14 listopada 2016 18:32
Info Voice Voice tel: +48 338 512 691 www.voice.com.pl Wystawa Audio Video Show ul. Bolkowska 2D 01-466 Warszawa

Audio Video Show 2016 - goście firmy VOICE Audio

[img:17:R]Impreza taka jak Audio Video Show to nie tylko sprzęt i unosząca się nad nim feria dźwięków. To także spotkania, rozmowy i atmosfera towarzysząca wydarzeniu. Atmosfera nie stworzy się sama - niezbędna jest dusza towarzystwa: osoba lubiana, gromadząca wokół siebie dobrą atmosferę i uśmiechnięta - taki jest Milan Weber - szef firmy VOICE Audio.

 

Firma VOICE to jeden z największych polskich dystrybutorów sprzętu audio. 25 lat na rynku, ciekawa historia oraz lokalizacja w polsko-czeskim Cieszynie to znaki rozpoznawcze tego dystrybutora. Milan Weber zawsze podkreśla swoje związki z ojczyzną, ale zdecydowanie większa część jego zainteresowań lokuje się po naszej stronie granicy.

To program III Polskiego Radia były kiedyś dla niego jedynym i najlepszym źródłem informacji o świecie i z niego czerpał dużą część wiedzy o muzyce. Po raz drugi na Audio Video Show zwiedzający wystawę mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach z Piotrem Metzem i Tomaszem Zeliszewskim. Sądząc po tłumach w zawsze zatłoczonej sali, chętnych do posłuchania nagrań zespołu The Betles nie brakowało - tym bardziej, że odtwarzano ją z oryginalnych taśm magnetofonowych. Po raz kolejny niezawodny okazał się magnetofon STUDER.   

[img:10]

Główna sala VOICE na tegorocznej wystawie: system to same perełki z dystrybucji VOICE: kolumny Cabasse La Sphere TCA, elektronika firmy CHORD i obowiązkowo gramofon Pro-Ject.
Magnetofon STUDER jest nieodzownym elementem wspomnień i tylko na nim warto
odtwarzać przywożone przez Tomka Zeliszewskiego taśmy

 

[img:2]

Christophe Cabasse z Milanem Weberem w pokoju gdzie prezentowane były zestawy La Sphere TCA

[img:6]

Christophe Cabasse 

[img:5]

Milan Weber i John Franks z firmy Chord Electronics

Mads Klifoth to postać, która od momentu przejęcia przez firmę VOICE dystrybucji firmy AUDIOVECTOR, często pokazuje się ze swoimi kolumnami. Ole Klifoth, senior przekazał jakiś czas temu fabrykę swojemu synowi i wszystko wskazuje na to, że Mads ma zamiar kontynuować dzieło ojca. Prowadzona przez niego firma nadal produkuje zarówno tradycyjne zestawy pasywne, jak i te które idąc z duchem czasów będą ich aktywnymi wersjami. Na te czekamy już jakiś czas, ale na razie możemy zadowolić się jedynie wersjami Active Discreet - kolumn pasywnych.  

[img:9]

Mads Klifoth - AUDIOVECTOR

[img:8]

Rob Watts oraz John Franks z firmy Chord Electronics w trakcie spotkania na temat konstrukcji
przetworników cyfrowo-analogowych

[img:3]

Milan Weber rozmawia z Adamem Mokrzyckim - organizatorem wystawy Audio Video Show 2016 

Fanalog.pl

Jeśli ktoś sprzedaje gramofony to oczywistym jest, że można do nich od razu nieomal oferować płyty. Stąd pomysł powołania do życia sklepu FANALOG, który skupia fanów muzyki na analogach. Sklep łączy chęć popularyzacji tego nośnika oraz analogowych systemów audio przy okazji to doskonała forma edukacji polegająca na przekazywaniu wiedzy o muzyce.

[img:7]

Fani Analogu czyli fanalog.pl - Jacek Szczepocki i Bogusław Zajączkowski

 

Na stronie fanalog.pl oprócz płyt znaleźć można wiele informacji o artystach, recenzje  sprzętu i płyt oraz poradniki, które pomagają radzić sobie z zagadnieniami technicznymi. 

[img:16]

Na wystawie zaprezentowany został imponujący katalog płyt - zarówno winyli
jak i na nośnikach cyfrowych

[img:18]

Gramofon Pro-Ject The Classic oraz kolumny QR3

[img:20]

Skoro gromofony Pro-Ject to oczywiście nie mogło zabraknąć Heinza Lichteneggera 

Sprzęt na wystawie...

Każdy, kto pojawił się na stoisku mógł nacieszyć oczy i często także uszy brzmieniem sprzętu marek dystrybuowanych przez VOICE Audio. W sali gdzie prezentowane byly duńskie kolumny Audiovector prezentowano ostatnią nowość - zestawy QR3. 

[img:12]

Jako źródło pracował oczywiście gramofon Pro-Ject The Classic

[img:11]

Dodatkowo na wystawie zobaczyć można było praktycznie całą ofertę Audiovector

[img:19]

 

Tradycyjnie na korytarzu mogliśmy podziwiać - to najlepsze słowo - ofertę gramofonów Pro-Ject. W ilości siła... rynek analogowy ciągle się rozwija, renesans winylowej płyty mu w tym bardzo pomaga. Marka Pro-Ject oferuje urządzenia, które zadowolą zarówno początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych i zamożnych. Ofertę uzupełniały urządzenia marki BOX DESIGN.

[img:15]

[img:13]

Adam Wlosok prezentuje jeden z gramofonów Pro-Ject

Gramofon VT-E BT jest kolejnym dowodem na to, że odtwarzanie winylowych płyt nie musi odbywać się w pozycji poziomej. Gramofon posiada napęd paskowy i co bardzo ciekawe dostępne są wersje dla prawo i lewo ręcznych użytkowników. VT-E BT posiada wykonane z aluminium ramię PJ 8.6''oraz wkładkę Ortofon OM5e. Gramofon może być używany także w tradycyjnej, poziomej pozycji. Talerz wykonano z MDF. Typowa średnica 30cm oraz nowy, ulepszony typ maty z filcu uzupełniają wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy oraz port Bluetooth, który umożliwia połączenie bezprzewodowe z komputerem. Przygotowane połączenie bezprzewodowe działa równolegle ze złączem RCA. VT-E BT jest dostępny w kolorach czarnym, białym i czerwonym.

[img:14]

I nie mogło zabraknąć gramofonu wertykalnego Pro-Ject VT-E BT

 

 

Gdzie kupić?

CABASSE CABASSE www.cabasse.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > CABASSE rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

CHORD ELECTRONICS CHORD ELECTRONICS www.chordelectronics.co.uk

Dystrybucja w Polsce:

Audio Center Poland

tel.: +48 (12) 425 64 43
tel.: +48 (12) 265 02 85
adres:
ul. Henryka Sucharskiego 49 30-898 Kraków
Audio Center Poland

Voice

tel.: +48 338 512 691
adres:
ul. Moniuszki 4 43-400 Cieszyn
Voice

Sklepy muzyczne > CHORD ELECTRONICS rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

AUDIOVECTOR AUDIOVECTOR www.audiovector.com

Dystrybucja w Polsce:

Audio Center Poland

tel.: +48 (12) 425 64 43
tel.: +48 (12) 265 02 85
adres:
ul. Henryka Sucharskiego 49 30-898 Kraków
Audio Center Poland

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Voice

tel.: +48 338 512 691
adres:
ul. Moniuszki 4 43-400 Cieszyn
Voice

Sklepy muzyczne > PRO-JECT rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz