17 lutego 2023 08:11
Waldemar Nowak INFOAUDIO.PL Info Suport Suport tel: +48 32 258 08 98 www.jbl.com.pl

JBL: Tour Pro 2 - pierwsze na świecie TWS-y z dotykowym ekranem

JBL ciśnie konkurencję nieprawdopodobnie, a modelem Tour Pro 2 ma szansę przekonać do siebie również spore grono nosicieli „białych słuchawek”, albowiem za podobne pieniądze oferują po prostu więcej, no i do wyboru są dwa życiowe kolory w miejsce „jedynie słusznej bieli”.
Gdy dodamy do tego, że są to słuchawki premium działają na jednym ładowaniu do 10 godzin (z zapasem energii w etui do 40 godzin) i posiadają więcej funkcji niż jakiekolwiek inne słuchawki, to pozamiatane :)


[img:4]Te słuchawki przejdą do historii, bowiem przy współczesnej konkurencji stworzyć coś tak nowatorskiego i to za tak relatywnie nieduże pieniądze nie jest łatwo, a JBL tego dokonał

[img:1]JBL Tour Pro 2  sądząc po liczbie kropek jest aż 12 (!!!) ekranów ustawień
(kliknij)

Info dystrybutora: JBL Tour Pro 2 to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe z funkcją adaptacyjnej redukcji hałasu, inteligentna, bezprzewodowa łączność i płynne odtwarzanie.
Technologia True Adaptive Noise Cancelling w słuchawkach JBL Tour Pro 2 wytłumia hałas, dzięki czemu można w drodze słuchać ulubionych brzmień – czy nawet ciszy – i zanurzyć się w doskonałym, przestrzennym dźwięku, a wszystko to dzięki legendarnemu JBL Pro Sound.
W unikalnym, inteligentnym etui ładującym ma się dostęp do wszystkich kluczowych funkcji słuchawek bez użycia telefonu lub aplikacji. Wszystkie funkcje aplikacji są dostępne poprzez inteligentne etui nawet z urządzeń innych niż smartfony, takich jak laptopy, komputery, telewizory itp. 


[img:2]

Zapowiedziane w ubiegłym roku w Berlinie na wystawie IFA 2022 – JBL Tour Pro 2 – właśnie dotarły do Polski. Pierwsze na świecie słuchawki True Wireless z etui ładującym wyposażonym w panel dotykowy!!! 

Życie szybko zweryfikuje czy ekrany dotykowe się przyjmą (bo że pojawią się naśladowcy to rzecz pewna), ale już teraz warto zaznaczyć, że nawet gdyby ekranu nie było (a jest) to i tak mielibyśmy do czynienia ze słuchawkami wybitnymi wśród TWS’ów (ang. True Wireless). 


 [img:3]Francja-elegancja, no nie? Większością funkcji sterować można jednym dotknięciem przycisku, a pozostałe dostrajać za pomocą aplikacji JBL Headphones

Oto garść zastosowanych (częściowo pionierskich) rozwiązań, jakie ujawnił producent:

 • 6 mikrofonów poprawia jakość rozmów telefonicznych w każdych warunkach. 
 • Funkcja Personal Sound Amplification – wzmacnia głos twój i innych bez konieczności zdejmowania słuchawek.
 • Obsługa ustawień słuchawek za pomocą ekranu w inteligentnym etui – zarządzanie połączeniami / odtwarzaniem / ustawieniami audio / kontrola poziomu naładowania akumulatorów / ustawianie alarmów i przypomnień, a wszystko to bez wyjmowania telefonu i używania aplikacji JBL Headphones.
 • Adaptacyjna redukcja hałasu True Adaptive Noise Cancelling z technologią Smart Ambient – automatycznie wykorzystuje 4 mikrofony, aby w czasie rzeczywistym dostosowywać się do otoczenia i minimalizować zakłócenia. 
 • Optymalizacja wydajności podczas zmieniania skuteczności działania trybu ANC w aplikacji JBL Headphones.
 • Funkcja VoiceAware pozwala określić w jakim stopniu chcemy słyszeć własny głos.
 • Smart Ambient pozwala zachować świadomość otoczenia podczas słuchania muzyki. 
 • Personal Sound Amplification to możliwość włączenia funkcji osobistego wzmacniania dźwięku, aby dostosować balans L/P i/lub zwiększyć głośność rozmów o +15–20 dB.
 • 6 mikrofonów ułatwia rozmowy, ale też poprawia jakość komunikacji z wybranym asystentem głosowym nawet w głośnym lub wietrznym otoczeniu. 
 • Sterowanie głosowe bez użycia rąk – wystarczy powiedzieć „OK, Google” lub „Alexa” by porozmawiać z wybranym asystentem głosowym i sterować słuchawkami za pomocą komunikatów głosowych w wielu językach.
 • Szybkie parowanie z Google i Microsoft swift pair.
 • Aplikacja JBL Headphones pozwala personalizować ścieżki dźwiękowe / konfigurować korektor / włączać Adaptive Noise Cancelling / dostosowywać ustawienia kontroli dźwięku otoczenia / sprawdzać najlepsze dopasowanie / odnaleźć słuchawki. 
 • Można dostosować sposób zachowania słuchawek poprzez personalizację gestów lub dostosować wyjście audio (lub wideo), aby w pełni wykorzystać treści, wybrać preferowanego asystenta głosowego i wiele więcej.
 • JBL Tour Pro 2 obsługują Bluetooth 5.3 LE, który będzie dostępny na wiosnę 2023 r. poprzez aktualizację OTA, zapewniając bardziej stabilne i bezpieczne połączenia w najlepszym wydaniu.
 • Legendarne brzmienie JBL.

Otaczający dźwięk przestrzenny JBL pozwala poczuć się jak w teatrze, na koncercie lub w studiu z ulubionym artystą. Dzięki tej zastrzeżonej technologii dźwięk dociera praktycznie z każdego miejsca wokół użytkownika, bez względu na źródło czy urządzenie, z którego się go odtwarza. 
Zanurz się w przestrzennym dźwięku nawet na łącznie 40 godzin na jednym ładowaniu (10 godzin pracy słuchawek + 30 godzin zapasu w etui ładującym lub 8 godzin pracy słuchawek + 24 godziny zapasu w etui ładującym z ANC) dzięki innowacyjnemu, inteligentnemu etui ładującemu z obsługą Bluetooth.


No i oczywiście Tour Pro 2 jako produkt JBL wykorzystuje słynną na świecie optymalną krzywą dźwięku, która zapewnia precyzyjny / wierny / mniej zniekształcony niezależnie od gatunku muzyki / podobający się milionom słuchaczy dźwięk. 


[img:5]Płynna obsługa + sterowanie kluczowymi funkcjami aplikacji JBL Headphones bez używania telefonu to może być prawdziwy strzał w dziesiątkę – wystarczy swipe'ować i pukać w 1,45-calowy wyświetlacz etui

 

Specyfikacja techniczna:

 • Przetworniki dynamiczne: 10 mm
 • Pasmo przenoszenia: 20 – 20.000 Hz
 • Czułość: 100 dB SPL przy 1 kHz (max SPL: 95 dB)
 • Akumulator słuchawek: litowo-polimerowy (70 mAh / 3,85 V)
 • Akumulator etui ładującego: litowo-polimerowy (850 mAh / 3,8 V)
 • Czas ładowania od zera: 2 godz. 
 • Czas odtwarzania muzyki z włączonym ANC: do 8 godzin
 • Czas odtwarzania muzyki z wyłączonym ANC: do 10 godzin
 • Czas odtwarzania muzyki z włączonym True Adaptive ANC: do 6 godzin
 • Czas rozmów przy wyłączonym ANC: do 6 godz.
 • Bluetooth: 5.3 LE
 • Zasilanie: USB-C
 • Słuchawka: 6,1 g każda (12,2 g łącznie)
 • Etui ładujące: 73 g

Cena sugerowana: 1.299 zł


[img:6](kliknij)

Słuchawki Bezprzewodowe Dokanałowe Przenośne ANC Z mikrofonem

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Suport

tel.: +48 32 258 08 98
Godziny otwarcia:

Pon.-Pt. 8:30 - 16:30

adres:
Al. Korfantego 141B 40-154 Katowice

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz