15 grudnia 2021 15:00
Info Suport Suport tel: +48 32 258 08 98 www.jbl.com.pl

JBL: Quantum 350 Wireless dla graczy - czy bezprzewodowce podbiją świat?

JBL Quantum to rodzina produktów adresowanych do graczy, które w ciągu zaledwie roku sprzedały się w ponad 2 milionach egzemplarzy – to zaskakująco dobry wynik dla debiutanta. Dodatkowej pikanterii sprawie dodaje fakt, że prawie połowa z nich sprzedała się na rynku europejskim.
JBL Quantum 350 Wireless to 
bezprzewodowa nowość w rodzinie – wygodny zestaw z mikrofonem dla komputerów i konsol.


[img:6]Taki head set równie dobrze sprawdzi się w kinie domowym / telekonferencjach / streamingu

Info dystrybutora: JBL QuantumSOUND sprawia, że gracz czuje się jakby znajdował się w samym centrum akcji i jest w stanie usłyszeć wszystko – od najcichszych kroków, po najgłośniejsze wybuchy. Odłączany kierunkowy mikrofon na wysięgniku z funkcją Voice Focus sprawia, że zawsze jest się słyszalnym dla innych graczy, nawet gdy w grze zrobi się naprawdę gorąco.
Dostępna jest również przydatna funkcja wyciszania aby wejść w tryb ciszy i wykonać sekretną misję w realnym świecie. Bezstratna łączność bezprzewodowa, nawet 22-godzinny czas pracy akumulatora i lekkie nausznice z pianki zapamiętującej kształt sprawiają, że użytkownik nie straci żadnej sekundy akcji, nawet podczas najdłuższych sesji grania. Funkcja szybkiego ładowania sprawia, że po pięciu minutach otrzymuje się dodatkową godzinę odtwarzania, a zestaw można ładować w trakcie gry za pomocą kabla USB.

Oprogramowanie JBL QuantumENGINE na komputery PC precyzyjnie dostraja dźwięk, aby zapewnić przewagę nad przeciwnikiem. Wrogowie nawet nie zauważą, od kogo oberwali. 


[img:9]JBL Quantum 350 (kliknij)

JBL Quantum 350 to nowość bezprzewodowa i bardzo jestem ciekaw, jak zostanie przyjęta przez społeczność graczy, którzy jak wiemy bywają mocno przywiązani do kabli (klawiatury, myszki, słuchawki). Przypuszczam, że jak zwykle zwycięży wygoda użytkowania, albowiem swoboda poruszania się (słuchawek można przecież używać nie tylko do gier), plus 22 godziny pracy na jednym ładowaniu, przekonają niejednego gracza / ucznia / pracownika, a na przekonywanie zawodowych graczy szkoda czasu – oni i tak będą grać po swojemu. 

Info dystrybutora: Bezstratne połączenie bezprzewodowe klasy gamingowej zapewnia pełną swobodę ruchu, bez przerw w odtwarzaniu dźwięku w ferworze walki. Dzięki brzmieniu JBL QuantumSOUND można usłyszeć wszystko, a każda scena nabiera epickiego charakteru. JBL Quantum 350 Wireless pozwalają zanurzyć się w świecie gry, dzięki 40-milimetrowym przetwornikom, zapewniając prawdziwą przewagę nad przeciwnikami.
JBL Quantum 350 posiada certyfikat zgodności z aplikacją DISCORD, najpopularniejszym programem do czatu na świecie. Można również korzystać z aplikacji Skype i TeamSpeak, gdy jest się w pracy. Optymalizacja pod kątem komputerów PC i zgodność z wieloma platformami, to niewątpliwe atuty tego modelu.
Słuchawki można bezprzewodowo połączyć (2,4 GHz) z komputerem PC, konsolą PlayStation (zgodne ze wszystkimi modelami PS, w tym PS5 i PS4), Nintendo Switch i komputerami Apple. Funkcje obsługiwane przez aplikację JBL QuantumENGINE są dostępne wyłącznie na komputerach PC. Informacje o zgodności można znaleźć w przewodniku szybkiego startu.


Kluczowymi cechami produktów z rodziny Quantum są: Sound Is Survival / Pinpoint Accuracu / Immersive Sound, a mówiąc po polsku – dźwięk może być optymalizowany pod gry, zarówno dookólnie jak i przestrzennie (3D), zachowujemy non-stop pełną komunikację z innymi graczami, oraz komfort, komfort i jeszcze raz komfort podczas sesji.

QuantumENGINE pozwala na: equalizację tonalną dźwięku pod nasz gust, lub by dopasować się do specyfiki konkretnej gry / na zarządzanie Noise Cancelling’iem (tłumienie hałasu otoczenia) / Talk Through – słyszeniem gdy w realu ktoś do nas mówi / pozwala dostosować również ustawienia QuantumSURROUND / zmieniać kolory RGB na muszlach / połączenia Bluetooth / charakterystykę pracy mikrofonu itd.
Pamiętajmy jednak, że pomimo możliwości używania słuchawek z konsolami, to sama aplikacja QuantumENGINE działa wyłącznie na komputerach PC.


[img:2]Oprogramowanie JBL QuantumENGINE na komputery PC

Korzystając z okazji dodajmy też kilka słów o pozostałych członkach rodziny Quantum, albowiem są tego warci (to również głośniki).

[img:1]Cenowo najkorzystniej wypadają oczywiście modele przewodowe: Q50 – dla graczy mobilnych z jack 3.5 mm,
 Q100 / Q200 - słuchawki stereo. Q300 / Q400 - słuchawki dookólne (na PC korzystają z QuantumENGINE).
Jak widać Q350 to najtańsze spośród modeli bezprzewodowych, a jednocześnie niewiele droższe od najlepszych kablowców.
Q800 pozwalają na komunikację zarówno przez Bluetooth jak i Wi-Fi, co oznacza możliwość gry i jednoczesnego pozostawania w kontakcie ze światem przez telefon – będąc na home office, ta funkcjonalność wydaje się być warta każdych pieniędzy. 

QOne – model flagowy posiadający wszystko, włącznie z dźwiękiem przestrzennym, co sprawdzi się również w kinie domowym

[img:7:R]
Specyfikacja techniczna:

 • Przetwornik: dynamiczny 40 mm 
 • Pasmo przenoszenia: 20 – 20.000 Hz 
 • Częstotliwość mikrofonu: 100 – 10.000 Hz 
 • Czułość: 115 dB SPL przy 1 kHz 
 • Maks. SPL: 93 dB 
 • Czułość mikrofonu: -42 dBV/Pa przy 1 kHz 
 • Rodzaj akumulatora: litowo-jonowy 3,7 V / 500 mAh 
 • Zasilanie: 5 V 1 A 
 • Czas ładowania: 2 godz. 
 • Czas pracy: do 22 godz. 
 • Masa: 252 g 
 • W zestawie przewód ładujący USB: 1 m 

Cena sugerowana: 549 zł

PS. Proszę wybaczyć obsuw w pojawieniu się tego newsa, ale (czasem) choroba nie wybiera...   


[img:4]

[img:5]Przy tak dużej powierzchni styku z głową, oraz objętością muszli muszą być niesamowicie wygodne

Słuchawki Bezprzewodowe Nagłowne Zamknięte Przenośne Domowe ANC Z mikrofonem

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Suport

tel.: +48 32 258 08 98
Godziny otwarcia:

Pon.-Pt. 8:30 - 16:30

adres:
Al. Korfantego 141B 40-154 Katowice

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz