25 lipca 2017 07:24
Lech Spaszewski INFOAUDIO.PL Info Horn Distribution Horn Distribution tel: 22 331 55 55 www.horn.pl HIGH END Monachium Vorm Eichholz 2g 42119 Wuppertal

DALI idzie w Atmosa

Duńczycy z firmy DALI chyba czekają na lepszy moment aby pokazać nowości. W Monachium na niezwykle spokojnej i skromnej prezentacji jedynymi emocjami były te, które pojawiały się w sali z kinem domowym - tam królowały obraz i dźwięk z filmu Mad Max.

 

[img:5]Tych zestawów nie znajdziemy jeszcze na polskiej stronie dystrybutora, wszystko wskazuje na to, że DALI szykuje natarcie na ATMOS'a

[img:2]Dwie kolumny i komputer - zestaw biurkowy

[img:3]DALI KATCH - na rynku przyjaznych zestawów mobilnych, wyróżnia się formą oraz tym, że gra na obie strony

Prezentacja marki odbyła się w tym samym co w ubiegłym roku miejscu. W dwóch pokojach zaprezentowano wybrane produkty z całej, bardzo obszernej oferty. Nie pokazano flagowych modeli z takich serii jak EPICON czy RUBIKON, ale skupiono się na zestawach instalacyjnych. Pierwsza sala przypominała pokój dzienny: na przygotowanym regale zobaczyć można było laptop z głośnikami oraz znany z naszej recenzji przenośny głośnik KATCH. Miłą, właściwie niewystawową atmosferę, równoważyła prezentacja zestawów instalacyjnych, która zajmowała całą ścianę. 

 

 

[img:6:L] Recenzja DALI KATCH

 

 

DALI jest drugą duńską firmą obok Audiovector'a, która w bardzo wyraźny sposób sygnalizuje jeden z kierunków rozwoju swojej oferty. Systemy kina domowego stały się łatwo dostępnymi źródłami wysokiej jakości dźwięku. Budowane na bazie kolumn Dali systemy stereo mogą być łatwo rozszerzane do dowolnych konfiguracji wielokanałowych łącznie z głośnikami górnymi pod Dolby ATMOS lub DTS:X.
Tak więc, z jednej strony mamy do dyspozycji wysokiej jakości zestawy dwukanałowe, a w razie potrzeby (z użyciem odpowiedniego amplitunera), istnieje możliwość nieskomplikowanej rozbudowy go do potrzeb systemu wielokanałowego. 

[img:4]Stawiając kino 7.2 lub 11.2 aż się prosi by przynajmniej część głośników zabudować w ścianach

[img:1]

Wielonanałowe Stereo Subwoofery 3D: Dolby Atmos/DTS:X/Ambeo
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017