Ruark Audio MRx - Głośnik bezprzewodowy - grey +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+

2490.00 zł
Idź do sklepu
HiFiPRO - Warszawa
HiFiPRO - Warszawa

Skierniewicka 34a / U2 (wejście od ul. Skierniewickiej)
01-230 Warszawa

tel: +48 515 161 663
www.mp3store.pl
Napisz email

Opis produktu:


Ruark Audio MRx - Głośnik bezprzewodowy

BEZKOMPROMISOWA KONSTRUKCJA
Jak można się spodziewać po firmie Ruark, MRx jest czymś wyjątkowym! Dzięki doskonałemu brzmieniu i szerokiej gamie możliwości, MRx stanowi idealny system do salonu, kuchni lub gabinetu, ale w połączeniu z innymi modelami MRx lub R2 Mk3, R5 i R7 Mk3 łatwo jest również zbudować bezprzewodowy system multi-room, który w zsynchronizowany sposób odtworzy muzykę gdzie tylko zechcesz.

RAJ DLA FANÓW STREAMINGU
MRx został zaprojektowany do bezprzewodowego przesyłania muzyki i oferuje fantastyczny wybór opcji. Jeśli preferujesz bezpośredni przesył muzyki, wbudowany odbiornik Bluetooth umożliwi Ci szybkie i łatwe połączenie, a dzięki obsłudze kodeka aptX będziesz mógł cieszyć się dźwiękiem o jakości porównywalnej z płytą CD, w połączeniu z kompatybilnymi urządzeniami. Dzięki szerokopasmowemu połączeniu z Internetem MRx ożywa umożliwiając dostęp do radia internetowego i niemal nieskończonej biblioteki muzyki za pośrednictwem serwisów internetowych, takich jak Spotify, Deezer i Tidal, a wkrótce również Amazon Music. Ponadto możesz także odtwarzać muzykę streamowaną z nośników danych udostępnionych w Twojej domowej sieci, a także wprost ze swojego telefonu.

DOSKONAŁE BRZMIENIE
Specjalnie dla MRx opracowaliśmy nowe przetworniki oparte na rozwiązaniach zaczerpniętych z naszego, wielokrotnie nagradzanego, modelu MR1. Nowa membrana i cewka współpracująca z potężnym magnesem neodymowym tworzą pełno-pasmowy przetwornik o niezrównanej klasie brzmienia. Przetworniki te są montowane jako stereofoniczna para w odpowiednio strojonych obudowach wentylowanych bas-refleksem i napędzane przez wysokiej jakości dwukanałowy wzmacniacz pracujący w klasie AB. Korzystając z najnowszej technologii przetwarzania dźwięku, byliśmy w stanie jeszcze lepiej dostroić dźwięk i stworzyć stereofoniczną scenę dźwiękową, która wprost zaprzecza kompaktowym wymiarom MRx.

ŁATWE STEROWANIE
Nasz stylowy kontroler umieszczony na froncie MRx umożliwia łatwą regulację głośności i wybór źródła, ale do pełnego zdalnego sterowania oferujemy dedykowaną aplikację na urządzenia z systemem iOS i Android o nazwie Ruark Link. Pozwala ona w pełni kontrolować wszystkie funkcje MRx, a także wyświetla informacje o odtwarzanym materiale muzycznym. Link pozwala również użytkownikom tworzyć i zarządzać grupami, gdy dwie lub więcej sztuk MRx są używane razem jako część systemu multi-room. Modele R2 Mk3, R5 i R7 Mk3 są również kompatybilne z MRx i także mogą być sterowane za pomocą aplikacji Ruark Link.

DLA FANÓW RADIA
Dzięki wbudowanemu tunerowi radia internetowego MRx zapewnia praktycznie nieograniczony dostęp do stacji radiowych w kraju i za granicą. Nawet więc gdy mieszkasz z dala od domu, możesz nadal słuchać swoich ulubionych stacji dzięki cudowi radia internetowego. Jeśli jesteś fanem country lub jazzu, to korzystając z wyszukiwarki, jako kryterium stosując gatunek muzyczny znajdziesz te, które specjalizują się w Twojej ulubionej muzyce . MRx umożliwia również dostęp do podcastów radiowych i usług catch-up, w szczególności programów BBC, więc jeśli kiedykolwiek przegapisz program, możesz nadrobić zaległości w wolnym czasie.

BLUETOOTH WYSOKIEJ KLASY
Aby zapewnić możliwość szybkiego i łatwego nawiązania połączenia bezprzewodowego bez potrzeby korzystania z Wi-Fi, MRx został wyposażony w wysokiej jakości odbiornik Bluetooth aptX, co pozwala użytkownikowi przesyłać dźwięk w jakości CD strumieniowo bezpośrednio z kompatybilnych urządzeń do MRx. Coraz więcej smartfonów i innych urządzeń obsługuje kodek aptX, ale z nim lub bez niego, jakość dźwięku uzyskanego przez połączenie Bluetooth z MRx jest zawsze wyjątkowa.

ZŁĄCZA DO POŁĄCZEŃ KABLOWYCH
Oprócz łączności bezprzewodowej, MRx oferuje również fizyczne złącza – wejście liniowe i cyfrowe wejście optyczne, umożliwiające łatwe podłączenie innych urządzeń, takich jak gramofon, Amazon Dot, Google Chromecast lub Apple AirPort Express. Jest także wyposażony w port USB, który umożliwia wygodne odtwarzanie muzyki zapisanej na pendrajwie lub przenośnym dysku twardym w jednym z wielu popularnych formatów audio. Ponadto wszystkie te wejścia przydadzą się również w systemie multi-room, więc w razie potrzeby sygnał z nich można przesyłać bezprzewodowo do innych MRx lub naszych R2 Mk3 i R7 Mk3.

ZŁĄCZE ETHERNET
MRx został zaprojektowany przede wszystkim do pracy w trybie bezprzewodowym, ale dodaliśmy również gniazdo ethernetowe, dzięki czemu MRx można podłączyć kablem do sieci, jeśli jest to konieczne. Kablowe połączenie ethernet zapewnia wysoką niezawodność odtwarzania, może również okazać się przydatne, gdy będziesz chciał użyć Mrx w miejscu, gdzie sygnał Wi-Fi z routera domowego jest niestabilny lub zbyt słaby. W takim przypadku można użyć adapterów sieci Ethernet wpinanych do sieci elektrycznej i w ten sposób rozwiązać problemy z zasięgiem.

OBSŁUGA FUNKCJI MULTI-ROOM
Dzięki obsłudze funkcji ‘multi-room’ możesz bezprzewodowo połączyć i zsynchronizować Mrx z kolejnymi MRx lub innymi naszymi modelami, takimi jak: R2 Mk3, R5 i R7 Mk3, by dostarczyć ulubioną muzykę do każdego, wybranego zakątku Twojego mieszkania, bądź domu. Konfiguracja i sterowanie systemami multi-room jest bardzo proste dzięki naszej aplikacji Ruark LINK dostępnej dla urządzeń z systemem Android bądź iOS. Umożliwia ona sterowanie każdym urządzeniem w grupie, dzięki czemu poziom głośności, itd., mogą być ustawione według Twojego życzenia.

DOSKONAŁY DŹWIĘK
MRx wyposażono w liniowy wzmacniacz pracujący w klasie AB z zasilaczem impulsowym wysokiej jakości. Wzmacniacze liniowe są używane w najlepszych urządzeniach audio, a naszym zdaniem nadal oferują wyższą jakość brzmienia w porównaniu ze wzmacniaczami cyfrowymi, które w porównaniu często brzmią po prostu nieciekawie. Obok naszych specjalnych przetworników to właśnie wzmacniacze liniowe przyczyniają się znacząco do tak doskonałego brzmienia MRx.

WSZECHSTRONNY
Zaprojektowaliśmy Mrx w taki sposób, by można go było używać zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej, a z tyłu znajdują się gwintowane wstawki, dzięki czemu istnieje możliwość montażu na ścianie, jeśli zachodzi taka potrzeba. Dodatkowo, przełącznik selektora pozwala na używanie pojedynczego MRx lub użycie dwóch sztuk razem, pracujących jako stereofoniczna para. Niezależnie od tego, w jaki sposób będziesz używać MRxa, jego piękny wygląd sprawi, że stanie się on centralnym elementem poprawiającym Twoje otoczenie i życie.

BEZPRZEWODOWY DOSTĘP DO MUZYKI
MRx umożliwia bezprzewodowy dostęp do muzyki przechowywanej na komputerach i dyskach NAS podłączonych do domowej sieci. To sprawia, że MRx jest idealnym rozwiązaniem, jeśli lubisz pobierać muzykę lub zgrywać i przechowywać zawartość płyt CD na jednym, centralnym nośniku danych. MRx obsługuje wiele popularnych kodeków audio, w tym WAV, WMA, AAC, FLAC i MP3. Należy pamiętać, że strumieniowe przesyłanie dźwięku przez sieć wymaga posiadania NASa lub komputera PC / Mac ze stosownym oprogramowaniem z certyfikatem DLNA z włączonym udostępnianiem zawartości.

PIĘKNY DLA OKA I UCHA
MRx został wykonany z wyselekcjonowanych materiałów, które, jak wiemy z doświadczenia płynącego z lat projektowania głośników wysokiej klasy, zapewniają najlepszy dźwięk. Ponadto rozumiemy ważność walorów estetycznych i to, w jaki sposób połączenie naszych ręcznie wykańczanych obudów, elementu sterującego, podstawki wykonanej ze specjalnego stopu i frontu ze specjalnej, brytyjskiej tkaniny składa się razem na coś wyjątkowego. Piękno tego produktu tkwi w jego prostocie; nie tylko w łatwości użytkowania, ale także w wyrafinowany, ponadczasowym dizajnie.

SPECYFIKACJA

• Łączność: Bluetooth, Wi-Fi, DLNA
• Radio internetowe
• Odbiornik audio Bluetooth V4.0, SBC, AAC, A2DP i aptX zapewnia dźwięk
o jakości CD z kompatybilnymi urządzeniami
• Możliwość pracy w wielu pomieszczeniach umożliwia połączenie dwóch
lub więcej MRx w celu uzyskania zsynchronizowanego dźwięku w całym domu.
• Port odtwarzania USB. Obsługiwane kodeki to WAV, WMA, AAC, FLAC i MP3
• Złącze Ethernet do bezpośredniego połączenia sieciowego
• Aplikacja Ruark Link zapewnia pełną kontrolę nad MRx z urządzeń z systemem
iOS i Android
• Wejścia cyfrowe: LAN, USB, optyczne (combo)
• Wejścia analogowe: 3,5 mm
• Obsługiwane serwisy muzyczne: Spotify Connect, Deezer, TIDAL
• Regulacja tonów niskich i wysokich
• Funkcja Loudness
• Wzmacniacz klasy A-B,moc 20W
• Wymiary (W/S/G): 18/30/18 cm
• Masa: 3,4 kg


Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz