Astell&Kern Jerry Harvey Diana Gun-Metal +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+

999.00 zł
Idź do sklepu
HiFiPRO - Warszawa
HiFiPRO - Warszawa

Skierniewicka 34a / U2 (wejście od ul. Skierniewickiej)
01-230 Warszawa

tel: +48 515 161 663
www.mp3store.pl
Napisz email

Opis produktu:


Astell & Kern Jerry Harvey Audio - Diana

Poznaj Dianę i słuchaj muzyki jak Jerry Harvey - legenda customowych IEM'ów.Wspaniały wygląd, rewelacyjne brzmienie

Diana to wyjątkowe słuchawki dokanałowe stworzone dzięki połączeniu światowej sławy technologii IEM firmy Jerry Harvey Audio, która od dawna tworzy customowe słuchawki dla muzyków z całego świata, a także doświadczenia Astell & Kern w zakresie wysokiej klasy produktów audio produkowanych w Korei.

Diana to nowa pozycja z Siren Series, serii cenionej przez melomanów na całym świecie. Diana reprezentuje najwyższy światowy poziom wśród IEM’ów, zarówno pod względem brzmienia, jak i designu.

Słuchawki zostały wyposażone w opatentowaną technologię Freqphase od Jerry Harvey Audio oraz ten sam nowy projekt wylotów dźwiękowych zastosowany w modelu Billie Jean. Wspaniała, precyzyjnie wykonana, w pełni metalowa obudowa z aluminium nie tylko zapewnia imponujące wrażenia wizualnie, ale także sprawia, że dźwięk jest bardziej pełny i nasycony, dzięki czemu można cieszyć się idealnym brzmieniem pozbawionym zniekształceń we wszystkich zakresach częstotliwości.

Trzy przetworniki 3-kierunkowe, zoptymalizowany rozmiar oraz hi-endowe kable z miedzi beztlenowej i srebra łączą się w przemyślaną, idealnie zgraną całość, aby zapewnić wyjątkowy dźwięk, który zdecydowanie wyróżnia się na tle istniejących produktów IEM.

Stworzone przez Jerry Harvey Audio, wynalazcę wiodących słuchawek tworzonych na zamówienie oraz Astell & Kern, cenionego producenta wysokiej klasy urządzeń audio przez miłośników muzyki z całego świata, Diana pozwala jednocześnie cieszyć się swoim pięknym designem, jak również niesamowitym brzmieniem.Autorskie technologie zastosowane w Diana

Seria ‘SIREN’


Jerry Harvey Audio opracował zupełnie nowy, zbalansowany przetwornik armaturowy, aby stworzyć IEM’y jakości referencyjnej do zastosowań profesjonalnych, np. masteringu, czy montażu dźwięku. Przetworniki wysokotonowe zostały zaprojektowany tak, aby dostarczyć dźwięku o minimalnych zniekształceniach, podczas gdy głośnik średniotonowy zapewnia doskonały, jednolity dźwięk od 10 Hz do 5 kHz.
Przetwornik basowy został zaprojektowany dla jeszcze bardziej stromego efektu dolnoprzepustowego bez zniekształceń.

Freqphase™ Time | Phase Waveguide


Większość słuchawek dousznych z wieloma przetwornikami cierpi z powodu problemów z fazą i czasem. Przetworniki nisko-, średnio- i wysokotonowe mają różne czasy impulsów. Im jest wyższy, tym krótszy jest czas impulsu przetwornika zbalansowanego. Im jest niższy, tym wolniejsza prędkość reakcji. Powoduje to niewłaściwe czasy przybycia i przesunięcia fazowe.

Diana stosuje opatentowaną przez Jerry Harvey Audio technologię "Freqphase", która wykorzystuje precyzyjnie dostosowane kanały dźwiękowe o odpowiedniej długości dla każdego przetwornika, aby zminimalizować przesunięcie fazowe każdej częstotliwości. Umożliwia to wyrównanie działania przetworników wysoko-, średnio- i niskotonowych do 1/100 ms dla najbardziej optymalnej krzywej fazowej. Zapewnia prawidłowe wyrównanie czasu i fazy wszystkich przetworników, czego rezultatem jest najdokładniejsze odtwarzanie muzyki w branży audio.Trzy armaturowe przetworniki zbalansowane 3-drożne
 
Zbalansowane przetworniki armaturowe zastosowane w Diana są mniejsze i niezwykle bardziej wydajne niż konwencjonalne przetworniki dynamiczne. Trzy specjalnie zaprojektowane i zoptymalizowane przetworniki zostały zintegrowane z technologiami Freqphase, Timphase i Waveguide, co finalnie gwarantuje krystalicznie czysty dźwięk we wszystkich zakresach częstotliwości.

W szczególności, konstrukcja komory akustycznej z wylotami dźwiękowymi opracowana przez Jerry Harvey Audio została zastosowana specjalnie mając na uwadze model Diana.
Konstrukcja ta tworzy dużą ilość powietrza potrzebnego do dostarczenia dźwięku, dzięki czemu jest bardziej zoptymalizowana pod kątem wysokich tonów.
Zapobiega również gromadzeniu się potu i brudu w otworze dźwiękowym.

To właśnie Diana, czyli słuchanie muzyki na poziomie Jerry Harvey Audio oraz Astell & Kern.W pełni metalowa obudowa wysokiej klasy

Elegancka konstrukcja Diany została starannie wykonana z aluminium na drodze wieloetapowego procesu produkcyjnego.
Z racji na właściwości aluminium, korpusy słuchawek Diana są nie tylko mocne i trwałe, ale również piękne i lekkie.
Diana będzie stanowić najlepszy wybór dla tych, którzy szukają idealnych IEM’ów oraz wymagają najwyższej jakości dźwięku, wzornictwa i trwałości.

Seria Siren to idealny produkt do monitorowania dźwięku przez profesjonalnych muzyków. Projekt odzwierciedla lata badań różnych kształtów kanału słuchowego, aby zapewnić słuchaczom niezrównany komfort oraz autentyczne brzmienie.
Korzystając z doświadczenia i know-how Jerry Harvey Audio w tworzeniu customowych IEM’ów, Diana oferuje najlepsze dopasowanie i komfort dla audiofilów na całym świecie.Hybrydowy kabel 2,5 mm z czystego srebra i miedzi beztlenowej OCC

Kabel dołączony do słuchawek Diana został zaprojektowany i dostrojony specjalnie z myślą o tym modelu. To wyjątkowy, 8-żyłowy kabel słuchawkowy o wspaniałym dźwięku.
Wykonany z czystego srebra 4N w kombinacji z posrebrzaną miedzią wysokiej czystości  Ta hybrydowa konstrukcja tworzy wyjątkową harmonię i jest ostatnim szlifem doskonałości Diana. Nigdy więcej drażniących tonów wysokich lub przytłaczającego basu: ten kabel wnosi idealną równowagę do muzyki, którą kochasz.


Specyfikacja techniczna:

• Model: Diana
• Kolor: czerwony
• Rodzaj: Universal fit IEM
• Przetworniki: 3x trójdrożne BA (wysoko-, średnio-, niskotonowe) [3x na stronę]
• Impedancja 18 omów
• Izolacja hałasu -26dB
• Technologie akustyczne: Freqphase ™ Time | Phase Waveguide / New Sound Bore

W zestawie:
 
• Zbalansowany kabel 2,5mm
• Złącze 3,5 mm
• 3 rozmiary silikonowych końcówek dousznych (S, M, L)
• Futerał
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz