iRiver ACTIVO CT10 by Astell&Kern +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+

1099.01 zł
Idź do sklepu
MP3store - Warszawa
MP3store - Warszawa

Działdowska 12
01-184 Warszawa

tel: +48 222 668 052
www.mp3store.pl
Napisz email

Opis produktu:

ACTIVO CT10

Misją ACTIVO było stworzenie urządzenia, które pozwoli Ci połączyć się z Twoją muzyką w nowy sposób.CT10 został zaprojektowany specjalnie w tym celu. Jest to przenośny odtwarzacz muzyczny wysokiej rozdzielczości, który zapewnia bardziej szczegółowe i przejmujące odtwarzanie oryginalnego nagrania, niż większość innych urządzeń smart lub komputerów dostępnych obecnie na rynku.

Opracowaliśmy ten produkt tak, aby był w stanie obsługiwać dowolny format cyfrowego audio, oddając pełnię możliwości każdego z nich. CT10 posiada szereg różnych funkcji, w tym zaawansowane technologie sprzętowe, takie jak: Wi-Fi do strumieniowego przesyłania muzyki i aktualizacji OTA, strumieniowanie Bluetooth o wysokiej rozdzielczości z aptX HD, wydajny procesor oraz szybki i intuicyjny interfejs użytkownika, wszystko to zawarte w kompaktowej, eleganckiej obudowie. CT10 został stworzony dla użytkowników, którzy pragną cieszyć się muzyką o wysokiej rozdzielczości łatwo i wygodnie.

Podstawowe cechy:

• Doznania odsłuchowe najwyższej klasy
• Świeży, nowoczesny i elegancki wygląd
• Intuicyjny, łatwy w użyciu, wyposażony w wiele funkcji

Doznania odsłuchowe najwyższej klasy

Wyobraź sobie doświadczanie i przeżywanie muzyki tak, jakby wykonawca występował tuż przed Tobą. CT10 pozwala Ci poczuć bycie bliżej artysty, dostarczając emocji i szczegółów, które zostają utracone lub skompresowane przez inne urządzenia. Zapewniając oddanie najdrobniejszych szczegółów oraz dynamikę brzmienia, muzyka hi-res wpływa na sposób, w jaki przeżywasz każdą piosenkę. Przywróć swoją muzykę do życia! Włącz swój ulubiony utwór, zamknij oczy i pozwól, aby rozpoczął się koncert... Twój osobisty koncert w dowolnym miejscu i czasie.

Astell&Kern TERATON

W C10 zastosowaliśmy TERATON od Astell & Kern, kompaktowy moduł łączący zaawansowane technologie sprzętowe wiodącego producenta w branży urządzeń i sprzętu audio o wysokiej rozdzielczości. Posiada on zastrzeżoną, opatentowaną konstrukcję, która zawiera w sobie: generator zegara, układ zasilania, wzmacniacz oraz wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy, dzięki czemu CT10 pozostaje małym urządzeniem, bez utraty jakości dźwięku. CT10 to pierwszy produkt audio, który został wyposażony w TERATON -  połączenie technologii i know-how Astell & Kern, sprawdzonych na rynku przenośnych urządzeń audio klasy high-end.


Świeży, nowoczesny i elegancki wygląd

CT10 ma bardziej nowoczesną stylistykę niż istniejące odtwarzacze hi-res. Jego nowatorska konstrukcja, min. dzięki swoim płynnym konturom, pozwala na dokładne dopasowanie urządzenia do dłoni, co zwiększa komfort użytkowania. Wygodne przyciski boczne umożliwiają łatwe sterowanie odtwarzaczem bez wyjmowania go z kieszeni, a delikatne szczegóły przycisków dodają elementów dekoracyjnych całości. Szczegóły znajdujące się na pokrętle regulacji głośności inspirowane kształtem kolumny dodatkowo podkreślają ten minimalistyczny koncept, łącząc wizualnie w całość charakterystyczny design odtwarzacza.Intuicyjny, łatwy w użyciu, wyposażony w wiele funkcji

Intuicyjny i wygodny interfejs użytkownika

Interfejs użytkownika CT10 jest bardzo podobny do interfejsu smartfona, dzięki czemu jest szybki i łatwy w użyciu. Menu odtwarzania znajduje się na środku ekranu, dzięki czemu można łatwo przejść do innych menu, przesuwając palcem z dowolnego kierunku na ekranie. Często używane funkcje znajdują się w konfigurowalnych menu skrótów, umożliwiając użytkownikom łatwe włączanie i wyłączanie tych funkcji. Intuicyjny i płynny interfejs CT10 eliminuje wszelkie niedogodności, które mogły by przeszkodzić Ci w delektowaniu się muzyką.

Obsługa Bluetooth i Wi-Fi 

CT10 oferuje doskonałą czułość sygnału bezprzewodowego Bluetooth, co ułatwia sparowanie ulubionych bezprzewodowych słuchawek lub głośników. Koniec plątaniny kabli dzięki wolności, jaką daje Bluetooth!

Łączność Wi-Fi pozwala na wygodne, bezprzewodowe aktualizacje i przesyłanie strumieniowe lub pobieranie muzyki. Teraz możesz korzystać ze wszystkich swoich bibliotek muzycznych: na urządzeniach smart, komputerach, napędach NAS i innych produktach obsługujących Wi-Fi lub innych systemach muzycznych zgodnych z DLNA w sieci lokalnej, aby uzyskać dostęp do ich zawartości i odtwarzać / pobierać muzykę bez konieczności łączenia się.

Ponadto, strumieniowanie z serwisu Tidal jest dostępne bezpośrednio z menu Usługi. Odkryj nowych wykonawców i muzykę w wysokiej rozdzielczości z Tidal.

Możliwość rozszerzenia pamięci

Weź ze sobą w podróż tysiące utworów, dzięki dodatkowej pamięci. Już nie musisz martwić się limitami przechowywania, ponieważ CT10 zapewnia obsługę kart microSD o pojemności aż do 400 GB!

Dostrój swoje brzmienie z 10-pasmowym korektorem

Aby sprostać wymaganiom różnorodnych gustów, CT10 posiada 8 wstępnie ustawionych filtrów (Flat, Pop, Club, Rock, Classical, Jazz, Hip Hop i Bass Boost), jak również dostosowywalny, 10-pasmowy korektor, który pozwoli precyzyjnie dostroić Twoje brzmienie względem własnych preferencji.

Dodatkowa funkcjonalność poprzez połączenie USB

Użyj swojego CT10 jako przetwornika DAC USB do komputera, aby uzyskać lepsze przetwarzanie dźwięku. ACTIVO CT10 produkuje bogatsze brzmienie o doskonałych efektach przestrzennych i rozdzielczości, które daleko wykraczają poza możliwości dowolnej karty dźwiękowej komputera.


Specyfikacja:

• Wymiary: 65,2mm W x 93,2mm H x 15,5mm D
• Waga: 112g
• Kolor obudowy: Cool White
• Materiał obudowy: poliwęglan
• Ekran: LCD 3,4” (480 x 854)
• Bluetooth: V4.1 (A2DP, AVRCP, aptX HD)
• Wi-Fi: 802.11 b/g/n (2.4GHz)
• Bateria: 2,500mAh 3.7V Li-Polymer
• Ładowarka: 5V 2A
• Czas pracy bez przerwy: do 10 godzin
• Wyjścia audio: słuchawkowe 3,5mm
• CPU: Quad-Core
• Pamięć: 16GB NAND, slot kart microSD (maks. 400GB)
• USB: 2.0 micro USB typ B
• DAC: Cirrus Logic CS4398
• THD+N: 0,0005%
• SNR: 115dB
• Poziom wyjściowy: 8Ω: 22mW+22mW / 16Ω: 36mW+36mW
• Dekodowanie: obsługa do 24bit / 192kHz Bit to Bit
• Obsługiwane formaty audio: WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE, AAC, ALAC, AIFF, DFF, DSF, MQA
• Częstotliwość próbkowania: FLAC, WAV, ALAC, AIFF:  8kHz ~ 192kHz (8/16/24bity na próbkę)
DSD: DSD64/128/256, Stereo (DSD do PCM)

Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz