29 września 2023 16:24
Waldemar Nowak INFOAUDIO.PL Info Suport Suport tel: +48 32 258 08 98 www.jbl.com.pl

JBL: Quantum 910 Wireless - z dźwiękiem dookólnym dla graczy PC / Xbox / Playstation

Zdarzyło się w wakacje...* 
Półtora roku po wprowadzeniu słuchawek dla graczy Quantum 610 Wireless i pół roku po Quantum 360P / 360X Wireless, JBL wjeżdża z ciężkimi działami prezentując trzy wersje słuchawek Quantum 910 / P / X Wireless — żarty się skończyły... teraz poleje się krew.
To najbardziej zaawansowane modele w dotychczasowej historii, które z uwagi na wyposażenie ugruntują dominującą pozycję firmy. 

* Uwaga! W najbliższym czasie zaprezentujemy kilka wybranych produktów pod hasłem "Zdarzyło się w wakacje", które swoje premiery miały w lipcu i sierpniu. Wiadomo, że w wakacje mało kto ma głowę do śledzenia nowości. Teraz maluchy już w szkole, dorośli złapali drugi oddech, a młodzież akademicka powraca do świadomości... dlatego na pierwszy ogień coś dla graczy :) 


[img:5]Od lewej: JBL Quantum 910X Wireless dla XBOX / JBL Quantum 910P Console Wirless dla PlayStation / JBL Quantum 910 Wireless dla PC

Info dystrybutora: JBL Quantum 910 Wireless, JBL Quantum 910P Console Wireless oraz JBL Quantum 910X Wireless for XBOX to bezprzewodowe wokółuszne zestawy słuchawkowe do gier ze zniewalającym dźwiękiem przestrzennym dla doświadczonych graczy. W świecie gier dźwięk stanowi o przetrwaniu, a model JBL Quantum 910 Wireless dba o to, by był on precyzyjny, dwuprzestrzenny, o wysokiej rozdzielczości ze zintegrowanym śledzeniem ruchu głowy. Dzięki temu gracz jest w centrum wydarzeń.


Najważniejsze cechy:

 • zestawy bezprzewodowe
 • precyzyjny, dookólny (dwuprzestrzenny) dźwięk o wysokiej rozdzielczości
 • śledzenie ruchu głowy
 • aktywna redukcja hałasu
 • połączenie bezprzewodowe Wi-Fi 2,4 GHz o niskim opóźnieniu 
 • jednoczesne przesyłanie danych z dwóch źródeł
 • Bluetooth 5.2 (do rozmów lub muzyki)
 • do 39 godzin na jednym ładowaniu (można doładować podczas gry po USB) 
 • 910X kompatybilne z dźwiękiem przestrzennym Windows Sonic
 • 910P kompatybilne z dźwiękiem 3D PlayStation 5
 • 910 kompatybilne z dźwiękiem 3D PC


[img:6]Czyż to nie wygląda jak kawał sprzętu bojowego?

[img:9]Każda z wersji wygląda niesamowicie

Do niedawna porządny dźwięk dookólny był dostępny jedynie po kablach, teraz nie dość, że można się od przewodów uwolnić to dzięki zintegrowanemu śledzeniu ruchu głowy słyszymy go dokładnie z kierunku, z którego rzeczywiście nadciąga. To pozwala na uwolnienie części zasobów uwagi, bowiem nie musimy już "kalkulować" poprawki kątowej na nasze ruchy. Może wydawać się to i niewiele, ale gdy toczy się bitwa każdy 1% przewagi nad przeciwnikiem może zadecydować o życiu bądź śmierci. 


[img:2]Pady wypełnione pianką z pamięcią kształtu

Technologia JBL QuantumSPHERE 360 oparta na JBL QuantumENGINE i dostępna za pośrednictwem adaptera zapewnia profesjonalne pozycjonowanie dźwięku 3D na komputerze PC. Niestandardowa kalibracja algorytmu JBL ze zintegrowanym czujnikiem śledzącym ruch głowy i mikrofonem stworzona specjalnie pod kątem bezprzewodowego zestawu słuchawkowego JBL Quantum 910 Wireless zapewnia graczom precyzyjne pozycjonowanie dźwięku oraz stałe, niezależne środowisko dźwiękowe, które wyostrza zmysły. Oprogramowanie JBL QuantumENGINE obsługuje technologię DTS Headphone X 2.0. 

Na konsolach za pomocą adaptera USB-C aktywowana zostaje funkcjonalność JBL QuantumSPATIAL 360, która nie wymaga instalowania oprogramowania JBL QuantumENGINE. Zintegrowana technologia śledzenia ruchów głowy zapewnia dodatkową dokładność i autentyczność akustyczną, których potrzeba, aby wygrać. 

Od najcichszych kroków do najgłośniejszej eksplozji, JBL QuantumSOUND Signature czyni każdą scenę wyjątkową, a każdego gracza lepszym. Neodymowe przetworniki 50 mm z certyfikatem Hi-Res zapewniają znakomitą krzywą dźwięku dostrojoną przez audiologów JBL specjalnie do gier. Legendarne brzmienie tworzy najbardziej realistyczne otoczenie dźwiękowe umożliwiające uzyskanie przewagi nad przeciwnikiem w każdej bitwie.


[img:10]Wersja PC / mikrofony z technologią tłumienia echa i hałasu są wyciszane po odchyleniu
(kliknij)

Dzięki oddzielnym kartom dźwiękowym pokrętło z certyfikatem Discord umożliwia idealną regulację dźwięków czatu i gry w zestawie słuchawkowym bez przerw w akcji. Technologia bezprzewodowa Quantum 910 Wireless umożliwia jednoczesne komunikowanie się z dwoma kanałami: adapter zapewnia łączność z grą, a Bluetooth umożliwia rozmowę z zespołem. 

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy JBL Quantum 910 Wireless jest zgodny za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego 2,4 GHz z komputerami PC, konsolami Playstation (PS5 i PS4) i Nintendo Switch, za pośrednictwem połączenia Bluetooth 5.2 z urządzeniami kompatybilnymi z technologią Bluetooth oraz za pośrednictwem złącza audio 3,5 mm z komputerami PC, konsolami PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, urządzeniami mobilnymi, komputerami Mac oraz urządzeniami VR. 

Funkcje obsługiwane przez aplikację JBL QuantumENGINE (JBL QuantumSURROUND, RGB, korektor, ustawienia mikrofonu itp.) są dostępne wyłącznie na komputerach PC. Dodatkowo JBL Quantum 910X Wireless for Xbox są kompatybilne z dźwiękiem przestrzennym Windows Sonic, a JBL Quantum 910P Console Wireless z dźwiękiem 3D PlayStation 5. Informacje o zgodności można znaleźć w przewodniku dotyczącym zgodności.


[img:4]Ochraniacz na mikrofon dla mających bardzo płynną wymowę / przewody wzmocnione oplotem

[img:7]

Specyfikacja techniczna:

 • Przetworniki: dynamiczne 50 mm 
 • Pasmo przenoszenia (pasywne): 20 — 40.000 Hz
 • Pasmo przenoszenia (aktywne): 20 — 20.000 Hz
 • Mikrofon: 100 – 8.000 Hz
 • Czułość: 111 dB SPL przy 1 kHz / 1 mW
 • Maks. SPL: 93 dB
 • Impedancja: 32 omy
 • Bluetooth: 5.2
 • Akumulator: litowo-jonowy (3,7 V / 1300 mAh)
 • Zasilanie: 5 V 2 A
 • Czas ładowania: 3,5 godz.
 • Czas odtwarzania muzyki (RGB włączone): do 39 godz.
 • Czas rozmów (włączone 2,4 GHz, wyłączone ANC i RGB): 44 godz.
 • Czas odtwarzania muzyki (włączony BT, wyłączony ANC i RGB): 45 godz.
 • Czas rozmów (włączony BT, wyłączone ANC i RGB): 47 godz.
 • Masa: 420 g 


Ceny sugerowane: 

JBL Quantum 910 Wireless 1.199 zł 
JBL Quantum 910P Console Wirless 1.399 zł 
JBL Quantum 910X Wireless for XBOX 1.399 zł


[img:3]

[img:13]A do tego można na nich posłuchać muzyki z gęstych plików

Słuchawki

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Suport

tel.: +48 32 258 08 98
Godziny otwarcia:

Pon.-Pt. 8:30 - 16:30

adres:
Ul. Pijarska 9 40-750 Katowice

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz