FiiO M3K black przenośny odtwarzacz Hi-Res +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+

299.00 zł
Idź do sklepu
HiFiPRO - Warszawa
HiFiPRO - Warszawa

Skierniewicka 34a / U2 (wejście od ul. Skierniewickiej)
01-230 Warszawa

tel: +48 515 161 663
www.mp3store.pl
Napisz email

Opis produktu:

FiiO M3K

Najlepszy w swojej klasie

Przenośny odtwarzacz muzyczny Hi-Res

Potężny procesor X1000E

W odróżnieniu od typowego odtwarzacza muzycznego w podobnym przedziale cenowym, M3K został wyposażony w bardzo szybki i wydajny procesor Ingenic X1000E, który zapewnia płynne działanie urządzenia przy jednoczesnym niskim zużyciu energii. Teraz komfortowa obsługa odtwarzacza już nie musi iść w parze z dużymi wydatkami, dzięki M3K.

Prawdziwe Hi-Fi audio

M3K stosuje układ DAC AKM AK4376A, sprawdzony i dobrze przyjęty przez branżę audio przetwornik cyfrowo-analogowy który jest przystosowany do dekodowania dźwięku o jakości do 384 kHz / 32-bitów z wyjątkowo niskim poziomem szumów, pozwalając usłyszeć muzykę tak, jakbyś osobiście uczestniczył w sesji nagraniowej.

Muzyczna rozkosz

M3K cechuje się niesamowicie czystym i harmonijnym brzmieniem. Przy tak niskim poziomie szumów można usłyszeć nawet spadającą szpilkę.


Ładowanie raz w tygodniu

Dzięki procesorowi X1000E o wyjątkowo niskim poborze mocy, M3K oferuje żywotność baterii do 24 godzin i czas czuwania do 38 dni. Oznacza to, że jeśli słuchasz muzyki codziennie przez 3,5 godziny, M3K będzie trzeba naładować dopiero za tydzień!

Odtwarzanie i nagrywanie w jakości Hi-Fi

M3K dysponuje wysokiej jakości mikrofonem, który pozwala na nagrywanie dźwięku - w dowolnym momencie, gdziekolwiek chcesz. Uzbrojony w komponenty klasy audiofilskiej M3K zadba o odtworzenie zachowanych cennych chwil w prawdziwie wysokiej jakości - za jednym dotknięciem i na wyciągnięcie ręki.

* Funkcja nagrywania wymaga włożenia karty micro SD do M3K - nagrania są zapisywane w specjalnym folderze na karcie. Mikrofon znajduje się w prawym górnym rogu korpusu M3K.

Nowość – powtarzanie AB

Nowa funkcja powtarzania AB umożliwia porównywanie i powtarzanie dwóch różnych utworów tyle razy, ile chcesz, pozwalając wychwycić wszelkie różnice pomiędzy nimi.

Mistrz dekodowania

M3K obsługuje szeroką gamę bezstratnych formatów audio i typów plików, więc już nie musisz martwić się o konwersję swojej muzyki. Obsługiwane formaty i rodzaje plików obejmują: PCM do 384 kHz / 32-bitów, DSD oraz pliki CUE i LRC dla wyświetlania tekstu.

Asynchroniczny DAC USB

Żaden inny odtwarzacz w segmencie cenowym M3K nie posiada funkcjonalności przetwornika DAC USB. Po podłączeniu do komputea Mac, FiiO M3K jest automatycznie rozpoznawany, bez potrzeby instalacji sterowników. W przypadku systemów Windows, specjalny sterownik od FiiO jest wymagany. Tak czy inaczej, możesz cieszyć się dźwiękiem o jakości do 192 kHz / 24 bitów!

Błyskawiczny transfer plików poprzez OTG

M3K obsługuje przesyłanie plików za pomocą kompatybilnych urządzeń z USB OTG, przy połączeniu kablem USB OTG. Dzięki temu możesz szybko pobrać i przesyłać muzykę i inne pliki łatwo i tak szybko, jak przy podłączeniu do komputera.

Uwaga: Obecnie obsługuje tylko niektóre telefony z Androidem, ale nie obsługuje iPhone.

Minimalistyczna, aluminiowa elegancja

M3K to pierwszy przenośny odtwarzacz muzyki w tej cenie, który cechuje się równie płynnie wykończoną, całkowicie aluminiową konstrukcją unibody z hartowanym szkłem. Zastosowanie najwyższej klasy materiałów nie tylko nadaje M3K eleganckiej, nowoczesnej prezencji, ale również sprawia, że jest prawie niezniszczalny. Dodatkowo, wąska ramka wyświetlacza M3K przyczynia się do jeszcze łatwiejszej obsługi urządzenia.

 

Stylowa ergonomia i ekran IPS

Jasny, atrakcyjny 2,0-calowy ekran IPS zdobi przód M3K, natychmiast przyciągając uwagę. Jest on uzupełnieniem stylowego korpusu M3K, który nawiązuje do projektu X1II -  cieszącego się uznaniem za wygląd i ergonomię.

Pojemnościowe przyciski dotykowe

M3K posiada zestaw przycisków pojemnościowych + touchpad do sterowania, co stanowi znaczne ulepszenie w stosunku do prostszych, fizycznych przycisków ostatniej generacji. Istnieje pięć przycisków dotykowych, które ułatwiają poruszanie się po interfejsie użytkownika: następny / poprzedni utwór, potwierdzenie, powrót i klawisze menu. Przyciski dotykowe są również podświetlane, co znacznie poprawia ich użyteczność w ciemnych warunkach i sprawia, że M3K jest jeszcze łatwiejszy w użyciu, gdy ekran jest wyłączony – otrzymujesz więc zarówno wygodniejsze sterowanie, jak i ogromną oszczędność energii wynikającą z wyłączonego ekranu.

Nowoczesny i przyjazny interfejs użytkownika

Za interfejsem użytkownika M3K stoi wyjątkowy język projektowania FiiO – na wskroś nowoczesny i stylowy, a jednocześnie funkcjonalny i intuicyjny interfejs użytkownika, który sprawia, że jego obsługa jest przyjemnością, a nie ciężką pracą.

Blokada ekranu jednym przyciskiem zapobiegająca przypadkowym dotknięciom

Nowa funkcja zegara w M3K pozwala Ci na bieżąco śledzić czas podczas słuchania muzyki. Ekran blokady jest uruchamiany intuicyjnie, a jednocześnie skutecznie. Teraz możesz upewnić się, że żadne funkcje M3K nie zostaną przypadkowo aktywowane - będąc na ekranie blokady, po prostu naciśnij przycisk zasilania raz lub przesuń środkowy panel dotykowy, aby odblokować.

Dostosuj swoją muzykę dzięki EQ

Wybierz jeden z predefiniowanych ustawień korektora: rock / classical / jazz / pop / dance / metal / vocal, lub stwórz ustawienie własne. M3K umożliwia słuchanie muzyki dokładnie tak, jak tego chcesz.

Rozszerzenie pamięci do 2TB

M3K obsługuje karty micro-SD dla rozszerzenia pamięci, aż do ogromnych 2 TB! (Kiedy staną się dostępne.) Już dłużej nie musisz się martwić o to, jaką muzykę zabrać ze sobą - po prostu weź wszystko!

Uwaga: M3K stosuje protokół SD3.0, który obsługuje karty micro SDCX (Secure Digital eXtended Capacity) od 32 GB do 2 TB. Zgodny jest również z kartami micro SDSC (Secure Digital Standard Capacity) i micro SDHC (Secure Digital High Capacity).

Certyfikat Hi-Res Audio

M3K uzyskał prestiżowy certyfikat "Hi-Res Audio" wydawany przez Japan Audio Society. Gwarantuje to, że jest w pełni zdolny do obsługi  plików audio o wysokiej rozdzielczości.

Specyfikacja

• SoC (Główny procesor): Ingenic X1000E

• DAC: AK4376A

• Ekran: 2,0-calowy ekran IPS

• Obsługa: touchpad + pojemnościowe przyciski dotykowe

• Wymiary: 90,8 mm × 44,2 mm × 12 mm

• Waga: 77,5 g

• Czas ładowania: <2,5 godziny (ładowarka 5 V / 2 A)

• Żywotność baterii:> 24 godziny

• Czas gotowości:> 38 dni

• Akumulator: polimerowa bateria litowo-jonowa 1100mAh

• Pamięć: karta micro-SD (obsługa do 2T)

• Moc wyjściowa: ≥25 mW (32Ω / THD + N <1%)

                   ≥42 mW (16Ω / THD + N <1%)

• Pasmo przenoszenia: 5 Hz ~ 90 kHz (-3 dB)

• SNR: ≥117dB (A ważony)

• Impedancja wyjściowa: <1Ω (obciążenie 32 Ω)

• Zalecane obciążenia: 16 ~ 100Ω

• THD + N: 0,004% (1 kHz / 32 Ω)

• Poziom szumu: <2uV


Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz