24 października 2016 15:43
Info Audio Center Poland Audio Center Poland tel: +48 (12) 425 64 43 www.audiocenter.pl Wystawa Audio Video Show ul. Bolkowska 2D 01-466 Warszawa

Audio Center Poland nie tylko NAIM STATEMANT

[img:3:R]Tegoroczna wystawa Audio Video Show będzie okazją do zaprezentowania prawie całej oferty będących w dystrybucji Audio Center Poland produktów. Oprócz dużych sal w Hotelu Sobieski, po raz pierwszy Audio Center Poland zaprezentuje się także na Stadionie Narodowym.

(na podstawie materiałów dystrybutora)

STADION NARODOWY - SKY BOX 211

Na Stadionie Narodowym zaprezentowany zostanie referencyjny system, którego komponenty zdobyły ogromne uznanie zarówno w pismach specjalistycznych całego świata, jak i u melomanów. W Warszawie grają już trzy podobne zestawy. W jego skład wejdą:

 • Wzmacniacz Naim Statement
 • Kolumny Monitor Audio Platinum PL500 II (na zdjęciu obok)
 • Odtwarzacz plików Naim NDS  zasilaczem zewnętrznym XPS DR
 • Kable Naim Superlumina

Wzmacniacz Naim Statement, składa się z przedwzmacniacza NAC S1 i dwóch monofonicznych wzmacniaczy mocy NAP S1. Pomysł na zupełnie nowy rodzaj wzmacniacza został po raz pierwszy opracowany przez inżynierów NAIM ponad dziesięć lat temu, a jego rozwój rozpoczął się na dobre w 2011 roku. Celem było ustalenie nowego wzorca odniesienia w sprzęcie audio i odtwarzaniu muzyki na poziomie high-end.

[img:1]

Każdy wzmacniacz mocy w STATEMENT wykorzystuje olbrzymi transformator o mocy 4.000 W. Zasila on głośniki mocą 746 W (przy 8 Ohmach). Precyzyjny projekt powoduje również, że każdy wat jest dostarczany prosto tam, gdzie jest potrzebny i kiedy jest potrzebny. W końcu moc jest niczym, jeśli nie ma dla niej celu.

Majestatyczne PL500 II to najlepszy ambasador brzmienia najwyższej klasy. To w brzmieniu tych kolumn można odkryć kwintesencję wysiłków inżynierów firmy NAIM. PL500 II są wyrafinowane, dźwięczne i detaliczne. Wysokie tony znajdują oparcie w wysublimowanych tonach średnich wspieranych przez głęboką, czystą, szybką podstawę basową. Dźwięk jeszcze nigdy nie był tak potężny, nie oddawał tak dobrze zdefiniowanego, naturalnego brzmienia instrumentów i wokali, ani nie tworzył tak przekonującego, trójwymiarowego obrazu muzycznego w przestrzeni wokół słuchacza. 

Kolumny te kreują nadzwyczajnie wierny, duży, wciągający doskonale prowadzonym rytmem i powalający dynamiką spektakl muzyczny. Ten wyrafinowany system wyposażono w cztery 8-calowe woofery RDT II, dwa 4-calowe przetworniki średniotonowe RDT II oraz tweeter MPD. Odtworzy on każde nagranie, niezależnie od gatunku muzycznego, z doskonałym timingiem i precyzją. Każde realizacja i każda ścieżka dźwiękowa oglądanego filmu brzmią w nadzwyczaj wciągająco, żywo i w bezkompromisowy sposób.

Na Stadionie Narodowym dystrybutor, tak jak [img:7:L]w roku poprzednim, zaprezentuje również wybrane modele słuchawek renomowanej, niemieckiej firmy Ultrasone. Wśród nich nowości na rok 2017 – Specjalna edycja słuchawek Edition 8 EX oraz wyprodukowany na 25 lecie firmy model 25th Jubilee.

 

 

 

 

 

[img:2] 

HOTEL SOBIESKI - sala Arkadia I-V

W dużych salach Arkadia Hotelu Sobieski przedstawimy trzy systemy.

System I
To sala poświęcona urządzeniom Cambridge Audio. W jego skład wejdą:

 • Wzmacniacz zintegrowany Cambridge Audio CXA80
 • Transport CD Cambridge Audio CXC
 • Odtwarzacz strumieniowy Cambridge Audio CXN
 • Kolumny Monitor Audio Bronze 6 (Laureat EISA 2016)

Użytkowanie CXA80 jest bajecznie proste i wygodne. Wyjątkowy kształt obudowy, szczotkowane aluminium, czytelny wyświetlacz na froncie – te wszystkie elementy składają się na wyjątkowo atrakcyjny, by nie rzec wręcz piękny wizerunek tej integry. W środku wyłącznie sprytne i przemyślane rozwiązania.

[img:4]

CXA80 od samego początku był projektowany pod kątem współpracy z cyfrowymi źródłami sygnału audio i oferowania brzmienia wysokiej klasy. W tym celu zastosowano wysokiej klasy kość przetwornika cyfrowo-analogowego, WM8740 Wolfson. Pracuje ona  z rozdzielczością 24 bit/192 kHz. Dzięki temu przetwornikowi podłączenie źródeł cyfrowych do CXA80 powoduje uzyskanie wyższej jakości dźwięku niż w sytuacji, gdy to ich wbudowane „daki” odpowiadają za końcowe brzmienie. Doskonałym partnerem dla tej integry może być dedykowany transport płyt CXC. Okablowanie zostanie wykonane łączówkami Chord z serii Epic.

System II
Ten system oparty zostanie o produkty firmy Arcam, współpracujące z kolumnami Monitor Audio:

 • Amplituner stereofoniczny Arcam SR250
 • Odtwarzacz multiformatowy Arcam UDP411
 • Kolumny Monitor Audio Platinum 200 II
 • Kable Wireworld, Purist Audio Design

SR250 jest amplitunerem stereofonicznym, z końcówkami mocy pracującymi w klasie G. Posiada on także wejścia i wyjścia wideo HDMI (Ultra HD i 3D), tunery: analogowy FM i cyfrowy DAB oraz automatyczną korekcją akustyki.

[img:5]

Wielu miłośników muzyki marzy o amplitunerze oferującym dźwięk w klasie porównywalnej do dobrego wzmacniacza stereo. SR250 to pierwszy, 2-kanałowy amplituner to właśnie oferujący. Zasługując na miano produktu audiofilskiego, SR250 oferuje najwyższy poziom jakości i realizmu zarówno w czasie projekcji filmowych blockbusterów jak i Waszych ulubionych koncertów muzycznych.

By zaoferować jeszcze wyższą jakość prezentacji, w modelu SR250 zastosowano najnowszy system korekcji akustyki pomieszczenia od Dirac Research. Dirac Live® dla produktów Arcama daje możliwość zoptymalizowania prezentacji systemu dla właściwie każdych warunków akustycznych. Rozwiązanie to gwarantuje tym samym użytkownikom możliwość osiągnięcia absolutnej wyjątkowości doznań i pełnej satysfakcji w ich własnych domach. Zarówno sekcje video jak i audio zaprojektowano wykorzystując najnowsze rozwiązania, zachowując także możliwość zintegrowania przyszłych, dziś jeszcze niedostępnych rozwiązań.

System III
Kolejny zestaw będzie pokazem możliwości niewielkiego systemu, złożonego z urządzenia typu all-in-one. Będzie to Arcam Movie Solo 2.1, z którym współpracować będą kolumny Monitor Audio Platinum II 200 oraz subwoofer Arcam Solo Sub. 

[img:6:L]Dekadę temu, ważący 11,5 kg system Solo, przedefiniował styl i dźwięk systemów hi-fi i kina domowego, wnosząc do domów, które nigdy wcześniej nie gościły urządzeń hi-fi dźwięk znany z najlepszych systemów audiofilskich. Nowe Solo Movie 2.1 gwarantuje dźwięk i obraz na poziomie, o jakim jego poprzednicy mogli tylko pomarzyć i który dostępny był jedynie z drogich, osobnych urządzeń.

Solo wyposażony został w czytnik BD/DVD/SACD/CD i wzmacniacze o mocy 160 W, zamknięte w dyskretnej, stylowej obudowie, odpornej na wibracje. Urządzenie jest w stanie wypełnić mocnym, ciepłym dźwiękiem nawet duże pokoje. Cztery wejścia HDMI (1.4b), wejścia cyfrowe RCA, optyczne, analogowe dla gramofonu oraz mini-jack 3,5 mm dają użytkownikowi wolność w wyborze źródła sygnału, bez potrzeby nadmiernej rozbudowy systemu.

Dźwięk może być streamowany przez łącze Bluetooth i przez sieć UPnP, zarówno poprzez połączenie kablowe, jak i Wi-Fi. I jest jeszcze tuner FM/DAB/DAB+. Spis funkcji uzupełniają dekodery dźwięku HD, dzięki którym absolutnie nic nam nie umknie. Movie 2.1 dostarczany jest z wygodnym, podświetlanym pilotem zdalnego sterowania.

 

 

Kolumny Przedwzmacniacze Stereo Interkonekty analogowe Stacjonarne Odtwarzacze plików Akcesoria stereo Końcówki mocy
reklama
Może Cię zaciekawić:
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz