23 października 2017 14:36
Info Suport Suport tel: +48 32 258 08 98 www.jbl.com.pl

JBL: PULSE 3 do tańca i do różańca

Jeśli masz małe dziecko, które lubi zasypiać przy odrobinie światła i cichej kołysance...
Jeśli jesteś dużym dzieckiem wrażliwym na muzykę i hipnotycznie snujące się plamy barw...
Jeśli jesteś nastolatkiem chcącym zrobić wrażenie na gościach... Chłopakiem, dziewczyną lub oboma na raz - Pulse 3 to ogarnie, Pulse 3 to światło i dźwięk, Pluse 3 angażuje zmysły.

JBL Pulse 3 potrafi grać na emocjach jak mało który produkt audio. To skrzyżowanie efektów świetlnych 360° (w bardzo dobrym znaczeniu tego słowa) z przenośnym, wodoodpornym głośnikiem domowo-imprezowym.


[img:6]

Dzięki diodom LED odtwarzana muzyka nabiera zupełnie nowej formy – kształtów i kolorów. Wbudowany akumulator pozwala na pracę do 12 godzin. Głośnik posiada klasę wodoszczelności IPX7. Dzięki tym cechom Pulse 3 jest idealnym urządzeniem do słuchania muzyki na plaży lub na basenie (nawet w wodzie). Dzięki technologii JBL Connect+ można bezprzewodowo połączyć nawet 100 głośników z funkcją JBL Connect+ i wzmocnić tym samym efekty na imprezie, np. kompatybilny Boombox doda kopa.

 

[img:4:L]CZYTAJ> JBL Boombox

 

[img:1]

Pulse 3 posiada funkcjonalność zestawu głośnomówiącego z redukcją szumów i echa, zapewniającą czysty dźwięk podczas prowadzenia rozmów telefonicznych. Z głośnikiem zintegrować można również asystenta głosowego uzyskując dostęp do Siri lub Google Now – w obydwu przypadkach wystarczy nacisnąć jeden przycisk.

 

[img:4:L]CZYTAJ> … więcej o asystentach głosowych JBL

 

[img:2]Obydwie wersje - biała i czarna - podobne kombinacje kolorów prezentują się odmiennie

Głośnik pozwala na tworzenie pokazów świetlnych zsynchronizowanych na wielu urządzeniach JBL Pulse 3 – wystarczy tylko potrząsnąć głośnikiem albo skonfigurować pokazy świetlne używając aplikacji JBL Connect. To bardzo proste.


[img:8]Z takimi basenami trochę u nas trudno :) ale gdyby tak zorganizować kulig z Pulse'ami zamiast pochodni... palce lizać,
może dystrybutor zorganizuje...

JBL Pulse 3 to głośnik bezprzewodowy, do którego strumień audio przesyłany jest przez Bluetooth. Można z nim sparować 2 smartfony lub tablety i odtwarzać muzykę na przemian. Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia do 12 godzin pracy bez przerwy wraz z efektami świetlnymi (!), które są konfigurowalne i pozwalają stworzyć niesamowitą atmosferę poprzez ożywienie ulubionych piosenek.


[img:7] 

Dodatkowym atutem głośnika jest również klasa wodoszczelności IPX7 – można go zanurzać w wodzie do 30 minut na głębokość do 1 metra. Jest to tzw. pierwsza klasa wodoszczelności „podwodnej”. Przedmioty tej klasy nadają się do użytku w czasie pływania w wodzie i snorkelingu, gdzie duże głębokości nie występują. Nie trzeba się martwić jeśli Pulse 3 zmoknie na deszczu, coś się na niego rozleje albo wpadnie do wanny. Obudowa może przesiąkać dopiero przy zanurzeniach głębszych niż 1 metr, trwających powyżej 30 minut lub przy bardzo wysokim ciśnieniu wody.

JBL Pulse 3 to już trzecia generacja tego głośnika – udoskonalona i wzbogacona o dodatkowe funkcjonalności.

[img:10:R]JBL'owa choinka - zdjęcie zrobione w Berlinie - pokazuje jeden z fajniejszych trybów pracy, jakby wewnątrz żyły świetliki


Specyfikacja techniczna

 • Wersja Bluetooth: 4.2
 • Przetwornik: 3x 40 mm
 • Moc wyjściowa: 20 W
 • Pasmo przenoszenia: 65–20.000 Hz
 • Stosunek sygnału do szumu: ≥80 dB
 • Akumulator: Polimerowy Li-Ion (3,7 V; 6000 mAh)
 • Czas ładowania: 4,5 godzin przy 5 V 2,3 A
 • Czas odtwarzania muzyki: do 12 godzin (różni się w zależności od ustawień głośności i odtwarzanych materiałów)
 • Moc nadajnika Bluetooth: 0 – 9 dBm
 • Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość):
  223 x 92 x 92 mm
 • Masa: 960 g

Sugerowana cena detaliczna: 1099 zł


[img:9]Wyjątkowo fotogeniczne urządzenie, to coś więcej niż kilka kolorowych diodek,
a tryb synchroniczny robi wrażenie...


więcej: pl.jbl.com
Bluetooth Z mikrofonem Głośniki przenośne/bezprzewodowe Kompatybilny z multiroom
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017