Astell&Kern SE180 - Moon Silver -Odtwarzacz Przenośny Hi-Res +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+

7399.00 zł
Idź do sklepu
HiFiPRO - Warszawa
HiFiPRO - Warszawa

Skierniewicka 34a / U2 (wejście od ul. Skierniewickiej)
01-230 Warszawa

tel: +48 515 161 663
www.mp3store.pl
Napisz email

Opis produktu:


Astell&Kern SE180

Cyfrowy odtwarzacz audio z wymiennymi modułami

SE180 - idealne połączenie innowacji i zabawy

Trzeci produkt z linii A&futura: SE180, kontynuuje trend ekscytujących innowacji w produktach Astell&Kern, zapewniając jednocześnie bezkompromisową jakość dźwięku, z której Astell&Kern jest doskonale znany w świecie audio.

Wraz z SE180, oprócz doskonałej technologii audio, chcieliśmy dostarczyć użytkownikom element zabawy, który jest trudny do znalezienia w większości produktów Hi-Fi.

DNA innowacji w linii A&futura jest kontynuowane w modelu SE180. To zaawansowany system audio stworzony w technologii Astell&Kern, z której słynie na całym świecie.

• Wymienny moduł All-in-One
• Technologia dźwięku TERATON ALPHA firmy Astell&Kern
• Technologia AMP Astell&Kern nowej generacji
• Zaktualizowany interfejs użytkownika z dodatkowymi funkcjami

Wraz z SE180 wysokiej jakości dźwięk Hi-Fi jest teraz dostępny dzięki zastosowaniu wymiennych, uniwersalnych modułów od Astell&Kern.Wymienne moduły All-In-One

Wraz z SE180 chcieliśmy rozszerzyć koncepcję multi-DAC, która została po raz pierwszy wprowadzona w SE200.

Podobnie jak w przypadku SE200, różne przetworniki cyfrowo-analogowe mogą być używane w jednym odtwarzaczu, jednak chcieliśmy zrobić coś innego dla SE180. Wprowadzenie wymiennych modułów All-in-One, kontynuuje ideę multi-DAC, ale dodaje nowych i radosnych wrażeń. Odzwierciedla to DNA innowacji, z których znana jest linia A&futura.

SE180 jest produktem rozdzielanym modułowo, co zwiększa wygodę połączenia pomiędzy korpusem głównym odtwarzacza a modułem. Charakteryzuje się innowacyjną konstrukcją z podwójnym blokowaniem, która bezpiecznie łączy każdy element, zapewniając jednocześnie poczucie płynnej integracji elementów, bez poczucia ich oddzielenia.

Stosując różne konfiguracje DAC / AMP, dostosowując strojenie i wyjścia dla każdego modułu, użytkownik może wybrać najbardziej odpowiedni moduł dla dźwięku Premium Hi-Fi.

Domyślny moduł konfiguracyjny zawiera układ ESS ES9038PRO - 8-kanałowy przetwornik cyfrowo-analogowy używany głównie w domowych urządzeniach audio klasy premium. Ten DAC zapewnia szerszy zakres dynamiczny i bardziej szczegółowe doznania akustyczne. Moduł obsługuje połączenia 2,5 mm, 3,5 mm i 4,4 mm, aby umożliwić większą kompatybilność z różnymi słuchawkami, czy monitorami dousznymi.Struktura separacji obwodów korpusu głównego i modułu

Fizycznie oddzielając korpus główny od modułu All-in-One, całkowicie separujemy zasilanie oraz szum RF, który może wypływać z korpusu.

Tym samym zostaje stworzona niezależna struktura, która zapobiega zakłócaniu odtwarzania muzyki przez szumy.Podwójna blokada modułu ułatwiająca użytkowanie

Największą różnicą między SE180 a innymi produktami wykorzystującymi wymienne moduły jest to, że SE180 wykorzystuje mechanizm podwójnej blokady zamiast śrub do mocowania modułu do korpusu.

Pierwsza konstrukcja blokująca mocuje moduł i korpus.

Druga konstrukcja blokująca informuje użytkownika, że moduł został bezpiecznie przymocowany do korpusu głównego.

Wewnętrzne sprężynowe złącza korpusu głównego umożliwiają niezawodne połączenie sygnału audio i służą do zapobiegania awarii połączeń w przypadku zewnętrznego wstrząsu odtwarzacza podczas podróży.Najdoskonalsze rozwiązanie akustyczne Astell&Kern: TERATON ALPHA

TERATON ALPHA to najlepsze rozwiązanie akustyczne A&K do odtwarzania sygnału audio, które zapewnia brzmienie zbliżone do oryginalnego dźwięku przez interfejs wyjściowy audio dzięki zastosowaniu skutecznego usuwania szumów zasilania, wydajnego zarządzania energią i wzmocnienia przy minimalnych zniekształceniach.
 
TERATON ALPHA wykorzystuje opatentowane technologie Astell&Kern, które są wynikiem dziesiątek tysięcy godzin ciągłych badań i rozwój w celu uzyskania dźwięku zbliżonego do oryginalnego brzmienia zamierzonego przez wykonawcę i producenta.Zaawansowana technologia AMP nowej generacji

Czasami jest niezwykle trudno podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej. Jednak… udało się to nam po raz kolejny.

W modelu SE180 zastosowaliśmy technologię AMP nowej generacji, aby przekroczyć granicę jakości dźwięku, którą inni uważają za akceptowalną dla dźwięku Premium Hi-Fi, aby uzyskać najlepsze możliwe brzmienie.

Od wyboru komponentów wzmacniacza operacyjnego, poprzez projekt obwodów, kończąc na układzie płytki oraz dostrojeniu całości, wszystko zostało całkowicie przeprojektowane, aby zapewnić najlepszy dźwięk.

Trudno jest poprawić stosunek sygnału do szumu (SNR) przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej mocy wyjściowej.
Wyświetlacz Full HD

SE180 posiada ekran Full HD, aby zapewnić jeszcze wyższą jakość wyświetlania.Aktualizacje poprawiające funkcjonalność i komfort użytkowania

Pasek nawigacyjny ułatwiający obsługę menu

Aby zapewnić wygodniejsze poruszanie się po interfejsie użytkownika odtwarzacza, który jest zgodny ze smartfonami z systemem Android, SE180 posiada nowy pasek nawigacji, pierwszy w odtwarzaczu Astell&Kern.

Teraz możesz łatwo nawigować jednym dotknięciem i wyświetlać informacje o odtwarzaniu muzyki z dowolnego ekranu. Nowa funkcja jednego przesunięcia przenosi Cię do poprzedniego ekranu.

AK File Drop dla łatwego transferu danych bezprzewodowo

Nowa funkcja AK File Drop w SE180 sprawia, że transfer plików jest łatwiejszy i wygodniejszy niż kiedykolwiek.

Korzystając z AK File Drop, możesz swobodnie przesyłać pliki bezprzewodowo przez komputer, smartfon lub program FTP znajdujący się w tej samej sieci.

Proste zarządzanie plikami muzycznymi jest teraz możliwe dzięki bezprzewodowemu rozwiązaniu bez kabli.Bezprzewodowy dźwięk HI-FI poprzez BT Sink

Nowo wprowadzona funkcja BT Sink łączy SE180 z urządzeniem zewnętrznym przez Bluetooth, podobnie jak w przypadku łączenia smartfona z głośnikiem BT. 

Muzykę z urządzenia zewnętrznego, takiego jak smartfon, można teraz bez problemu odtwarzać w wysokiej jakości na SE180 za pomocą funkcji BT Sink.
Intuicyjny wskaźnik LED

SE180 jest wyposażony w pokrętło głośności z podświetleniem LED, które sygnalizuje różne informacje dotyczące odtwarzania, w tym poziom głośności i szybkość transmisji aktualnie odtwarzanej ścieżki.

* Podświetlenie może zostać wyłączone w ustawieniach użytkownika.Bluetooth 5.0 na pokładzie oraz obsługa bezprzewodowych kodeków 24-bit aptX-HD i LDAC

Najnowsza wersja Bluetooth zapewnia wysoką jakość dźwięku z wygodą bezprzewodowego odtwarzania na słuchawkach i IEM’ach.

Bluetooth 5.0 oferuje szybszą prędkość transmisji, większy zasięg i bardziej stabilne połączenie bezprzewodowe w porównaniu z Bluetooth 4.2.

Obsługiwane są zarówno LDAC, jak i aptX HD, aby zapewnić audiofilom najlepszy możliwy bezprzewodowy dźwięk.


Koncepcja designuA&futura SE180 to pierwszy cyfrowy odtwarzacz audio z wymiennymi modułami firmy Astell & Kern, stworzony w duchu pionierów linii A&futura.
Konstrukcja SE180 przypomina ślady wiatru pozostawione na pustyni. Naturalne i płynne linie nawiązują do pochłaniających wrażeń odsłuchowych Twoich ulubionych utworów.

Gładka, ale rozszerzająca się sylwetka to kluczowy element projektu SE180.
Ciągły i płynny zarys SE180 oraz prawie nieskończona liczba ustawień akustycznych, które użytkownicy mogą tworzyć, reprezentują nieskończone możliwości skalowalności tonalnej.

Pokrętło głośności znajduje się pośrodku krzywizn.
Symbolizuje sposób, w jaki różne tony są zbierane i zharmonizowane, aby emitować nie tylko dźwięk, ale także światło. Przyciski sterujące po lewej stronie zostały wyeliminowane, a dla wygody obsługi jedną ręką zapewniono jeden przycisk wielofunkcyjny.Ceramiczna tylna pokrywa A&futura SE180 przypomina doskonale wykonaną rzeźbę artystyczną. Możesz poczuć jakość i kunszt poświęcony Twojemu urządzeniu poprzez subtelne piękno, jakie reprezentuje SE180. Zastosowane złote pierścienie do każdego portu wyjściowego audio, złączy 2,5 mm, 3,5 mm i 4,4 mm, podkreślają harmonię i jedność designu poprzez jego szczegóły.
Ogólne:

• Nazwa produktu: SE180
• Model: PPR31
• Materiał obudowy: Aluminium
• Kolor obudowy: Moon Silver
• Wyświetlacz: 5 cali 1920 x 1080 FHD
• Obsługiwane formaty audio: WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE, AAC, ALAC, AIFF, DFF, DSF, MQA
• Odtwarzanie MQA: Serwisy (Tidal Masters), pliki lokalne, pamięć USB, MQA-CD (zgrywane)
• Wejście: USB typu C (dla MAC i PC)
• Ładowanie: 9V 1.67A / 5V 2A
• Wi-Fi: 802.11 b/g/n (2.4GHz)
• Bluetooth: V5.0 (A2DP, AVRCP, Qualcomm® aptX™ HD, LDAC)
• Wymiary: 3.03"(77mm)[W] x 5.09"(129.2mm)[H] x 0.78"(19.9mm)[D] (Only body) 3.03"(77mm)[W] x 5.4"(137.2mm)[H] x 0.78"(19.9mm)[D] (Combined with a module)
• Waga: 280 g
• Ulepszenia funkcji: Aktualizacje firmware (OTA)
• SAR: Body 10g SAR (W/Kg) _ WLAN 2.4Ghz : 0.016
• Jitter zegara: 25ps(Typ)
• Jitter zegara referencyjny: 800 femto sekund
• Temperatura robocza: 0℃ ~ + 40℃
• Pokrętło: podświetlane LED

Bateria:

• Pojemność: 3,800mAh 3.8V Li-Polymer
• Czas ładowania: ok. 5 godzin (standardowe ładowanie 5V/2A), ok. 3 godzin (szybkie ładowanie 9V/1,67A)

Pamięć:

• Wbudowana: 256GB (NAND)
• Zewnętrzna: microSD x1 (max. 1TB)

OS:

• Obsługiwane systemy: Windows 8,10 (32/64bit), Mac OS X 10.7 i nowsze

Specyfikacja modułu:

• Nazwa produktu: SEM1
• Model: PAP11
• Materiał obudowy: Aluminium, stal nierdzewna, poliwęglan
• Kolor obudowy: Moon Silver
• Częstotliwość próbkowania: PCM : 8kHz ~ 384kHz (8/16/24/32bits per Sample) DSD Native: DSD64(1bit 2.8MHz), Stereo / DSD128(1bit 5.6MHz), Stereo / DSD256(1bit 11.2MHz), Stereo
• Wyjścia: Wyjście niezbalansowane (3,5 mm), wyjście zbalansowane (2,5 mm, obsługiwane tylko 4-biegunowe / 4,4 mm, obsługiwane tylko 5-biegunowe)
• Poziom wyjściowy: [Normalne wzmocnienie] Niezbalansowane 2 Vrms / Zbalansowane 4 Vrms (stan bez obciążenia)
[Wysokie wzmocnienie] Niezbalansowane 3 Vrms / Zbalansowane 6 Vrms (bez obciążenia)
• DAC: ESS ES9038PRO (Single DAC)
• Dekodowanie: obsługa odtwarzania do 32bit / 384kHz Bit-to-Bit
• Wymiary: 3.03"(77mm)[W] x 2.99"(76mm)[H] x 0.78"(19.9mm)[D]
• Waga: 100 g
• Temperatura robocza: 0℃ ~ + 40℃
• Czas odtwarzania: ok. 10.5 godzin (FLAC, 16bit, 44.1kHz, Vol.50, LCD Off)

Specyfikacje audio:

• Pasmo przenoszenia: ± 0,04 dB (warunek: 20 Hz ~ 20 kHz) niezbalansowane / ± 0,04 dB (warunek: 20 Hz ~ 20 kHz) zbalansowane
± 0,07 dB (warunek: 20 Hz ~ 70 kHz) niezbalansowane / ± 0,06 dB (warunek: 20 Hz ~ 70 kHz) zbalansowane
• S / N: [Normalne wzmocnienie] 122 dB przy 1 kHz, niezbalansowane / 126 dB przy 1 kHz, zbalansowane
[Wysokie wzmocnienie] 125 dB przy 1 kHz, niezbalansowane / 129 dB przy 1 kHz, zbalansowane
• Crosstalk: [Normalne wzmocnienie] -138 dB przy 1 kHz, niezbalansowane / -145 dB przy 1 kHz, zbalansowane
[Wysokie wzmocnienie] -138dB przy 1kHz, niezbalansowane / -147dB przy 1kHz, zbalansowane
• THD + N: [Normalne wzmocnienie] 0.0005% @ 1kHz, niezbalansowane / 0.0004% @ 1kHz, zbalansowane [Wysokie wzmocnienie] 0.0007% @ 1kHz, niezbalansowane / 0.0006% @ 1kHz, zbalansowane
• IMD SMPTE: 0,0004%, 800 Hz 10 kHz (4: 1), niezbalansowane / 0,0004%, 800 Hz 10 kHz (4: 1), zbalansowane
• Impedancja wyjściowa: 3.5mm (1ohm) / 2.5mm (1.5ohm) / 4.4mm (1.5ohm)Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz