BANG & OLUFSEN: Beoplay Portal - bezprzewodowe słuchawki do gier i do kina? Tak jest!!!

Współczesny gaming to telewizory 4K / HDMI 2.1 / wypasione karty graficzne / konsole nowej generacji / dedykowane fotele / wyspecjalizowane klawiatury / myszki, oraz słuchawki.
Chyba wszyscy się zgodzimy, że gamingowe słuchawki, to do tej pory była bardziej funkcjonalność, niż luksusowa jakość wykonania i wybitnie mocne brzmienie, jakie Bang & Olufsen w swoich słuchawkach zapewnia.


[img:3]Beoplay Portal, dzięki funkcjonalności Dolby Atmos dla słuchawek oferują wirtualny dźwięk przestrzenny,
dodając warstwy głębi i tekstury do gier, filmów i muzyki

Beoplay Portal, to pierwsze bezprzewodowe słuchawek dla graczy w ofercie firmy, ale zanim zostaną zaszufladkowane jako „wyłącznie dla graczy”, warto zaznaczyć, że poza tym to po prostu świetnie brzmiące słuchawki codziennego użytku do muzyki / filmów / i gier.

Co więc je odróżnia od zwykłych słuchawek? Dźwięk przestrzenny o niskiej latencji, doskonała wydajność mikrofonu, adaptacyjna aktywna redukcja hałasu (ANC), tryb przezroczystości (regulowany poziom słyszalnego otoczenia) i elegancki interfejs użytkownika.


[img:2]Stworzone z myślą o stylu, komforcie i trwałości -- zaprojektowane przez Jakoba Wagnera
wraz z zespołem projektantów Bang & Olufsen

Dorte Vestergaard (dyrektor i szef kategorii On-The-Go w Bang & Olufsen): Beoplay Portal to pierwsze tego typu urządzenie - bezprzewodowe słuchawki, które łączą technologię gamingową z charakterystycznym dla Bang & Olufsen dźwiękiem, wzornictwem i kunsztem wykonania.
Nasi projektanci i inżynierowie pracowali bez wytchnienia, aby stworzyć parę słuchawek, które spełniają zaawansowane technologicznie potrzeby społeczności graczy. Jednocześnie doskonale sprawdzają się podczas codziennego użytkowania. Bang & Olufsen jest podekscytowany, że wkracza na rynek gamingowy z tym redefiniującym kategorię produktem.


Jak pisałem w poprzednim newsie – BANG & OLUFSEN: Beoplay HX - 5 dni luksusu bez ładowania, inżynierowie Bang & Olufsen wypracowali własne brzmienie, którego podstawą jest ogromna dynamika i głęboki bas (pisząc „ogromna i głęboki", mam na myśli wartości naprawdę ponadprzeciętne), a ich słuchawki mają w sobie ten pazur, niczym koncert na żywo. Specjalnie zaprojektowane 40-milimetrowe przetworniki z magnesami neodymowymi, oraz system Dolby Atmos dla słuchawek zapewniają niepowtarzalne, przestrzenne doświadczenia dźwiękowe.


[lupa:2]Ważące zaledwie 282 gramy słuchawki Beoplay Portal należą do najlżejszych w kategorii słuchawek bezprzewodowych,
idealnych do wielogodzinnego, nieprzerwanego użytkowania (kliknij żeby powiększyć)


Info dystrybutora: Beoplay Portal zostały opracowane w ramach programu Designed for Xbox i bezproblemowo łączą się z konsolami Xbox Series X|S i Xbox One za pośrednictwem protokołu Xbox Wireless, zapewniając połączenie o wysokiej przepustowości i niskiej latencji. Beoplay Portal są również kompatybilne z komputerami PC i urządzeniami mobilnymi za pośrednictwem Bluetooth 5.1, aptX Adaptive i USB-C, dzięki czemu gracze mogą zabrać swoje wrażenia dźwiękowe w podróż.


Jak przystało na produkt luksusowy, te lekkie słuchawki zostały stworzone z myślą o długotrwałym komforcie, łatwości użytkowania i doskonałych parametrach akustycznych. Zastosowano w nich również nową generację technologii adaptacyjnej aktywnej redukcji hałasu (ang. Digital Adaptive Active Noise Cancellation).

Info dystrybutora: Dzięki połączeniu technologii ANC typu „feed-forward" i ANC typu „feed-back" Beoplay Portal pozwala użytkownikom w pełni zanurzyć się w dźwięku, ciesząc się każdym szczegółem nawet w głośnym otoczeniu. Dodatkowa funkcja Own Voice umożliwia użytkownikom słyszenie własnego głosu przy jednoczesnym tłumieniu obcych dźwięków.


 [lupa:1]Beoplay Portal są dostępne w trzech atrakcyjnych wersjach kolorystycznych: Navy / Black Anthracite / Grey Mist,
na zdjęciach jest to słabo widoczne, ale te pierwsze, to bardzo ciemny granat (kliknij żeby powiększyć)

Sterowanie słuchawkami odbywa się gestami – jedyne w swoim rodzaju czułe na dotyk panele aluminiowe wykonano przy użyciu zastrzeżonej techniki anodyzacji opracowanej przez Bang & Olufsen. Za pomocą gestów użytkownik może: zwiększać / zmniejszać głośność / regulować ANC – tryb przezroczystości / sterować muzyką / odbierać i kończyć połączenia telefoniczne.


[img:1]Tu widać asymetryczność padów / mikrofony wysunięte do przodu / ciemno granatowy Navy po prawej

Info dystrybutora: Pady nauszne (podtrzymujące szczękę) wykonane ze skóry jagnięcej i wypełnione pianką z pamięcią kształtu. Dodatkowo w tylnej części pada znajduje się subtelny występ, który dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika, zwiększając komfort i eliminując „wycieki” dźwięku.
Wewnętrzny pałąk wyposażony w wyściółkę o charakterystycznym kształcie, której zadaniem jest zmniejszenie nacisku na czubek głowy. Wyściełanie to jest pokryte wysokiej jakości tkaniną z włókna bambusowego, która została wybrana ze względu na jej trwałość i „oddychalność”.


[img:5]Zamiast mikrofonu na wysięgniku (a'la telefonistka) niewielki otwór w muszli

Beoplay Portal posiadają również zupełnie nowe wirtualne" ramię wysięgnika, eliminujące potrzebę stosowania tradycyjnego ramienia zakończonego mikrofonem przy ustach (niemal wszystkie zestawy słuchawkowe dla graczy – red.).
Wykorzystując technologię Directional Beamforming, układ mikrofonów pomaga wyizolować i wzmocnić głos użytkownika, jednocześnie eliminując hałas otoczenia, co pozwala na krystalicznie czyste rozmowy – czy to wskazywanie celów dla kolegów z drużyny, czy rozmowy telefoniczne z przyjaciółmi.


[img:9]Appka ma ponadprzeciętną funkcjonalność 

Mówiąc słuchawki Bang & Olufsen zawsze miejmy w głowie, że „połowa” ich funkcjonalności dostępna jest przez wyspecjalizowany interfejs użytkownika w aplikacji na smartfony (Android / iOS).
Tym razem aplikacja została dodatkowo doposażona w funkcje specyficzne dla słuchawek gamingowych (tryb Gaming Mode to m.in. optymalizacja mikrofonu i balans gra-czat). Po podłączeniu do konsoli Xbox Series X|S, Xbox One lub komputera za pomocą klucza sprzętowego, lub USB-C, tryb Gaming Mode jest aktywowany automatycznie. Po podłączeniu za pomocą Bluetooth, funkcje dostosują się do potrzeb tradycyjnych słuchawek, a interfejs użytkownika aplikacji zostanie odpowiednio dostosowany.

Beoplay Portal posiada baterię litowo-jonową o pojemności 1200 mAh:

  • do 24 godzin grania / słuchania muzyki przy użyciu Bluetooth i aktywnej redukcji hałasu ANC
  • do 12 godzin grania przy użyciu Xbox Wireless, Bluetooth i aktywnej redukcji hałasu ANC

Słuchawki Beoplay Portal będą dostępne u wybranych sprzedawców od 29 kwietnia 2021.

Cena sugerowana: 2.299 zł


[img:6]Nie tylko granie, ale i oglądanie Ntetflix'a w środku nocy to prawdziwa przyjemność

[img:8]Nowa konsola + nowe słuchawki, to chyba oczywista oczywistość :)

Słuchawki Bezprzewodowe Nagłowne Otwarte ANC Z mikrofonem

Gdzie kupić?

BANG & OLUFSEN BANG & OLUFSEN www.bang-olufsen.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > BANG & OLUFSEN rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz