CAMBRIDGE AUDIO CX A60 - Zintegrowany wzmacniacz - Autoryzowany dealer - ul. Palacza 115 - POZNAŃ

To ogłoszenie jest nieaktualne

Opis produktu:

Wzmacniacze serii CX to dzieło miłości; produkt zespołu, którego zadaniem było wydobycie każdej kropli przyjemności i wszystkich szczegółów z każdego rodzaju muzyki. Te wzmacniacze pomogą odkryć nowy wymiar dźwięku.Wzmacniacza CXA60 musisz posłuchać, aby uwierzyć. Nominalna moc 60 W na kanał i klasa AB konstrukcji wzmacniacza ujawnią wszystkie szczegóły odtwarzanego dźwięku. Transformator toroidalny o małym strumieniu również ulepsza wydajność, a działając wspólnie, te szczegóły konstrukcyjne zapewniają niesamowitą kontrolę nad głośnikami.
Ponieważ projektowaliśmy go z myślą o domenie cyfrowej, wzmacniacz posiada dwa cyfrowe wejścia optyczne i jedno koncentryczne, więc podłączysz wszystkie posiadane urządzenia cyfrowe. Dodaj opcjonalny odbiornik Bluetooth BT100, a zyskasz możliwość strumieniowej transmisji aptX, bezpośrednio ze smartfona lub tabletu, zapewniając sobie dostęp do muzyki z serwisów Spotify, YouTube i wielu innych.Aby zagłębić się w muzykę, którą kochasz, wzmacniacz CXA60 wyposażono w system konwersji cyfrowo-analogowej.

Dzięki zastosowaniu konwertera cyfrowo-analogowego WM8740 firmy Wolfson o parametrach 24 bity/192 kHz, wzmacniacz CXA60 oferuje doskonałe ulepszenie dźwięku wszystkich źródeł cyfrowych.
Źródła analogowe znajdą coś dla siebie, dzięki czterem wejściom na gniazda CINCH i jednemu wejściu 3,5 mm na panelu przednim. Używanie wzmacniacza CXA60 to rozkosz. Opływowa mechanicznie tłumiona metalowa obudowa, szczotkowane wykończenie, łatwo czytelny panel przedni, wszystko zaprojektowano tak, aby stworzyć wzmacniacz hi-fi, który jest tak piękny z zewnątrz, jak dobrze zaprojektowany wewnątrz. Niezależnie od źródła, wzmacniacz CXA60 ujawni nowe głębie i warstwy dźwięku, pozwalając na nowo odkryć ulubioną muzykę.

Transformator toroidalny montujemy centralnie, aby zredukować przepływ lub magnetyczne zakłócenia od regulatora głośności.
Używamy wysokowydajnego wzmacniacza klasy A/B, centralnie zamontowanego transformatora toroidalnego wysokiej jakości oraz radiatorów o dużej powierzchni. Pozwala to wzmacniaczowi CXA60 dawać moc 2 x 60 Wrms przy 8 Ω. Przy 4 Ω moc rośnie do 2 x 90 W.
Układ wewnętrznej płyty obwodów drukowanych zoptymalizowano tak, aby zminimalizować przesłuch między kanałami i maksymalizować jakość separacji stereofonicznej. Poprzez całkowite rozdzielenie radiatorów lewego i prawego kanału oraz zastosowanie symetrycznych i oddzielnych ścieżek poszczególnych kanałów, uzyskaliśmy pewność, że wzmacniacze CXA60 i CXA80 zapewniają doskonałą separację kanałów oraz minimalne interferencje.
Foliowy potencjometr ALPS zapewnia precyzyjną regulację głośności i doskonałe równoważenie kanałów przy niskich poziomach głośności.

Wybór konwertera cyfrowo-analogowego
Obydwa nasze wzmacniacze CXA60 i CXA80 używają tego samego konwertera WM8740 firmy Wolfson, z bardzo ważnego powodu: doskonale brzmi! W obiegu są nowsze konwertery Wolfson, jednak naszym zdaniem żaden nie brzmi wystarczająco dobrze, jak model WM8740. Dlatego wybieramy go za każdym razem.

Dynamiczne tranzystory ThermalTrack
Zastosowane we wzmacniaczu CXA60 wyjściowe tranzystory mocy nie są zwykłą standardową propozycją. Posiadają zintegrowany, dynamiczny system ThermalTrack. Więc co to oznacza? Wyjściowy tranzystor mocy używa zazwyczaj termoelementu, zamontowanego bezpośrednio na radiatorze, który informuje system, że można go ponownie obciążyć, gdy osiągnięte zostaną temperatury kluczowania. Jednakże zastosowanie zintegrowanego systemu ThermalTrack zapewnia znacznie dokładniejszy pomiar rzeczywistej temperatury tranzystora i szybsze przekazywanie, bo nie występuje efekt opóźnienia cieplnego. To umożliwia nam precyzyjniejsze obciążenie wzmacniacza i to prawie w czasie rzeczywistym.Oznacza to, że wzmacniacz CXA60 zawsze działa z optymalną wydajnością..

Wyjście na subwoofer
Jeśli chcesz używać subwoofera jako elementu systemu głośników, wzmacniacz CXA60 nie ukarze cię za to. Ponieważ chcemy mieć pewność, że żadne zbędne wysokie częstotliwości nie będą trafiać do subwoofera, filtr wyjściowy ustawiliśmy na 3 kHz. Jest to wystarczająco wysoka wartość, aby zapobiegać przesunięciom fazowym, związanym z pracą filtra dolnoprzepustowego, co zdarza się poniżej częstotliwości 200 Hz. Efektem jest liniowy w fazie sygnał wyjściowy na subwoofer, który jest czysty i muzyczny.W pełni symetryczne zarządzanie sygnałemPod obudową wzmacniacza CXA60 znajduje się rewolucyjny system zarządzania sygnałem. Po raz pierwszy nasi inżynierowie zdecydowali się na całkowicie symetryczny, a nie jednostronny tor sygnałowy. Konsekwencją tego jest to, że wszelkie zakłócenia, które mogłyby być przenoszone w sygnale audio podczas wędrówki przez wzmacniacz, są eliminowanie przed wyjściem.

Ponowne tworzenie toru sygnałowego
Seria CX oznacza zmianę sposobu, w jaki nasi inżynierowie podeszli do projektowania toru sygnałowego, a efektem tego jest jeden z naszych najlepszych wzmacniaczy muzycznych i rozrywkowych. Poprzednio doszliśmy do prawie chirurgicznych długości, aby zminimalizować zniekształcenia w celu uzyskania najlepszych rezultatów. To zawsze oznaczało 46 elementów w torze sygnałowym. W serii CX chcieliśmy znacznie zredukować tę ilość elementów. Tor sygnałowy wzmacniacza CXA60 zawiera teraz tylko 24 elementy. Największą różnicą jest to, że teraz jest również 500 elementów pomocniczych. Ich praca ma gwarantować, że 24 kluczowe elementy będą mieć optymalne warunki przez cały czas, bez względu na wahania napięcia i inne czynniki. To zrobiło wielką różnicę, gdy przyszło do strojenia. Poprzednio ulepszenie tylko jednego z 46 elementów dawało niewielką, czasem nawet trudną do zdefiniowania różnicę. W serii CX te 24 elementy stały się naprawdę istotnymi komponentami. Zmiana tylko jednego wpływa na charakter całego wzmacniacza. Możemy wyraźnie usłyszeć, co każdy z tych elementów robi.Taka korekta zasadniczo zmienia charakter wzmacniacza. Słuchanie wzmacniacza serii CX jest zabawne, wciągające i ekscytujące. 

Bluetooth skrojony na miarę
Jeśli chcesz używać wzmacniacza CXA60 z urządzeniem Bluetooth, oferujemy opcjonalny odbiornik BT100. Aby mieć pewność, że nie będzie interferować z innymi elementami wzmacniacza, jest izolowany wewnętrznie na płytce wejścia cyfrowego. To od podstaw zaprojektowane w Cambridge urządzenie, nawiązujące do audiofilskich wzorców także w przypadku przesyłu sygnału przez Bluetooth. Całe kodowanie dla odbiornika BT100 odbywa się na miejscu. Dołączamy nawet przedłużacz, zapewniający uzyskanie najlepszego zakresu systemu Bluetooth.

Wierność klasycznej konstrukcji
Czasami dobrze jest zbytnio nie komplikować ponad miarę. Wzmacniacz CXA60 posiada wytłumioną, metalową obudowę wysokiej jakości, zaprojektowane tak, aby nic nie zakłócało działania elektroniki. Zostaliśmy również przy prostym sterowaniu głośnością We wzmacniaczu CXA60 zastosowano logarytmiczny potencjometr ALPS. A do przełączania wejść wzmacniacz CXA60 używa przekaźników z posrebrzanymi stykami. To klasyczne podejście jest wciąż najlepszym sposobem przenoszenia sygnału, niż tranzystorowe lub elektroniczne przełączniki.

SPECYFIKACJA:

 • Moc wyjściowa:60 WRMS przy obciążeniu 8 omów, 90 WRMS przy obciążeniu 4 omy
 • Konwerter cyfrowo-analogowy:Wolfson WM8740
 • Pasmo przenoszenia:<5Hz– 60kHz +/-1dB
 • Analogowe wejścia audioCINCH x 4; 3,5 mm typu JACK (MP3) x 1 (na panelu przednim)
 • Cyfrowe wejścia audio:koncentryczne S/PDIF x 1, optyczne Toslink x 2, Bluetooth dla odbiornika BT100 (brak w wyposażeniu)
 • Kompatybilność:Cyfrowy sygnał optyczny Toslink, koncentryczny S/PDIF, odbiornik Bluetooth BT100
 • Wyjścia:Głośniki A+B, słuchawkowe 3,5 mm, wyjście na przedwzmacniacz, wyjście na subwoofer
 • Maksymalny pobór mocy:600W
 • Pobór mocy w trybie czuwania:<0.5W
 • Wymiary 115 x 430 x 341mm (4.5 x 16.9 x 13.4”)
 • Waga:8,3kg

 Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz