanego materiału. Nowe produkty pozwalają na zaadaptowanie każdego laptopa czy smartphone'a dla potrzeb 'uwiecznienia weny' w każdych warunkach, przy zachowaniu nieskazitelnej jakości z jakiej znane są produkty tego producenta. 

[img:6]

Niezależnie od tego, czy chcemy prowadzić podcasty, nagrywać swoje próby w zaciszu domowym, czy przeprowadzać wywiady – dzięki mikronom z serii Motiv wszystko jest możliwe. Aby tego było mało, użytkownik może ściągnąć aplikacje na telefon, tablet, komputer, która w prosty sposób daje Nam dostęp do różnych trybów pracy jak również szerokiej gamy ustawień służących do zmiany parametrów nagrywania. Aplikacja jest na tyle prosta, że przysłowiowy amator spokojnie sobie z nią poradzi osiągając rezultat prawdziwie studyjny. Każdy z mikrofonów posiada poza złączami USB również wyjście słuchawkowe służące do monitoringu nagrywanego materiału bez żadnej latencji.

 

Wśród modeli, które należałoby wymienić to przede wszystkim:

 

[img:7:R]

  Shure Motiv MVi – Mobilny Cyfrowy interfejs umożliwiający podłączenie mikrofonu czy też instrumentu do komputera bądź smartphone'a. Cena sugerowana to 529zl.

  Shure Motiv MV51 – Wielomembranowy mikrofon pojemnościowy wyposażony m.i.n w panel dotykowy oraz wyjście słuchawkowe 3.5mm w celu monitorowania w czasie rzeczywistym, zapewniający jakość studyjną przeznaczony do użytku z PC bądź MAC oraz iOS. Cena sugerowana produktu to 989zl.

  Shure Motiv MV5 – Cyfrowy mikrofon pojemnościowy, rejestrujący najwyższej jakości dźwięk, obsługiwany przez aplikację ShurePlus MOTIV aby umożliwić miksowanie i udostępnianie na platformach iOS. Wyposażony został w m.i.n trzy wbudowane tryby DSP, wyjście słuchawkowe 3.5mm do monitorowania w czasie rzeczywistym oraz statyw biurkowy z aluminium ze zintegrowanym mocowaniem gwintu. Cena sugerowana produktu to 559zl 

 [img:8:R]  Shure Motiv MV88 – Cyfrowy stereofoniczny mikrofon pojemnościowy został stworzony do mobilnych nagrań, rejestracji na żywo, wywiadów oraz do pracy w domu z urządzeniami Apple wyposażonymi w złącze Lightning. Urządzenie posiada aż pięć wstępnie zaprogramowanych ustawień DSP, element mikrofonowy obracany o 90 stopni w celu elastycznego pozycjonowania, konstrukcję mid/side dla klarownego obrazu stereofonicznego czy też certyfikat MFi dla pełnego wsparcia sprzętów Apple ze złączem Lightning. Cena sugerowana modelu to 759zl

  Shure Motiv MV88 Video Kit – To z kolei wysokiej jakości cyfrowy mikrofon z całym systemem akcesoriów i okablowania przystosowany do nagrań z reki jak  i statycznych. Współpracuje z każdym Smartphonem opartym na systemie Android bądź IOS. Wszystko możemy umieścić w dostarczanym pokrowcu i w dowolnym czasie i miejscu wykorzystać do rejestracji naszych video nagrań.  Zestaw ten z pewnością będzie popularny wśród vlogerów, muzyków, reporterów i twórców filmów dokumentalnych, którym zależy na bezkompromisowej jakości dźwięku. Cena sugerowana modelu to 1100zl 

  Shure MVL Motiv – Dookólny mikrofon pojemnościowy typu lavalier przeznaczony do smartphone'ów oraz tablet'ów. Może być śmiało używany tam, gdzie zależy nam na uzyskaniu perfekcyjnego nagrania mowy ludzkiej. Urządzenie wyposażono w doskonałej jakości ochronę przed zakłóceniami radiowymi, wysoki stosunek sygnału do szumu wynoszący aż 65dB, oraz wysoki poziom SPL wynoszący aż 124dB. Mikrofon kompatybilny jest ze wszystkimi urządzeniami przenośnymi z wejściem 3.5mm. Cena sugerowana tego modelu to 289zl.

[img:9]

   Shure Motiv MV7 – To mikrofon dynamiczny nawiązujący do słynnego modelu SM7B. Rodzaj zastosowanej membrany pozwala wykorzystać w każdych warunkach akustycznych i niemal do każdych zastosowań osiągając prawdziwie imponujące rezultaty. Krótko mówiąc, profesjonalny produkty przeprojektowany do wszechstronnego użytku, dla każdego, oferujący jednocześnie znacznie bogatszą funkcjonalność użytkową. Cena modelu to 1279zl.

Wszystkie produkty Shure można przetestować w specjalistycznych sklepach audio. A w najbliższym czasie zostanie uruchomiona specjalna sekcja Shure na forum.mp3store.pl gdzie będzie można podyskutować o produktach i wymienić własne doświadczenia. 

[img:11]

 

O Shure:

Historia firmy Shure rozpoczęła się w Stanach Zjednoczonych, w Illinois. Jej założyciel, Sidney Shure założył działalność w 1925 roku zajmując się sprzedażą zestawów do montażu radioodbiorników. Dziś w ofercie firmy Shure można znaleźć mikrofony dynamiczne, mikrofony studyjne, interfejsy audio, słuchawki, słuchawki DJ oraz systemy odsłuchowe. Najpopularniejsze produkty marki to mikrofony Shure SM58, Shure Beta 58a, oraz spopularyzowany przez Elvisa Presleya Shure 55S.

 

MP3store - Autoryzowany dealer produktów konsumenckich SHURE

Cechy dodatkowe Słuchawki

Gdzie kupić?

SHURE

Dystrybucja w Polsce:

HiFiPRO - Warszawa

adres:
Skierniewicka 34a / U2 (wejście od ul. Skierniewickiej) 01-230 Warszawa

Sklepy muzyczne > SHURE rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz