Aurender A30 10TB black - Serwer muzyczny +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:


Aurender A30 10TB Serwer muzyczny

Streamer i serwer z funkcją zgrywania płyt CD, regulacją głośności oraz wzmacniaczem słuchawkowym

A30 to flagowy model z cyfrowych odtwarzaczy muzyki analogowej Aurender. Podobnie jak A10 i A100, A30 to w istocie buforujący serwer muzyczny / streamer i DAC z wewnętrzną pamięcią masową i sterowaniem za pośrednictwem aplikacji Aurender Conductor. Aurender A30 zawiera również pełną technologię dekodera MQA, która umożliwia odtwarzanie plików audio i MQA w pełnej rozdzielczości, zapewniając najwyższą możliwą jakość dźwięku oryginalnego nagrania głównego. Tym, co odróżnia A30 od innych urządzeń, jest czysta jakość dźwięku i szeroki zestaw funkcji. Aurender zaprojektował A30 jako wszechstronny, cyfrowy punkt centralny twojego systemu, dostarczając użytecznych narzędzi, które zwykle nie są związane z typowym serwerem muzycznym. Funkcje takie jak zgrywanie płyt CD, wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy, 10 TB wewnętrznej pamięci masowej, bardzo szeroki kolorowy wyświetlacz LCD oraz zintegrowany pakiet oprogramowania do edycji metadanych i narzędzi do zarządzania biblioteką. Wszystko to i wiele więcej sprawia, że A30 jest nowym standardem w cyfrowych komponentach typu „wszystko w jednym”.

Zintegrowany dual mono przetwornik cyfrowo-analogowy z dyskretnym zasilaczem liniowym

Stworzony przez Aurendera przetwornik cyfrowo-analogowy  dual mono 768KHz / 32 bitów zaprojektowany został wokół flagowego chipsetu AKM AK4497 DAC nowej generacji z liniowymi zasilaczami dual-mono. Zapewnia wierność klasy referencyjnej. Aurender zaprojektował A30 dla tych, którzy szukają prostoty urządzenia wielofunkcyjnego, ale nie chcą rezygnować z wysokiej rozdzielczości, przejrzystości i reprodukcji szczegółów wewnętrznych. Aurender A30 zawiera pełną technologię dekodera MQA, która umożliwia odtwarzanie plików audio i MQA, zapewniając najwyższą możliwą jakość dźwięku oryginalnego nagrania głównego.

Elastyczna regulacja głośności

Gdy A30 jest używany jako przedwzmacniacz, głośność można regulować z trzech miejsc; pokrętła na przednim panelu, aplikacji na iPada oraz pilota na podczerwień. W przypadku używania z przedwzmacniaczem wyjście można ustawić na bezpośrednie w ustawieniach.

Wysokowydajny wzmacniacz słuchawkowy

W topologii A30 znajduje się wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy, który można używać z najlepszymi słuchawkami. Trzy różne gniazda mogą pomieścić popularne zrównoważone i niezbalansowane gniazda najlepszych słuchawek.

Zbalansowane (XLR) / niezbalansowane (RCA) wyjścia audio

Zarówno wyjścia zbalansowane, jak i niesymetryczne są przewidziane dla interfejsu do przedwzmacniacza lub wzmacniacza mocy. Gdy A30 jest podłączony bezpośrednio do wzmacniacza mocy, wyjście analogowe jest regulowane, aby najlepiej odpowiadało czułości zastosowanego wzmacniacza. Dwa ustawienia zrównoważenia to 4,0 Vrms i 5,4 Vrms. Wyjścia niezbalansowane można wybrać 2,0 Vrms lub 2,7 Vrms.

Oparty o bramki FPGA układ generowania sygnału zegara z redukcją jittera na światowym poziomie

Wykorzystujący układ programowalnych bramek FPGA [Field-Programmable Gate Array] generator sygnału zegara o dokładności lepszej niż 100fs pozwala zredukować jitter poniżej pomijalnego poziomu i precyzyjnie zarządzać transferem danych. Zaprojektowany pod kątem maksymalnej redukcji systemowego szumu

Liniowy zasilacz ze zintegrowanym zasilaczem UPS

W pełni liniowy zasilacz z bezprzerwowym zasilaczem „UPS” do stabilizacji A30 w warunkach nagłej przerwy zasilania urządzenia.

Aplikacja Aurender z wieloma funkcjami ułatwiająca wygodne sterowanie urządzeniem

Aplikacja Aurender Conductor zamienia iPada we wszechstronny interfejs sterujący serwerami i odtwarzaczami Aurender. W menu ustawień można łatwo zmienić wszystkie funkcje serwera/odtwarzacza a szeroki wachlarz możliwości sterowania ułatwia odtwarzanie muzyki wysokiej rozdzielczości i zarządzanie wielkimi kolekcjami plików

Dysk twardy 10TB oraz pamięć podręczna SSD do odtwarzania

Wewnętrzny dysk twardy zapewnia 10TB pamięci do przechowywania plików muzycznych a pamięć podręczna SSD pojemności 480GB zapewnia płynne odtwarzanie wybranych utworów. Po przeniesieniu wybranego albumu lub utworu do pamięci podręcznej dysk twardy wyłącza się. Zmniejsza to jego zużycie. Odtwarzanie muzyki z pamięci podręcznej eliminuje szum generowany przez obracające się części, ruchome głowice i pracujące silniki.

Dedykowane wyjście audio USB klasy 2.0 z zasilaczem o ultraniskim poziomie szumów

Dedykowane wyjście audio USB klasy 2.0 zaprojektowano w celu uzyskania możliwie najczystszego sygnału audio wolnego od szumów. Wyjście jest dokładnie ekranowane i izolowane od elektronicznych interferencji.

Wsparcie dla zewnętrznych dysków USB i dysków sieciowych NAS

Najlepsze efekty zapewnia odtwarzanie muzyki zapisanej na wewnętrznym dysku serwera Aurender A30. Jednak platforma Aurender pozwala na doskonałą integrację z treściami zapisanymi na zewnętrznych dyskach twardych z wyjściem USB lub dyskach sieciowych NAS [Network-Attached Storage]
 
Aplikacja A30 Manager Companion

A30 jest tak pełen funkcji, że konieczne było stworzenie osobnej aplikacji! Aplikacja Manager Companion A30 służy do konfigurowania wszystkich ustawień systemu, w tym preferencji zgrywania CD.

Inteligentne kopiowanie, przenoszenie, usuwanie, edycja i duplikowanie to tylko niektóre z narzędzi oprogramowania do zarządzania biblioteką, które umożliwiają uporządkowanie biblioteki muzycznej w odpowiedni sposób.

Najnowocześniejsze automatyczne zgrywanie płyt CD

Oprogramowanie do zgrywania płyt CD zostało opracowane na zamówienie, zaprojektowane i zoptymalizowane pod kątem współpracy z wysokiej jakości CD-ROM-em TEAC, zapewnia doskonałe zgrywanie płyt CD i zapisywanie plików w formacie WAV, FLAC lub AIFF.

Wyrafinowane oprogramowanie do wykrywania i korekcji błędów zapewnia zapisywanie plików cyfrowych. A30 obsługuje AutoLoader Acronova (opcja za dopłatą), który pozwala na nienadzorowane, zautomatyzowane zgrywanie do 100 płyt CD na raz.

Ogromna pamięć masowa do tworzenia największych bibliotek muzycznych

A30 jest wyposażony w pojedynczy dysk twardy 3,5 × 10 TB o pojemności wystarczającej do przechowywania nawet największych bibliotek muzyki cyfrowej.
Buforowanie SSD

Unikatowy dla Aurendera system buforowania. Podczas gdy pliki muzyczne są przechowywane na konwencjonalnych dyskach twardych (HDD), odtwarzanie zawsze odbywa się z dysku SSD.

Ta metoda pozwala dyskowi HDD zajmować się tylko ładowaniem zawartości na dysk SSD w celu odtwarzania. W rezultacie napędy pracują w krótkim cyklu pracy, zanim przejdą w stan spoczynku, przyczyniając się do ich długoterminowej niezawodności.

Obsługa formatów wysokiej rozdzielczości

Obsługiwane wszystkie główne kodeki. PCM do 786 kHz / 32-bit. DSD do 256 DoP. Natywny DSD do 512.

Upsampling

A30 jest w stanie zwiększać częstotliwość próbkowania plików innych niż DSD do 705,6 / 768 kHz na wyjścia analogowe. Możesz również wybrać dźwięk PCM, aby dotrzeć do przetwornika DAC bez zmiany i zezwolić przetwornikowi DAC na wstępny upsampling.

Regulowane przez użytkownika filtry analogowe i cyfrowe

Parametry filtrów cyfrowych i analogowych mogą być regulowane przez użytkownika w celu precyzyjnego dostrojenia dźwięku w celu jak najlepszego uzupełnienia systemu audio, w którym A30 jest używany.

Można również wybrać domyślne ustawienie fabryczne filtra. Treść MQA wymaga ustawienia filtra, którego nie można zmienić, ponieważ jest to ustalony proces dekodowania MQA.

Krytyczny tryb słuchania

Aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku, można wyłączyć układy związane z podświetleniem panelu, zgrywaniem płyt CD i innymi funkcjami tła. Ten tryb oszczędza zasoby systemowe, zapewniając najlepszą możliwą jakość dźwięku.

2X izolowany port LAN

A30 posiada 2 izolowane porty LAN, w którym można podłączyć się bezpośrednio do routera. Ten port LAN odizoluje A30 od szumów wprowadzanych przez połączenie LAN / Router.

Wejścia cyfrowe

Dostępne są cztery wejścia cyfrowe: jedno koncentryczne RCA, jedno koncentryczne BNC i dwa optyczne. Wejścia te umożliwiają dołączenie dodatkowych źródeł cyfrowych, takich jak transport CD, odtwarzacz DVD, telewizor itp. Każde podłączone w ten sposób urządzenie będzie teraz mogło w pełni wykorzystać doskonałą jakość dźwięku przetwornika D/A w A30.

USB

A30 wyposażony jest w dwa porty USB 3.0, które umożliwiają szybkie kopiowanie plików z urządzenia pamięci masowej USB lub umożliwiają zainstalownaie AutoLoader Nimbie (nie dołączony) do automatycznego zgrywania do 100 płyt CD.

Techniczne wsparcie przez internet

Wysłanie prośby o pomoc techniczną poprzez aplikację Aurender pozwala inżynierom firmy na szybką diagnostykę i rozwiązanie problemu przez internet.

Wsparcie protokołu MQA [Master Quality Authenticated]

MQA [Master Quality Authenticated] to wielokrotnie nagradzana brytyjska technologia, która podczas odtwarzania pozwala otrzymać jakość oryginalnego nagrania master. Jakość pliku MQA jest w pełni zweryfikowana, jest on przy tym na tyle mały, że daje się przesyłać bez żadnych opóźnień. Co więcej, pliki MQA można odtwarzać na wszystkich urządzeniach, nawet tych, które nie są zgodne z tą technologią.

[Więcej informacji na stronie: www.mqa.co.uk] Urządzenie Aurender A30 jest 
wyposażone w dekoder MQA o najwyższych specyfikacjach. Pozwala on na odtwarzanie plików audio oraz strumieni MQA i otrzymanie najlepszego możliwego brzmienia najbliższego oryginalnym nagraniom studyjnym.

Aplikacja Aurender Conductor informuje o odtwarzaniu treści MQA i MQA Studio. Zielona lub niebieska kropka wyświetlana obok logo MQA wskazuje, że urządzenie dekoduje i odtwarza plik lub strumień MQA i zapewnia o zgodności brzmienia z brzmieniem materiału wyjściowego. Niebieska kropka dotyczy odtwarzania plików MQA Studio, które zostały zaaprobowane w studio przez producenta/artystę lub zostały zweryfikowane przez posiadacza praw autorskich. Wyświetlacz na przednim panelu urządzenia Aurender A30 na bieżąco podaje informacje dotyczące odtwarzania MQA oraz częstości próbkowania odtwarzanego pliku lub strumienia MQA.

Specyfikacja:

​Pojemność twardego dysku [archiwum muzyki]

10TB 3.5″ X 1 HDD

Pojemność pamięci podręcznej SSD
[system i bieżąco odtwarzany plik]

480GB M.2 NVMe

Przetwornik:

AKM Dual-Mono Design z Dual-Mono z zasilaczem liniowym

​Zasilacz:

Liniowy

Wyświetlacz: 

8.8″ 1920 x 480 kolorowy LCD

Cyfrowe wejście audio:

1 x RCA SPDIF / 1 x BNC SPDIF / 2 x TOSLINK  do 24-bit / 192 kHz

USB:

2 x USB 3.0 (tył)

Wyjście Audio USB:

USB Port 2 x USB AUDIO klasy 2.0

Ethernet:

1 x podwójnie izolowany

Regulacja głośności:

-90 dB – 0dB, 0.5 dB, przez aplikację Conductor i pilota gdy urządzenie jest wykorzystywane jako przedwzmacniacz

Wyjście słuchawkowe:

1 x 4pin XLR zbalansowany / 1 x 4.4mm zbalansowany / 1 x 6.5mm niezbalansowany

CD Ripping:

Napęd CD-ROM TEAC Slot-Load Automatyczne wsparcie zgrywania dla Autoloadera Arconova Nimbie przez port USB 3.0 (opcjonalnie)

Wyjścia Audio USB:

 PCM: Do 32bit / 768kHz – DSD: DoP do 128- Native DSD do 256

​Analogowe wyjście audio:

Niezbalansowane (RCA): 2.0 or 2.7 Vrms / zbalansowane (XLR): 4.0 or 5.4 Vrms przełączane

Wymiary (szerokośść x wysokość x głębokość):

16.93 x 5.6 x 14.0 in., 37.5 lbs. / 430 x 141 x 355 mm.

Waga:

17 Kg.


Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz