BLUESOUND NODE Wireless Multi-Room Hi-Res Music Streamer - white +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:BLUESOUND NODE Wireless Multi-Room Hi-Res Music Streamer

Bezprzewodowy streamer Multi-Room Hi-Res


Bluesound NODE otwiera Twój nowy świat strumieniowego przesyłania muzyki w wysokiej rozdzielczości i dźwięku multiroom, jednocześnie tworząc nowoczesny dodatek do istniejących systemów Hi-Fi lub ulubionego zestawu głośników aktywnych. Odkryj całą muzykę, jaka kiedykolwiek została nagrana dzięki dostępowi do setek internetowych stacji radiowych, masy serwisów streamingowych, a nawet własnej cyfrowej biblioteki muzycznej, za pomocą kilku dotknięć w aplikacji BluOS Controller, dostępnej na urządzenia z systemem iOS, Android oraz komputery Mac lub PC.

• Podłącz NODE do dowolnego wzmacniacza stereo, amplitunera lub systemu audio z własnym zasilaniem.
• Zasilany najnowocześniejszym czterordzeniowym procesorem 1,8 GHz ARM® Cortex™ A53 i zaawansowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym 32-bit/384 kHz.
• Łączność HDMI eARC, opcje wejść / wyjść cyfrowych, optycznych i analogowych, z przewodowymi i bezprzewodowymi wyjściami słuchawkowymi i subwooferem.
• Strumieniowe przesyłanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości z dostępem do internetowych stacji radiowych, usług audio w chmurze i własnej lokalnej biblioteki muzycznej.
• Dwuzakresowe Wi-Fi, Gigabit Ethernet i obsługa dwukierunkowego Bluetooth aptX HD zapewniają płynne odtwarzanie muzyki.
• Twórz i kontroluj bezproblemowy system multiroom za pomocą intuicyjnej aplikacji BluOS Controller.
• Sterowanie dotykowe na górnym panelu z ustawieniami wstępnymi.
• Wejście IR i możliwość zdalnego uczenia się - steruj nim za pomocą opcjonalnego pilota Bluesound RC1.
• Połącz się z dzięki opcji BluVoice w aplikacji Alexa i użyj asystenta głosowego Amazon Alexa do sterowania odtwarzaczami w całym domu.
• AirPlay 2 umożliwia odtwarzanie muzyki lub podcastów z  bezprzewodowych komponentów stereo w  całym domu - wszystko zsynchronizowane.TWOJE HI-FI JUŻ DZIŚ W FORMIE WI-FI

Przenieś 24-bitowe przesyłanie strumieniowe w wysokiej rozdzielczości do istniejącego zestawu stereo lub głośników z zasilaniem i uzyskaj dostęp do całej muzyki, jaka kiedykolwiek została nagrana za pomocą kilku dotknięć w aplikacji BluOS Controller dostępnej na urządzenia z systemem iOS i Android lub komputery Mac i PC. Setki internetowych stacji radiowych, serwisy muzyczne premium, takie jak Tidal, Qobuz, Deezer, Spotify i dziesiątki innych muzycznych serwisów strumieniowych, są zintegrowane z systemem operacyjnym NODE, dzięki czemu odkrywanie muzyki jest płynne i ekscytujące.MINIMALISTYCZNE PIĘKNO - WIELKIE MOŻLIWOŚCI
 
Nie pozwól, aby skromne rozmiary i minimalistyczny wygląd NODE zmyliły Cię co do jego możliwości. NODE posiada na swoim pokładzie audiofilską konstrukcję DAC, która nie tylko obsługuje przetwarzanie dźwięku 24-bit / 192 kHz, ale także MQA do odtwarzania muzyki w mistrzowskiej jakości. Oprócz zaawansowanych funkcji oprogramowania, takich jak regulacja tonów i stała głośność, możesz szczegółowo dostosować swoje preferencje słuchania.WZOROWA WSPÓŁPRACA

Przenieś muzykę do swojego NODE za pomocą HDMI eARC, Wi-Fi lub Ethernet, Apple AirPlay 2, aptX HD Bluetooth lub USB, aby słuchać treści audio z serwisów strumieniowych, telewizora lub własnej biblioteki muzycznej. Słuchaj muzyki przez system Hi-Fi lub na słuchawkach przewodowych lub bezprzewodowych, podłączając się do RCA, optycznego TOSLINK, aptX HD Bluetooth, gniazda 3,5 mm, urządzeń Apple lub innych odtwarzaczy Bluesound lub BluOS.Z KAŻDEGO MIEJSCA

Doskonałe słuchanie muzyki może się odbywać z dala od systemu Hi-Fi dzięki NODE jako huba multiroom. Wielokrotnie nagradzana platforma BluOS jest jedyną platformą na świecie, która potrafi obsługiwać do 64 odtwarzaczy, a wszystkie mogą przesyłać strumieniowo w 24-bitowym dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Wraz z rosnącą liczbą marek i urządzeń dodawanych do platformy BluOS, NODE otwiera świat wysokiej jakości opcji odsłuchowych w całym domu, których nie może uzyskać żaden inny odtwarzacz.PEŁNA KONTROLA

Szybkie sterowanie dostępem, takie jak: odtwarzanie / pauza, pomijanie ścieżek i głośność, są dostępne jako elementy sterujące na panelu dotykowym u góry NODE, za pośrednictwem asystentów głosowych, takich jak Siri, Alexa lub Google Voice, lub przez zaprogramowanie własnego pilota na podczerwień, czy opcjonalnego Bluesound RC1 . Zaawansowane elementy sterujące, w tym kontrola tonów, optymalizacja zwrotnicy subwoofera i ustawienia poprawiające połączenia z zewnętrznym przetwornikiem cyfrowo-analogowym są dostępne w aplikacji BluOS Controller. NODE można również zintegrować z inteligentnym domem za pomocą w pełni funkcjonalnych sterowników Lutron, Elan, RTI, Crestron i innych popularnych systemów sterowania domem.MUZYKA WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCI. WSZĘDZIE.

Podłącz bezproblemowo NODE do wielu głośników Bluesound w całym domu za pomocą aplikacji BluOS Controller i stwórz intuicyjny system muzyczny multiroom, jak żaden inny.


Specyfikacja:

AUDIO
Obsługiwane formaty plików audio: MP3, AAC, WMA, WMA-L, OGG, ALAC, OPUS
Obsługiwane formaty plików audio o wysokiej rozdzielczości: FLAC, MQA, WAV, AIFF, MPEG-4 SLS
Procesor: ARM® Cortex ™ -A53, czterordzeniowy, 1,8 GHz na rdzeń
Natywne częstotliwości próbkowania: do 192 kHz
Głębia bitowa: 16-24
Wydajność: SNR -113dBA, THD + N, 0,002%
DAC: 32-bitowe wyjście różnicowe 384 kHz

OPROGRAMOWANIE I INTEGRACJE
System operacyjny: BluOS
Systemy operacyjne kontrolera aplikacji: iOS, Android, Windows Vista, 7, 8, 10, macOS 10-11
Udostępnianie plików w sieci: SMB do 200 000 indeksów utworów
Obsługiwane okładki albumów: JPG, PNG
Radio internetowe: Kliknij tutaj
Usługi muzyczne: Kliknij tutaj
Kontrola głosowa: Umiejętności Amazon Alexa; Działania w Google
3rd-Party: AirPlay 2, Spotify Connect, Tidal Connect, Roon Ready
Systemy kontrolne: Control4, Crestron, URC, RTI, ELAN, Lutron

POŁĄCZENIA
Sieć: Wi-Fi 5 (802.11ac, 2,4 / 5 GHz), Ethernet RJ45, GigE 1000 Mb / s
Wejścia audio: Mini TOSLINK / 3,5 mm stereo combo, HDMI eARC
Wyjścia audio: Analogowe stereo RCA (stałe lub zmienne),koncentryczne RCA,
cyfrowe optyczne TOSLINK, USB Audio 2.0
Bluetooth: Bluetooth 5.0 aptX HD dwukierunkowy (wysyłanie i odbieranie)
Słuchawki: Wyjście stereo 3,5 mm, Bezprzewodowe wyjście Bluetooth
Głośnik niskotonowy: wyjście RCA, Parowanie sieciowe z PULSE SUB +
USB: Port typu A do podłączenia dysku zewnętrznego (sformatowany w formacie Fat32 lub NTFS)
Trigger: Wyjście wyzwalacza 12V
Pilot na podczerwień: Wbudowany czujnik podczerwieni - panel przedni z funkcją zdalnego uczenia się na podczerwień, wejście IR 3,5 mm Jack
Zasilanie: Uniwersalne 2-pinowe wejście przewodu AC (100-240AC)

INTERFEJS UŻYTKOWNIKA I STEROWANIE
Wskaźnik stanu: Dioda LED RGB x 2
Przycisk Play / Pause: Dotykowa dioda LED
Przyciski regulacji głośności: Dotykowy suwak LED
Przyciski poprzedniej / następnej ścieżki: Dotykowa dioda LED
Przyciski ustawień wstępnych: Dotykowy LED x 5
Czujnik zbliżeniowy: tak

OGÓLNE
Wykończenie: Czarny / biały; Matowa satynowa farba
Dołączone akcesoria: Przewód zasilający 120 V AC, przewód zasilający 230 V AC,
kabel Ethernet, kabel stereo RCA do RCA, adapter TOSLINK Optyczny do minizłącza 3,5 mm, podręcznik szybkiej obsługi
Waga produktu: 1,09 kg
Wymiary produktu: 220 x 46 x 146 mm


Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz