24 października 2023 20:36
Info EIC EIC tel: + 48 22 594 83 83 www.eic.com.pl

Mnóstwo ciekawego sprzętu na AVS 2023: Musical Fidelity, MoFi, DUAL i więcej

Firma EIC zaprasza na prezentację najnowszych urządzeń Musical Fidelity, Audio Physic, Dual i MoFi. Będzie także okazja do posłuchania sprzętu i porozmawiania z jego konstruktorami. Wydarzenie odbędzie się już za kilka dni podczas targów Audio Video Show 27-29 października w Warszawie.

 

[img:1]

 

Prezentacja Musical Fidelity Serii Nu-Vista - Heinz Lichtenegger

Prezentacja nowej serii Nu-vista marki Musical Fidelity na targach Audio Show w Warszawie, z głównymi elementami, takimi jak Nu-vista Pre i Nuvista Pass, obiecuje być wyjątkowym wydarzeniem dla miłośników audio. Dodatkowo, obecność Nu-vista Vinyl II i nowego Nu-vista DAC w systemie to pierwsza okazja, aby posłuchać tego systemu w jednym miejscu, co stanowi doskonałą możliwość dla entuzjastów muzyki i sprzętu audio, aby ocenić brzmienie i możliwości tych nowych produktów. Ponadto zrobi to sam Heinz Lichtenegger, właściciel marki Musical Fidelity, który poprowadzi prezentacje w piątek o godzinie 15stej.

 

Czas i miejsce:

 

 

[img:5]

 

Prezentacja najnowszych kolumn Audio Physic - Thomas Saheicha

Audio Physic to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji głośników o najwyższej jakości. Od ponad trzydziestu lat firma ta dostarcza rozwiązania audio, które zapewniają niesamowity dźwięk i estetykę. Audio Physic znana jest z wyjątkowej dbałości o jakość, innowacji i precyzji. W tegorocznej edycji targów Audio Wideo Show firma Audio Physic, a dokładnie Managing Director Thomas Saheicha, zaprezentuje dwa modele: Codex i Cardeas, które zawierają najnowsze innowacyjne rozwiązania technologiczne.

 

  • Carbon Sandwich Drivers: Głośniki z serii Codex wyposażone są w unikalne membrany z włókna węglowego, co pozwala uzyskać niesamowitą klarowność dźwięku i precyzję.
  • Advanced Crossover Design: Audio Physic wprowadził nowy, zaawansowany system zwrotnic, który zapewnia idealną równowagę pomiędzy głośnikami i optymalną jakość dźwięku.
  • Elegancki Design: model Codex cechuje się minimalistycznym, nowoczesnym designem, który doskonale komponuje się z każdym wnętrzem.
  • Model Cardeas to flagowa linia głośników Audio Physic, która reprezentuje szczyt technologicznych osiągnięć firmy. W tym modelu również znalazły się innowacyjne rozwiązania technologiczne:
  • Nano-Tec Cone Material: Audio Physic używa w modelu Cardeas przetworniki wyposażone w membrany z materiału nanoceramicznego, który gwarantuje niesamowitą precyzję i czystość dźwięku.
  • Advanced Cabinet Design: Nowoczesny design obudowy modelu Cardeas został zaprojektowany z myślą o minimalizacji wibracji, co przekłada się na jeszcze lepszą jakość dźwięku.
  • Customizable Finishes: Audio Physic oferuje możliwość dostosowania wykończenia kolumn głośnikowych Cardeas do indywidualnych preferencji klienta.

 

Audio Physic współpracuje z renomowanym inżynierem dźwięku, Manfredem Diestertich'em, który wprowadził unikalne rozwiązania techniczne do nowych modeli kolumn głośnikowych. Dzięki jego wkładowi dźwięk w głośnikach Audio Physic stał się jeszcze bardziej czysty, dynamiczny i szczegółowy.

 

Czas i miejsce:

 

 

[img:2]

 

Prezentacja MasterPhono i MasterDeck - Stave Shade

Steve Shade reprezentuje firmę MoFi, czołowego producenta gramofonów. To doskonałe źródło informacji dla miłośników audiofilii, którzy chcą poznać najnowsze produkty MoFi na tegorocznych targach Audio Show. Produkty MoFi są cenione za ich wysoką jakość dźwięku i dokładność odtwarzania płyt winylowych, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla miłośników analogowego brzmienia. Steve Shade będzie miał pewnie wiele cennych informacji na temat najnowszych rozwiązań i produktów oferowanych przez MoFi. To świetna okazja do poznania nowych technologii i doświadczenia wyjątkowego brzmienia winyli.

Przedwzmacniacz gramofonowy Master Phono jak i nowy Master Deck gwarantują znakomitą jakość dźwięku z płyt winylowych, co jest istotne dla miłośników analogowego brzmienia.

Jeśli jesteś entuzjastą muzyki na winylach i interesujesz się sprzętem audiofilskim, udział w prezentacji tych produktów na targach w Warszawie na pewno będzie niezwykle ekscytujący i pozwoli Ci na bezpośrednią ocenę jakości dźwięku oferowanej przez MoFi.

 

Czas miejsce:

 

 

[img:4]

 

Prezentacja gramofonu DUAL Primus Maximus - Dr. Jozef Zellner

Dual to znana niemiecka firma specjalizująca się w produkcji gramofonów i sprzętu audio od wielu lat. Prezentacja ich flagowego modelu gramofonu Dual Primus Maximus na targach Audio Show w Warszawie to wyjątkowa okazja dla miłośników audiofili. Dual Primus Maximus reprezentuje najwyższy standard jakości dźwięku i precyzji odtwarzania winyli. Jest to produkt, który łączy w sobie nowoczesne technologie z tradycyjnymi rozwiązaniami, aby dostarczyć niesamowite wrażenia dźwiękowe. Obecność właściciela marki Dual, Pana Dr. Josefa Zellnera na Audio Show to doskonała okazja, aby poznać filozofię i innowacje, jakie firma Dual wnosi do branży audio. Zapraszamy na prezentacje w sobotę o godz. 14-stej i w niedzielę o godz. 12stej

 

Czas miejsce:

 

 

[img:3]

 

Prezentacja wzmacniacza Musical Fidelity A1 - Heinz Lichtenegger

Prezentacja nowego modelu A1 oraz głośników Musical Fidelity LS §/5 przez samego właściciela firmy, Heinza Lichteneggera, na Audio Show w Warszawie będzie z pewnością jednym z głównych punktów programu. To doskonała okazja dla miłośników sprzętu audio, aby dowiedzieć się więcej o tych produktach i poznać najnowsze informacje z branży.

Heinz Lichtenegger jest z pewnością jednym z czołowych ekspertów w dziedzinie sprzętu audio, a jego prezentacja może dostarczyć cennych wglądów w najnowsze technologie, innowacje i trendy w dziedzinie dźwięku. Dla uczestników Audio Show to wyjątkowa okazja, aby zadać pytania, poznać szczegóły techniczne i ocenić jakość brzmienia tych produktów na żywo.

Udział w tym wydarzeniu pozwoli Ci na bliższe zapoznanie się z nowościami od Musical Fidelity oraz na zdobycie wiedzy na temat bieżących tendencji w branży. To będzie inspirujący dzień dla wszystkich audiofili.

 

Czas miejsce:

 

 

Źródła Gramofony Wzmacnianie Kolumny

Gdzie kupić?

MUSICAL FIDELITY MUSICAL FIDELITY www.musicalfidelity.com

Dystrybucja w Polsce:

EIC

tel.: + 48 22 594 83 83
tel.: +48 22 594 83 84
adres:
Łuki Wielkie 3/5 02-434 Warszawa

Sklepy muzyczne > MUSICAL FIDELITY rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

AUDIO PHYSIC AUDIO PHYSIC www.audiophysic.de

Dystrybucja w Polsce:

EIC

tel.: + 48 22 594 83 83
tel.: +48 22 594 83 84
adres:
Łuki Wielkie 3/5 02-434 Warszawa

Sklepy muzyczne > AUDIO PHYSIC rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

DUAL DUAL

Dystrybucja w Polsce:

EIC

tel.: + 48 22 594 83 83
tel.: +48 22 594 83 84
adres:
Łuki Wielkie 3/5 02-434 Warszawa

Sklepy muzyczne > DUAL rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

EIC

tel.: + 48 22 594 83 83
tel.: +48 22 594 83 84
adres:
Łuki Wielkie 3/5 02-434 Warszawa

Sklepy muzyczne > MoFi rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz