21 października 2022 09:00
Info AUDIOTECH AUDIOTECH tel: +48 (22) 648 29 35 www.audiotechpro.pl

MiniFuse 4 - Interfejs audio nowej generacji od Arturia

Arturia MiniFuse 4 to interfejs audio i MIDI nowej generacji z 4 wejściami/wyjściami, zaprojektowany z myślą o przekształceniu twoich pomysłów w sztukę. Twórz krystalicznie czyste nagrania, udoskonalaj za pomocą profesjonalnego oprogramowania i daj się ponieść dźwiękowi.

MiniFuse pochodzi z wielokrotnie nagradzanej linii studyjnej interfejsów audio Arturia AudioFuse. Solidność, niskie opóźnienia i szeroki zakres dynamiki zapewniają najwyższą jakość. Nagrywanie nigdy nie było łatwiejsze.

 

[img:1]

 

Niezbędnik audio

MiniFuse 4 został zaprojektowany jako centrum Twojej konfiguracji audio. Podłącz do 4 źródeł wejściowych jednocześnie z dwoma wejściami combo i dwoma wejściami jack; wysyłaj, odbieraj i synchronizuj informacje MIDI za pomocą 5-pinowego złącza; podłącz dodatkowe urządzenia USB (do 250mA) takie jak: kontrolery lub dyski zewnętrzne dzięki dwóm gniazdom USB; a wszystko dzięki uniwersalnej łączności USB-C.

 

[img:7]

 

Najlepsze brzmienie, po prostu

Dla audiofili, MiniFuse 4 zapewnia zakres dynamiki 110 dB i znakomity ekwiwalent szumu wejściowego na poziomie -129 dB. Mówiąc prościej, oznacza to wysokiej jakości dźwięk, który może konkurować nawet z najlepszymi studiami. Ciesz się dynamicznym, czystym, pozbawionym szumów sygnałem i jakością, którą naprawdę poczujesz.

 

[img:2]

 

Wytrzymała, przenośna konstrukcja

MiniFuse 4 został zaprojektowany, aby towarzyszyć Ci podczas sesji nagraniowych, szybkich deadline'ów, czy spontanicznych muzycznych momentów. Jest nie tylko kompaktowy i lekki; jego wytrzymała aluminiowa obudowa poradzi sobie ze stylem życia mobilnego producenta. Zabierz swój dźwięk ze sobą, gdziekolwiek jesteś.

 

[img:8]

 

Uniwersalność

Niezależnie od tego, czy używasz laptopa, czy komputera stacjonarnego, MiniFuse może pracować dla Ciebie. PC lub Mac, podłącz go i ciesz się całkowitą swobodą nagrywania. Co więcej, dzięki aplikacji MiniFuse Control Center możesz kontrolować wejścia, wyjścia, ustawienia i aktualizacje oprogramowania układowego w jednym miejscu.

 

[img:3]

 

Loopback - pętla zwrotna

Wirtualny kanał LoopBack MiniFuse umożliwia nagrywanie lub przesyłanie strumieniowe dowolnego dodatkowego źródła dźwięku z komputera, od klipów do podcastu po podkłady z przeglądarki internetowej, bez potrzeby korzystania z dodatkowego kanału wejściowego.

 

Inspiracja

Utrzymuj kreatywność na wysokim poziomie i inspirację dzięki samouczkom krok po kroku dotyczącym produkcji muzyki, miksowania i szablonom projektowym do Ableton Live zaprojektowanych przez artystów, producentów i beatmakerów. Całość jest często aktualizowana i darmowa wraz z MiniFuse.

 

[img:4]

 

Niezawodność

Arturia na produkty MiniFuse daje 5-letnią gwarancję. Interfejsy wykonane są z wytrzymałych materiałów, specjalnie wyselekcjonowanych podzespołów i poddane ponad 200 testom trwałości. Te interfejsy są zbudowane tak, aby służyły przez długi czas.

Dodatkowo, Arturia oddaje w ręce użytkowników ekskluzywne oprogramowanie oferujące wszystko czego potrzebujesz, aby nadać swojemu dźwiękowi profesjonalny sznyt.

 

Arturia FX

Pokoloruj swój dźwięk za pomocą 4 wtyczek premium, które rekreują klasyki studyjne: bujny pogłos płytowy, chropowaty analogowy przedwzmacniacz, klasyczne echo taśmowe i bogaty stereofoniczny chorus.

 

[img:5]

 

Ableton Live Lite

Komponuj, nagrywaj, wykonuj i produkuj wszystko dzięki jednemu z najczęściej używanych w branży programów muzycznych.

 

[img:9]

 

Analog Lab Intro

Błyskawicznie dodawaj inspirujące dźwięki do swojego miksu z setkami presetów do odkrycia, od klasycznych syntezatorów z lat 80. po tłuste, nowoczesne brzmienia.

 

[img:6]

 

Auto-Tune Unlimited - 3-miesięczna bezpłatna subskrypcja

Udoskonalaj swoje partie wokalne, aby uzyskać idealną harmonię lub przejdź do automatycznego dostrajania w stylu trap z 3-miesięczną subskrypcją ulubionej w branży wtyczki do strojenia głosu.

 

Guitar Rig 6 LE

Inspirujący wybór wzmacniaczy, delayów, pogłosów, kostek efektowych i kompresorów, dzięki czemu możesz zbudować własne łańcuchy przetwarzania i dostosować swoje idealne brzmienia gitarowe.

 

[img:10]

 

Plan Splice Creator - 3-miesięczna bezpłatna subskrypcja

Uzyskaj dostęp do milionów darmowych sampli i presetów w wysokiej rozdzielczości, od pętli perkusyjnych lo-fi po mocne wokalne one-shoty, i dodaj je do swojej osobistej biblioteki brzmień.

 

Specyfikacja techniczna:

 
 • 2 wejścia combo XLR / 1/4” jack - podłącz mikrofon lub kabel instrumentalny;
 • 2 wejścia 1/4 TRS – podłącz 2 dodatkowe źródła instrumentalne;
 • Podświetlane elementy sterujące: pokrętła MiniFuse zapalają się w odpowiedzi na Twój sygnał wejściowy, zmieniając kolor na czerwony, gdy sygnał jest zbyt wysoki;
 • Kontrola wzmocnienia: dostosuj poziom podłączonego mikrofonu lub instrumentu;
 • Przełącznik typu sygnału: przełączanie między poziomami liniowymi i instrumentalnymi w celu uzyskania wyraźnego, spójnego sygnału;
 • Kontrola poziomu odsłuchów: dostosuj główną głośność wyjściową dla podłączonych głośników;
 • Przełącznik zasilania phantom 48V - w przypadku mikrofonów wymagających zasilania MiniFuse może je zapewnić;
 • 2 wyjścia słuchawkowe — podłącz wybrane słuchawki przez gniazdo jack 1/4”;
 • Kontrola poziomu słuchawek: dostosuj głośność wyjściową podłączonych słuchawek;
 • Połączenie USB-C: podłącz do komputera za pomocą uniwersalnego i szybkiego złącza USB-C;
 • Hub USB-A: Podłącz 2 dowolne standardowe urządzenia USB do MiniFuse, aby zaoszczędzić gniazda USB w komputerze;
 • Wyjścia monitorowe - lewe i prawe wyjścia do podłączenia głównych monitorów studyjnych lub głośników;
 • Dodatkowe 2 wyjścia liniowe;
 • Wejście/wyjście MIDI DIN: wysyłaj, odbieraj, synchronizuj i nagrywaj informacje MIDI przy współpracy z syntezatorami, automatami perkusyjnymi, sekwencerami i nie tylko;
 • Kontrola miksu: kontroluj to, co słyszysz z MiniFuse; możesz mieszać między sygnałem wejściowym a sygnałem z podłączonego komputera lub urządzenia;
 • Bezpośredni przełącznik mono: zsumuj wejścia MiniFuse w pojedynczy sygnał mono;
 • Ogromny pakiet oprogramowania obejmuje: Ableton Live Lite, Analog Lab Intro, 4 x Arturia FX, 3-miesięczną subskrypcję Auto-Tune, GUITAR RIG 6 LE, 3-miesięczną subskrypcję Splice i wiele więcej…

 

Gdzie kupić?

Arturia Arturia www.arturia.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Arturia rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz