Rupert Neve Designs - RNHP Precision Headphone Amplifier +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:



Rupert Neve Designs - RNHP Precision Headphone Amplifier

Profesjonalny wzmacniacz słuchawkowy



Niezależnie od tego, czy jesteś inżynierem dźwięku, miksujesz, czy po prostu słuchasz muzyki, wzmacniacz słuchawkowy jest tak samo ważny dla ostatecznej jakości dźwięku, jak słuchawki. Rynek audio pełen jest wzmacniaczy słuchawkowych o zaniżonej jakości dźwięku, klarowności i mocy. Aby zaradzić tym niedociągnięciom, Rupert i jego zespół z Rupert Neve Designs opracowali model RNHP.


Oparty na słuchawkowym obwodzie wyjściowym znanym z 5060 Centerpiece Desktop Mixer, RNHP to dedykowany wzmacniacz słuchawkowy 24 V klasy referencyjnej ze specjalnie skalibrowaną zbalansowaną linią + 4dBu, niezbalansowanymi wejściami RCA oraz 3,5 mm (1/8 ”), mieszczącymi się w wytrzymałej, stalowej obudowie, z możliwością montażu VESA. Dzięki niezwykle przyjaznej, przestronnej wydajności dźwiękowej, jak również możliwości napędzenia dowolnej pary słuchawek bez żadnych kompromisów akustycznych, RNHP pozwala monitorować, miksować i cieszyć się muzyką na nowym poziomie przejrzystości.



Wzmacniacze dedykowane vs zintegrowane



W przypadku większości urządzeń, wyjście słuchawkowe jest kwestią mniej istotną. Większość produktów ze zintegrowanymi wzmacniaczami słuchawkowymi stawia na rozbudowaną funkcjonalność i stosunkowo niską cenę. Prowadzi to do obniżenia mocy i jakości dźwięku samego wzmacniacza słuchawkowego, co z kolei może prowadzić do wielu problemów w użytkowaniu na co dzień, takich jak słaba scena dźwiękowa, wydajność, na której nie można polegać, czy brak skupienia dźwięku.

RNHP został stworzony, aby spełnić jeden prosty cel: sprawić, aby każde słuchawki zabrzmiały najlepiej, jak tylko potrafią. Jako dedykowana konstrukcja, RNHP jest dostosowany do zapewnienia wyjątkowo wysokiej jakości, potężnego wzmocnienia, z precyzyjną kalibracją dla dowolnego źródła wejściowego. Ten wyjątkowy poziom stanowi różnicę, która inspiruje artystę do stworzenia wyjątkowych utworów, pozwala inżynierowi dźwięku dokonywać lepszych wyborów, podczas miksowania niezawodnie odczytać ustawienia korektora dźwięku i korekt dynamiki, czy wreszcie umożliwia każdemu audiofilowi docenić pełnię głębi i szczegółowość danego nagrania.

Specjalnie skalibrowane wejścia dla wszystkich urządzeń

Oprócz możliwości napędzania szerokiej gamy słuchawek bez uszczerbku dla ich wydajności, RNHP jest również w stanie odbierać szeroki zakres sygnałów dzięki 3 wejściom, skalibrowanym pod kątem optymalnego poziomu i impedancji.


 
Oto kilka typowych przykładów urządzeń:

Wejście A: Urządzenia liniowe + 4dBu (XLR lub TRS)

Studyjne interfejsy audio (wyjście liniowe lub monitorowe)
Miksery słuchawkowe (wyjście liniowe lub wyjście HP)
Konsole miksujące (wyjście liniowe, aux lub monitorowe)
Profesjonalne miksery gramofonowe (wyjście liniowe lub monitorowe) 
Profesjonalne konwertery cyfrowo-analogowe stereo

Wejście B: Urządzenia RCA 

Odtwarzacze CD / DVD
Tunery stereo
Gramofony z przedwzmacniaczem
Prosumenckie urządzenia nagrywające / kamery 

Wejście C: 3,5 mm (1/8 ”) Urządzenia stereo 

Telefony komórkowe
Przenośne odtwarzacze muzyki
Komputery
Aparaty DSLR
Podręczne urządzenia rejestrujące
Dowolne z wyjściem słuchawkowym 3,5 mm

Konstrukcja do montażu VESA

RNHP jest przeznaczony do montażu z dowolnym mocowaniem zgodnym z VESA 100. Mogą to być uchwyty słupowe, ścienne, stołowe lub ramiona przegubowe. Mocowania te mogą sprawić, że RNHP będzie zawsze w doskonałej pozycji.



Dla muzyków:
Nieświadoma adaptacja i dlaczego integralność monitorowania kanału jest ważna.

Świetne rezultaty pochodzą z połączenia działania wykonawców i instrumentów, często na głęboko psychologicznym poziomie. Jedną z najbardziej krytycznych ról RNHP jest zachęcanie do tych wspaniałych osiągnięć poprzez zapewnianie najlepszych możliwych doświadczeń podczas monitorowania, udoskonalając kontakt z instrumentem.

Niedocenianą konsekwencją nie idealne monitorowanej ścieżki podczas trackingu jest zjawisko nieświadomej adaptacji. Podczas przemawiania lub występu na żywo mózg nieustannie reaguje na sygnały z otoczenia, nie będąc tego świadomym. Niektóre przykłady tego zjawiska można zaobserwować np. podczas gdy ludzie mówią głośniej z założonymi słuchawkami lub w jaki sposób nieco opóźnione sprzężenie słuchowe może zakłócać wzorzec mowy nawet u doświadczonych wykonawców. Chociaż skutki nieliniowej odpowiedzi częstotliwościowej, wysokich zniekształceń lub małej przestrzeni na ścieżce monitorowania mogą być subtelne w porównaniu, jednak mechanizm nieświadomej adaptacji jest zasadniczo taki sam, a anomalie słuchowego sprzężenia zwrotnego zakłócają subtelne niuanse emocjonalne, które często oddzielają spektakularne występy od wszystkich innych. Jako miłośnicy muzyki i twórcy, naszym celem w RNHP jest umożliwienie artystom występowania z tymi niuansami i reagowania na nie, zapewniając im najbardziej nieskażoną ścieżkę monitorowania.



Innym aspektem, dla którego RNHP został zaprojektowany, aby pomóc w najlepszej wydajności, jest to, że większość słuchawek studyjnych o wysokiej impedancji jest dość trudna do napędzenia - szczególnie w głośnych sesjach trackingu, gdy wymagane są wysokie poziomy monitorowania. Podczas gdy zintegrowane wzmacniacze słuchawkowe nie mają wystarczających zasobów, aby dobrze działać w tych warunkach, RNHP znacznie wykracza poza niezbędne zasoby i moc niezbędną do zapewnienia konsekwentnie idealnej wydajności ze wszystkich słuchawek - nawet przy głośnych przejściowych skokach.

RNHP może być zasilany albo tradycyjnym sygnałem stereo cue pochodzącym z konsoli miksującej / DAW, albo w parze z dowolnym łatwo dostępnym mikserem słuchawkowym na rynku, aby znacznie poprawić sprzężenie zwrotne ścieżki z muzykiem.



Dla inżynierów:
Przejrzystość i precyzja, którym możesz zaufać.

Dla współczesnych inżynierów, którzy często pracują w różnych przestrzeniach, używając ich pokoju „kontrolnego” do śledzenia na żywo lub polegając na niezbyt idealnym pomieszczeniu do miksowania, słuchawki mogą być niezaprzeczalnie ważnym rozwiązaniem do miksowania. Mogą zminimalizować anomalie akustyczne, zapewnić wiarygodne odniesienie do krytycznych wyborów odsłuchowych i działać bez wysokiego SPL głośnych monitorów. Krótko mówiąc, miksowanie ze słuchawkami jest czasem niezbędne.



Jednak w przeciwieństwie do obciążeń statycznych, impedancja obciążenia biernego występująca w słuchawkach może się znacznie różnić w zależności od częstotliwości - znacznie bardziej niż w przypadku głośników. Rezultatem tej reaktywności jest to, że odpowiedź częstotliwościowa, szum i zniekształcenia wielu wzmacniaczy ucierpią, w porównaniu do tego samego wzmacniacza o idealnym obciążeniu rezystancyjnym.

Podczas korzystania ze słuchawek do jakiejkolwiek formy krytycznego słuchania - na przykład przy podejmowaniu decyzji dotyczących umiejscowienia mikrofonu - te przesunięcia w przypadku gorszych wzmacniaczy mogą dać niewłaściwe zestawienie materiału źródłowego. RNHP został zaprojektowany z prawie zerową impedancją wyjściową, aby zminimalizować te problemy zarówno w pojedynczych słuchawkach, jak i podczas porównywania wielu par słuchawek. Tak wysoki poziom wydajności jest niezbędna dla tych, którzy muszą zaufać decyzjom podejmowanym przy pomocy słuchawek.

Dla słuchaczy:
Twoje słuchawki nigdy nie brzmiały lepiej.

Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym inżynierem otoczonym drogim sprzętem studyjnym, czy też melomanem z laptopem na biurku lub telefonem w podróży, RNHP może zmienić oblicze wydajności Twoich słuchawek. Chociaż wiele osób posiada drogie słuchawki, których używa z systemem Hi-Fi lub urządzeniem mobilnym, nie są one jednak w stanie odtworzyć całego zakresu dynamiki, szczegółów i informacji przestrzennych w Twojej muzyce bez pomocy wyjątkowego wzmacniacza. Dzięki bezpośrednio sprzężonym, starannie dopracowanym topologiom RNHP zapewnia poziom wydajności, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś z żadnymi słuchawkami.



Precyzyjny dźwięk

Szeroko otwarta, niezwykle szczegółowa jakość dźwięku pozwala maksymalnie wykorzystać możliwości słuchawek.

Dedykowana moc 

Konstrukcja o dużej mocy i dużej przestrzeni nad głową może bez problemu napędzić słuchawki o wysokiej impedancji (do 600 omów), nawet podczas najgłośniejszych, najbardziej dynamicznych sesji trackingu.

Rzetelna reprodukcja 

Prawie zerowa impedancja wyjściowa (0,01 oma przy 1 kHz) oraz konstrukcja ze sprzężeniem bezpośrednim zapewnia doskonałą reprodukcję audio z każdą parą słuchawek.

Precyzyjny potencjometr stereo

Silnie wytłumiony potencjometr stereo został zaprojektowany w celu zapewnienia precyzyjnej kontroli poziomu i zachowania idealnej równowagi kanałów lewy-prawy.

Profesjonalne wejście liniowe 

Skalibrowane wejście liniowe + 4dBu jest wybierane przełącznikiem „A”. Gniazdo combo obsługuje wejścia XLR lub TRS dla zbalansowanych urządzeń profesjonalnych.

Wejście RCA

Niezbalansowane wejście RCA jest skalibrowane dla sygnałów -10 dBV i jest wybierane przełącznikiem „B”. Gniazdo RCA jest powszechnie używane z domowymi urządzeniami stereo lub sprzętem prosumenckim.

Wejście 3,5 mm

Wejście stereo 3,5 mm specjalnie skalibrowane do pracy z urządzeniami mobilnymi, takimi jak telefony, komputery i aparaty cyfrowe.

Uchwyt VESA

Mocowanie zgodne z VESA 100 umożliwia zamontowanie RNHP w dowolnym miejscu. Typowe mocowania to ramię do montażu na stojaku mikrofonowym, obrotowe mocowanie biurkowe na wielu ramionach oraz uchwyt ścienny / powierzchniowy do mocowania pod stołem, stojakiem muzycznym lub innymi meblami studyjnymi.

Stalowa obudowa

Wytrzymała obudowa RNHP wykonana z litej stali jest zbudowana zgodnie z wysokimi standardami przemysłowymi. Posiada wysięg, aby chronić złącza i kontrolę poziomu głównego przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także amortyzujące gumowane nóżki.

Wejście 24 V DC

RNHP może być zasilany za pomocą dołączonego 6-watowego zasilacza lub akumulatora 24 V 0,25 A (nie sprzedawany przez RND).


• Maksymalne poziomy wejściowe
„A” XLR I / P: +22,8 dBu @ 1 kHz
„B” RCA I / P: + 14,7 dBu @ 1 kHz,
„C” 3,5 mm I / P: + 3,3 dBu przy 1 kHz
• Moc wyjściowa:
Mierzona za pomocą typowych słuchawek, Z = 44 Ω : 3,617 VAC RMS @ 1kHz = 300 mW RMS
16 Ω typowe obciążenie: 1,933 VAC RMS @ 1 kHz = 230 mW RMS
150 Ω typowe obciążenie: 5,108 VAC RMS @ 1 kHz = 175 mW RMS
• Impedancja wyjściowa
0,08 Ω przy 1 kHz, obciążenie 16-150 Ω, wejście 0dBu
• Pasmo przenoszenia
+/- .2dB od 10 Hz do 120 kHz
• Szum
Mierzony za pomocą typowych słuchawek, Z = 44 Ω, BW 22 Hz - 22 kHz
„A” Wejście XLR: -101,9 dBV,
„B” Wejście RCA: -100,9 dBV
„C” Wejście 3,5 mm: -88,8 dBV
• Wymiary
6,5 ”szerokości x 4,6” głębokości i 1,9 ”wysokości
• Wymagania dotyczące zasilania
24VDC @ 0,25Amp (6 wat) minimum. Używaj z dostarczonym zasilaczem, ponieważ został on starannie wybrany pod kątem najlepszej mocy wyjściowej i wydajności szumowej. Może być również używany z odpowiednio skonfigurowaną baterią 24 V.


Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz