20 grudnia 2021 13:00
Waldemar Nowak INFOAUDIO.PL

JBL - zasypuje w tym roku pomysłami na fajne prezenty

Przed tegoroczną Gwiazdką, JBL aktywny jak nigdy, ale też i nie pamiętam, by kiedykolwiek miał tyle i tak udanych premier w jednym sezonie. W ofercie znajdzie się coś na każdą kieszeń – od bezprzewodowych słuchawek za parę stów, po luksusowe kolumny za kilkadziesiąt tysięcy.
Poniżej cztery przykłady, na cztery okazje – a możeby tak zaszaleć i tacie kupić budzik, mamie słuchawki, córce głośnik imprezowy, a dla całej rodziny soundbar? – to i babcia się załapie.

Z premedytacją nie proponuję soundbara kupować babci, bo z automatu stałaby się władczynią pilota, a wiadomo czym to może pachnieć :)

Artykuł sponsorowany


[img:3]Przenośne centrum dowodzenia muzą i otwierania kapsli

Jednym z ciekawszych pomysłów prezentowych jest JBL Partybox On-The-Go. To przenośny głośnik imprezowy z wbudowanymi efektami świetlnymi i bezprzewodowym mikrofonem w zestawie. Z jego pomocą imprezę oraz karaoke można zorganizować gdziekolwiek się zechce. Dostęp do ulubionych utworów uzyskać można dzięki łączności Bluetooth, USB i AUX, a dzięki paskowi na ramię z otwieraczem do butelek (!!! – red.), wbudowanemu akumulatorowi zapewniającemu do 6 godzin odtwarzania i obudowie odpornej na zachlapanie (IPX4) JBL PartyBox On-The-Go ma wszystko, czego potrzeba, aby rozpocząć imprezę i / lub zabrać ją ze sobą wszędzie.


[img:4]Dwa mikrofony / dwa wejścia (w tym jedno na gitarę) zabezpieczone przed pisakiem i wilgocią / uchwyt na smartfon lub tablet
+ własne zasilanie akumulatorowe (klinij)

[img:1]Dla młodzieży w wieku studencko-szkolnym JBL Partybox On-The-Go powinien być na obowiązkowym wyposażeniu każdego ucznia

 


[img:5]Kompaktowy soundbar z wirtualnym dźwiękiem dookólno-przestrzennym (kliknij)

Dla miłośnika kina, seriali, a nawet gier konsolowych świetnym pomysłem na prezent będzie soundbar JBL Bar 5.0 Multibeam. Na tym zakupie zyska z pewnością cała rodzina. Wyjątkowy soundbar z dźwiękiem Virtual Dolby Atmos oraz technologią JBL Multibeam pozwala doświadczyć przestrzennego, otaczającego dźwięku 3D w domowym zaciszu. To brzmienie, które wbija w kanapę, zachwyca i wciąga!
Nie wymaga on dodatkowego subwoofera, a oferowane technologie Chromecast i AirPlay zapewniają niezwykłą łatwość strumieniowego przesyłania muzyki w znakomitej jakości, oraz opcje multiroom. Bluetooth umożliwia słuchanie muzyki również ze smartfona lub tabletu.
Dolby Vision to format wideo 4K o szerokim zakresie dynamiki obrazu HDR (High-Dynamic Range), który zyskuje na popularności i można go spotkać w coraz większej liczbie modeli telewizorów, odtwarzaczy Blu-ray 4K HD, jak również w szeregu popularnych usług przesyłania strumieniowego (Netflix, Apple TV – red.). W połączeniu z oferowaną przez JBL funkcją 4K Pass-Through zapewni wysokiej jakości dźwięk, który dorówna klasie odtwarzanego obrazu.
Dzięki kanałowi HDMI eARC można cieszyć się wyższą jakością audio, w tym dźwiękiem Virtual Dolby Atmos z soundbara JBL Bar 5.0. Można też łatwo i poręcznie podłączyć źródło z Dolby Atmos do telewizora lub soundbara.
Automatyczna kalibracja MultiBeam pozwala skalibrować soundbar pod kątem najlepszego dźwięku przestrzennego, na podstawie rozkładu i umeblowania pokoju. To z pewnością prezentowy strzał w dziesiątkę!


[img:7]Nie wymaga subwoofera, ale wymaga w miarę symetrycznego pokoju, żeby fale dźwiękowe miały od czego się odbijać

[img:6]Miłośnicy gier i filmów z Netflix'a na bank docenią przestrzenność dźwięku, bowiem to nowa jakość w rozrywce

 


 [img:8]Wbudowany tuner DAB zapewnia z radia dźwięk jakości CD (kliknij)

Kolejnym trafionym prezentem może być radiobudzik JBL Horizon 2. Pozwala zacząć dzień z JBL Pro Sound, z którym nawet pobudka staje się lżejsza. Charakterystyczny okrągły kształt, modna osłona z tkaniny, zewnętrzne oświetlenie oraz radio DAB/FM sprawiają, że JBL Horizon 2 doskonale pasuje do wystroju każdej sypialni. Na wyświetlaczu wyraźnie pokazywane są godzina, data, ustawienia alarmu, oraz informacje o radiu. Łatwe w obsłudze pokrętło umożliwia ustawianie alarmów i drzemek, dostosowywanie głośności, oraz włączanie i wyłączanie zewnętrznego oświetlenia. JBL Horizon 2 wyposażono także w dwa porty USB do ładowania urządzeń zewnętrznych. Muzykę przesyłać można strumieniowo za pomocą Bluetooth, a oświetlenie zewnętrzne może służyć jako lampka nocna. To bardzo ciekawa propozycja prezentowa.


[img:9]Poręczny towarzysz życia sypialnianego, i / lub pokoju młodzieżowego...

[img:10]... jako lampka nocna...

[img:11]... oraz ładowarka dwóch urządzeń mobilnych

 


[img:12]Niewiarygodnie długi czas pracy na własnym zasilaniu + 4 kolory do wyboru (kliknij) 

Bardzo dobrym pomysłem na prezent są też słuchawki. JBL ma w tym zakresie bardzo szeroki wybór – przewodowe i bezprzewodowe, dokanałowe, nauszne i wokółuszne, gamingowe i pozbawione zupełnie przewodów (TWS - True Wireless – red.). Tutaj z pewnością można wybrać coś pod indywidualne gusta obdarowywanej osoby.
Jedną z ciekawszych propozycji jest model JBL Tune 230 NC TWS. To prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z funkcją redukcji hałasu. Pozwalają słuchać utworów nawet przez cały dzień. Łączny czas pracy, wraz z zapasem energii z etui ładującego, to nawet do 40 godzin (10 godzin pracy słuchawek i 30 godzin zapasu energii w etui ładującym), a ergonomiczna i odporna na wodę (w stopniu IPX4) konstrukcja zapewnia komfort użytkowania przez cały ten czas i w każdych warunkach pogodowych.
Bezproblemowe rozmowy możliwe są dzięki 4 mikrofonom, które eliminują hałas z otoczenia, zapewniając doskonałą jakość połączeń, niezależnie od miejsca. Dodatkowo technologia aktywnej redukcji hałasu i technologia Smart Ambient pozwalają zdecydować, czy chce się wyciszyć dźwięk otoczenia, czy jednak nie. Niezwykle przydatnym udogodnieniem jest również możliwość szybkiego doładowania słuchawek – wystarczy 10 minut szybkiego ładowania, by uzyskać 2 godziny pracy.


[img:13]W poszukiwaniu prezentów dla wymagających, JBL nie tylko przychodzi z pomocą, ale może być również strzałem w dziesiątkę!

 


[img:2]To zdjęcie równie dobrze mogłoby być zrobione w grudniu nad Bałtykiem...
dbajmy o klimat planety gdzie to możliwe, np. używając urządzenia energooszczędne

Słuchawki Tunery DAB Dokanałowe Przenośne Soundbary Kolumny Z mikrofonem Głośniki przenośne/bezprzewodowe Źródła Tunery
reklama
Może Cię zaciekawić:
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz