Astell&Kern KANN Alpha Urbanely Blue +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:Astell & Kern KANN ALPHA

KANN ALPHA - najnowszy, trzeci produkt z serii cyfrowych odtwarzaczy audio KANN.
Pomimo, iż nadrzędnym celem linii KANN od Astell & Kern jest zapewnienie ultra wysokiej mocy wyjściowej do zasilania dowolnych słuchawek lub monitorów dousznych, w KANN ALPHA nie zapomnieliśmy o jego istocie bycia przenośnym DAP,
dzięki czemu możesz cieszyć się niemal idealnym dźwiękiem, gdziekolwiek jesteś.

• Pierwszy przenośny odtwarzacz audio Astell & Kern wyposażonym w 4.4mm wyjście zbalansowane
• Całkowita separacja linii zbalansowanych, aby zapewnić pozbawiony szumów sygnał wyjściowy
• Przesłuchy na poziomie 141dB oraz topowej jakości brzmienie dzięki kompleksowemu przeprojektowaniu obwodu
• Potężna moc wyjściowa 12Vrms
• 14 i pół godziny ciągłego odtwarzania
• Wyposażony z najnowszą wersją Bluetooth 5.0
• Artystyczne wzornictwo wsparte ultra-precyzyjną technologią kształtowania metalu, udoskonaloną przez Astell & Kern
Pierwszy DAP wyposażony w zbalansowany port wyjściowy 4,4 mm,
całkowicie pozbawiony szumów

Nowo wprowadzona funkcja zbalansowanego portu wyjściowego 4,4 mm jest ekscytująca, jednak najważniejszą sprawą jest sposób, w jaki ją zaimplementowaliśmy.
W przeciwieństwie do rozwiązań stosowanych w produktach przez innych producentów, w KANN ALPHA fizycznie oddzieliliśmy wyjścia 2,5 mm i 4,4 mm za pomocą mikro przekaźników.

W przypadku konstrukcji 2,5 mm i 4,4 mm, które są podłączone jedynie do obwodu wyciszającego, nie zapobiegają interferencjom szumów, które mogą wystąpić, ponieważ każdy z tych sygnałów nie jest prawidłowo blokowany.KANN ALPHA może pochwalić się wyjściem wolnym od szumów, ponieważ zbudowaliśmy niezależną strukturę, która całkowicie blokuje zakłócenia z wyjść, które nie są używane i które są wyłączane, zapobiegając w ten sposób powstawaniu szumów.Powlekanie złotem metodą PVD

Aby zminimalizować szumy kontaktowe z wyjścia, złącze słuchawkowe zostało pokryte złotą powłoką metodą PVD, zamiast stosowania typowych pierścieni używanych w innych produktach. Poprawia to zarówno wygląd, jak i funkcjonalność.

Dodatkowo instalując złącze NDICS Pentaconn 4.4mm, KANN ALPHA nie tylko spełnia wymagania najbardziej wymagających użytkowników, ale również oferuje doskonałą jakość i trwałość.Najwyższy poziom separacji kanałów (przesłuch)

KANN ALPHA może poszczycić się doskonałymi parametrami odnośnie przesłuchów. Przesłuchy między kanałami (crostalk), to ilość wycieków sygnału między kanałami lewym i prawym.

Im wyższa wartość przesłuchów, tym lepszą uzyskujemy separację między kanałami, jak również głębsze i obszerniejsze poczucie przestrzeni.

Jak widać, dzięki nowo opracowanej konstrukcji obwodu audio, KANN ALPHA oferuje nigdy dotąd nie spotykany pomiar przesłuchu na poziomie -141dB (High Gain), który nie ma sobie równych w żadnych innych przenośnych produktach audio w tej klasie.Potężna moc wyjściowa 12 Vrms i 14,5 godzinami ciągłego odtwarzania

KANN ALPHA oferuje tę samą wydajność wyjścia na poziomie 12Vrms, co istniejący
KANN CUBE, jednakże odtwarzacz został zoptymalizowany tak, aby był bardziej kompaktowy.

Osiągnęliśmy to poprzez miniaturyzację wielu części, takich jak rezystory
i kondensatory, ulepszone rozmieszczenie różnych elementów, jak i optymalizację obwodów. Doprowadziło to do modyfikacji ponad 60 części podczas procesu udoskonalania.

Niezwykle małe kondensatory tantalowe zostały opracowane specjalnie dla Astell & Kern we współpracy z Matsuo Electric w Japonii, aby spełnić nasze wysokie
wymagania dotyczące wydajności, zapewnić stabilną moc dla odtwarzacza oraz tłumić szum elektryczny.

Ten udoskonalony, przeprojektowany obwód zasilania zastosowany w KANN ALPHA pozwala nam również osiągnąć 14 i pół godziny ciągłego odtwarzania.Wyposażony w Bluetooth 5.0 i obsługę bezprzewodowych 24-bitowych kodeków Qualcomm® aptX ™ HD, LDAC

KANN ALPHA jest pierwszym odtwarzaczem Astell & Kern, który korzysta z Bluetooth wersji 5.0. Najnowsza wersja Bluetooth zapewnia wysoką jakość dźwięku idącą w parze z wygodą bezprzewodowego odtwarzania na słuchawkach i IEM’ach.

Bluetooth 5.0 oferuje szybszą prędkość transmisji i większy zasięg w porównaniu do Bluetooth 4.2, zapewniając tym samym bardziej stabilne połączenie bezprzewodowe.

Obsługiwany jest zarówno LDAC, jak i Qualcomm® aptX ™ HD, aby zapewnić 
audiofilom najlepszy możliwy bezprzewodowy dźwięk.

Wysokiej klasy brzmienie, z którego znany jest Astell & Kern, można teraz usłyszeć podczas korzystania ze słuchawek, słuchawek dousznych i głośników Bluetooth.Dostosuj swój dźwięk

Dzięki KANN ALPHA możesz czerpać radość z tworzenia własnego, dostosowanego do własnych preferencji brzmienia, wybierając spośród różnych filtrów DAC dostarczonych przez jego producenta.Świetlne informacje w czasie rzeczywistym

KANN ALPHA posiada pokrętło głośności z podświetleniem LED, które wyświetla różne informacje dotyczące odtwarzania, w tym poziom głośności i szybkość transmisji aktualnie odtwarzanego utworu.* Podświetlenie LED może być włączane lub wyłączane w zależności od ustawień użytkownika.

Renderowanie sprzętowe MQA zostało wbudowane w przetworniki DAC ES9068AS i obsługuje renderowanie MQA 8x. Odtwarzanie MQA-CD jest również obsługiwane przez KANN ALPHA podczas odtwarzania płyt MQA-CD przy użyciu AK CD-Ripper.

Nie potrzebujesz już specjalnego, drogiego sprzętu do odtwarzania płyt audio CD o mistrzowskiej jakości. Ciesz się oryginalnym dźwiękiem o jakości studyjnej dzięki dedykowanemu renderowaniu sprzętowemu zainstalowanemu w KANN ALPHA.


Koncepcja projektu

Projekt KANN ALPHA ukazuje piękno wynikające z połączenia subtelnych detali i
znacznej wagi wynikającej z potężnych osiągów.

Asymetryczne trójkąty, odnoszące się do stylu Astell & Kern, otaczają pokrętło głośności na trwałej, solidnej, przypominającej kolumnę obudowie odtwarzacza.
Traktując sześciokąt jako rozszerzenie trójkąta, zaczęliśmy od górnej strony odtwarzacza, które jest opartej właśnie na tej figurze geometrycznej.

Zmieniony kształt górnej sekcji został utworzony przez ściśnięcie sześciokąta.

Tylna strona powierzchni chroniącej pokrętło KANN ALPHA została podniesiona wokół niego, aby stworzyć projekt przypominający błotnik samochodu, który otacza koło samochodu.

Podobnie jak zdolność błotnika do blokowania piasku, kamieni i błota, które wyskakują podczas jazdy wytrzymałym i mocnym pojazdem terenowym, ‘błotnik’ na odtwarzaczu chroni pokrętło głośności mocnego, potężnego KANN ALPHA.

Na ceramiczną powierzchnię zbalansowanego wyjścia 4,4 mm dodano powlekaną metodą PVD złotą warstwę. Złota powłoka minimalizuje szumy na wyjściu, a także dodaje pięknego kontrastu do całkowicie czarnego wykończenia odtwarzacza.
Specyfikacje ogólne

Model: KANN ALPHA
Kolor obudowy: Onyx Black
Materiał korpusu: Aluminium
Wyświetlacz: 4,1-calowy wyświetlacz dotykowy HD 720 x 1280
Obsługiwane formaty audio: WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE, AAC, ALAC, AIFF, DFF, DSF, MQA
Częstotliwość próbkowania: PCM: 8 kHz ~ 384 kHz (8/16/24/32 bity na próbkę) / Natywne DSD: DSD64 (1 bit 2,8 MHz), Stereo / DSD128 (1 bit 5,6 MHz), Stereo / DSD256 (1 bit 11,2 MHz), Stereo
Poziom wyjściowy:
Wysoki: niezbalansowane 6 Vrms / zbalansowane 12 Vrms (bez obciążenia)
Średni: niezbalansowane 4 Vrms / zbalansowane 8 Vrms (bez obciążenia)
Niski: niezbalansowane 2 Vrms / zbalansowane 4 Vrms (bez obciążenia)
DAC: ESS ES9068AS x2 (Dual DAC)
Procesor: Czterordzeniowy
Dekodowanie: Obsługa odtwarzania bit-to-bit do 32bit / 384kHz
Wejście: Wejście USB typu C (do ładowania z komputerów PC i MAC)
Wyjścia: Wyjście niezbalansowane (3,5 mm) / Wyjście optyczne (3,5 mm),
Wyjście zbalansowane (2,5 mm, obsługiwane tylko 4-biegunowe 4,4 m, tylko 5-biegunowe)
Wi-Fi: 802.11 b / g / n (2,4 GHz)
Bluetooth: V5.0 (A2DP, AVRCP, Qualcomm® aptX ™ HD, LDAC)
Wymiary: 2,68 "(68,3 mm) [szer.] X 4,60" (117 mm) [wys.] X 0,98 "(25 mm) [gł.]
Waga: około 316 g
Ulepszenia funkcji: Obsługiwane aktualizacje oprogramowania (OTA)

Parametry audio

Pasmo przenoszenia:
± 0,021 dB (warunki: 20 Hz ~ 20 kHz) niezbalansowane / ± 0,024 dB (warunek: 20 Hz ~ 20 kHz) zbalansowane
± 0,21 dB (warunki: 20 Hz ~ 70 kHz) niezbalansowane / ± 0,155 dB (warunek: 20 Hz ~ 70 kHz) zbalansowane
Stosunek sygnału do szumu:
116dB przy 1kHz, niezbalansowane / 117dB przy 1kHz, zbalansowane
Crosstalk:
-128 dB przy 1 kHz, niezbalansowane / -136 dB przy 1 kHz, zbalansowane
THD + N:
0,0003% przy 1 kHz, niezbalansowane / 0,0005% przy 1 kHz, zbalansowane
IMD SMPTE:
0,0003% 800 Hz 10 kHz (4: 1) niezbalansowane / 0,0003% 800 Hz 10 kHz (4: 1) zbalansowane
Impedancja wyjściowa:
Wyjście niezbalansowane 3,5 mm (0,8 oma) / wyjście zbalansowane 2,5 mm (2,0 oma), 4,4 mm (1,8 oma)

Źródło zegara

Jitter zegara: 25ps (Typ)
Referencyjny jitter zegara: 250 femto sekund (VCXO)

Bateria

Pojemność: Akumulator litowo-polimerowy 5600 mAh 3,8 V
Czas odtwarzania: Około 14,5 godziny (standard: FLAC, 16 bitów, 44,1 kHz, głośność 80, LCD wyłączony, niskie wzmocnienie)
Czas ładowania: Około 3,5 godziny (szybkie ładowanie 9 V / 1,67 A) / 5 godzin (standardowe ładowanie 5 V / 2 A)

Pamięć

Wbudowana pamięć: 64 GB [NAND]
Pamięć zewnętrzna: microSD (maks. 1 TB) x1

Obsługiwane systemy operacyjne

Windows 7,8,10 (32/64-bitowy), MAC OS X 10.7 i nowszeCopyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz