Niimbus US5 by Violectric - Wzmacniacz Słuchawkowy Hi-End +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+

25500.00 zł
Idź do sklepu
HiFiPRO - Warszawa
HiFiPRO - Warszawa

Skierniewicka 34a / U2 (wejście od ul. Skierniewickiej)
01-230 Warszawa

tel: +48 515 161 663
www.mp3store.pl
Napisz email

Opis produktu:


Niimbus US5

Wzmacniacz słuchawkowy

NIIMBUS US 5 / US 5 Pro to następcy cenionych wzmacniaczy słuchawkowych US 4 / US 4+.

Nowe wzmacniacze oferują ten sam niezrównany potężny, bezszumowy i doskonale brzmiący obwód wzmacniacza słuchawkowego, który jest w stanie napędzić dowolne słuchawki dynamiczne, czy planarne. Oba wzmacniacze oferują funkcję przedwzmacniacza do bezpośredniego podłączenia i sterowania końcówkami mocy lub głośnikami aktywnymi.
Niemal wszystkimi funkcjami można wygodnie sterować za pomocą stylowego pilota.

Dzięki niezrównanej technologii NIIMBUS US 5 / US 5 PRO oferuje nie tylko jeden z najpotężniejszych wzmacniaczy słuchawkowych na rynku, ale także:

• Najniższy poziom szumów - poprzez bardzo niskie wzmocnienie wewnętrzne. To sprawia, że szum generowany przez wzmacniacz jest niesłyszalny.
• Wysokie napięcie wyjściowe - poprzez wewnętrzne napięcie robocze 60 V. Dlatego też US5 idealnie nadaje się do współpracy ze słuchawkami o wysokiej impedancji, które wymagają dużego wahania napięcia wyjściowego.
• Wysoka moc wyjściowa - dzięki potężnemu wzmocnieniu, które oferuje znacznie większą moc, niż potrzebują nawet najbardziej wymagające słuchawki. Dlatego najlepiej nadaje się do słuchawek o niskiej impedancji, a także słuchawek magnetostatycznych.
• Wysoki współczynnik tłumienia - ze względu na najniższą impedancję wyjściową. Dlatego idealnie pasuje do trudnych w napędzaniu słuchawek bez negatywnych skutków ubocznych i z gwarancją bezkompromisowej odpowiedzi częstotliwościowej.

W oparciu o doświadczenia z ponad trzydziestu lat rozwoju Lake People, a także techniczne i optyczne wymagania marki Violectric, powstał nowy, nieznany wcześniej poziom jakości. Rozszerzenie nazwy urządzeń Niimbus to inaczej „Ultimate Series” . Urządzenia z logo Niimbus wyróżniają się wyjątkowym designem, zaawansowaną technologią i bezkompromisową jakością – oczywiście są też ręcznie wytwarzane w Niemczech.

Niimbus US 5 i US 5 PRO reprezentują dalszy bezkompromisowy rozwój uznanych, wysokiej klasy wzmacniaczy słuchawkowych Violectric. W ciągu trzech lat prac rozwojowych nie było żadnych kompromisów w zakresie projektowania obwodów, zastosowanych komponentów, czy materiałów, tak aby stworzyć wzmacniacz słuchawkowy o wyjątkowych właściwościach audiofilskich. Całkowicie nowo opracowany separowany kanałowo i w 100% analogowy obwód wzmacniacza ma specjalnie dobrane komponenty audiofilskie i został zoptymalizowany pod kątem osiągania najniższego poziomu szumu i najwyższej wydajności, nawet przy słuchawkach o szczególnie niskiej impedancji.

W połączeniu z ponadgabarytowym zasilaczem i związanym z nim wysokim napięciem zasilającym, otrzymujemy niezwykle szczegółowe i uporządkowane obrazowanie dźwiękowe, które odtwarza w sposób zrelaksowany przy dowolnych słuchawkach, ukazując każdy muzyczny niuans.

NIIMBUS US 5 oferuje:

- Zdalne sterowanie do wyboru wejścia, wyboru wyjścia, regulacji głośności, wyciszenia
- 3 analogowe wejścia stereo, 2 x niezbalansowane przez RCA, 1 x zbalansowane przez XLR
- Pre-Gain - 18… +24 dB, aby idealnie dopasować US 5/5 PRO między źródłem a słuchawkami
- Zmotoryzowana regulacja głośności i regulacja balansu
- 4 potężne wzmacniacze oferujące 7000 mW Pmax przy 50 Ohm i 32 V RMS przy 600 Ohm
- Monitorowanie wyjścia słuchawkowego pod kątem prądu stałego i przeciążenia
- Ścieżka słuchawek i ścieżka wyjścia liniowego wybierane indywidualnie
- 1 zbalansowane wyjście słuchawkowe z 4-pinowym złączem XLR
- 1 zbalansowane wyjście słuchawkowe z 4,4 mm Pentaconn
- 2 wyjścia single-ended z wtykiem 6,3 mm
- 2 x wyjścia liniowe, 1 x niezbalansowane przez RCA, 1 x zbalansowane przez XLR
- Dostosowanie sygnału wyjścia liniowego do kolejnych urządzeń w zakresie +/- 12 dB
- 2 transformatory toroidalne, pojemność filtra> 50 000 μF

NIIMBUS US 5 PRO oferuje ponadto:

- 256-stopniową regulację głośności

Wybór należy do Ciebie:

Wzmacniacz słuchawkowy? Przedwzmacniacz? Połączenie obu funkcji? Wyjścia słuchawkowe lub tylne wyjścia liniowe można włączać / wyłączać za pomocą przełącznika z przodu lub za pomocą pilota. Do US 5/5 PRO możesz podłączyć nie tylko słuchawki, ale także wzmacniacz mocy lub głośniki aktywne i cieszyć się kompaktowym oraz fantastycznie brzmiącym wzmacniaczem słuchawkowym z wysokiej klasy przedwzmacniaczem.

Pilot

Steruj NIIMBUS US 5 / US 5 PRO za pomocą stylowego pilota,
wykonanego z kawałka litego aluminium. Poprzez promienie podczerwone masz dostęp do zmotoryzowanej regulacji głośności, wyciszania, wyboru wejścia, kontroli słuchawek i wyjścia liniowego.


Specyfikacja:

Wszystkie dane RMS nieważone., 20 Hz - 20 kHz, Pre-Gain ustawiony na 0 dB

Parametry wejścia analogowego
• Wejścia (stereo): 1 x żeńskie XLR, zbalansowane, 2 x RCA, niezbalansowane
• Maks. napięcie wejściowe: + 21 dBu, impedancja wejściowa: 10 kΩ

Parametry wyjścia liniowego
• Wyjścia liniowe (stereo, analogowe): 1 x XLR męski, zbalansowany, 1 x niezbalansowany RCA
• Wzmocnienie wyjścia liniowego: -12 / -6 / 0 / +6 / +12 dBr
• Maks. napięcie wyjściowe: + 21 dBu, Impedancja wyjściowa: 1 Ohm

Parametry wzmacniacza słuchawkowego
• Nominalna czułość wejściowa: +6 dBu
• Wzmocnienie sprzężenia zwrotnego: 0 dB niezbalansowane / +6 dB zbalansowane
• Pre-Gain: -18 / -12 / -6 / 0 / +6 / +12 / +18 / +24 dBr
• Pasmo przenoszenia: 5 Hz ... 250 kHz (- 0,5 dB)
• Balans: +/- 6 dB
• Impedancja wyjściowa: 0,1 Ohm zbalansowane / 0,2 Ohm niezbalansowane
• Współczynnik tłumienia (obciążenie 50 Ohm): 500 niezbal. / 250 zbal.
• Zakres dynamiki:> 135 dB (A-ważone)
• Szum: <-104 dBu (A-ważony)
• THD + N (1 kHz / 2x10 V / 100R = 1 W): <-104 dB / <0,00063%
• THD + N (1 kHz / 2x4 V / 32R = 0,5 W): <-103 dB / <0,00071%
• Przesłuchy: -105 dB (1 kHz) / -103 dB (15 kHz)
• Wyjścia słuchawkowe: 1 x 4-pinowe XLR, 1 x 4,4 mm Pentaconn
• Gniazdo 2 x ¼ ”(6,3 mm)

Ogólne
• Napięcie zasilania: 230 V AC / 115 V AC maks. 50 VA
• Przód, Tył: 10 mm / 3 mm aluminium anodowane na czarno
• Obudowa: blacha stalowa 2 mm, powłoka metaliczna
• Wymiary obudowy: 351 x 59 x 248 mm (szer. X wys. X gł.)
• Wymiary całkowite: 351 x 90 x 275 mm (szer. X wys. X gł.)

Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz