6 stycznia 2018 14:56
Info MJ Audio Lab MJ Audio Lab tel: +48 888 693 711 www.mjaudiolab.pl

Vicoustic - dekoracyjne ustroje akustyczne

Przez „piekło” adaptacji akustycznej musi przejść każdy, komu zależy na brzmieniu.
W pomieszczeniach dedykowanych, wygląd ustrojów ma drugorzędne znaczenie. Zupełnie inaczej wygląda to w przestrzeni publicznej (kawiarnie, recepcje biur) lub przestrzeni 
wspólnej jak salon - wtedy nawet niewielkie ustroje stają się trudno akceptowalne (szczególnie dla pań).


[img:2]To zdjęcie przekona każdą "administratorkę salonu", że adaptacja może wyglądać pięknie

Nawet najlepsze kolumny świata wstawione do przypadkowej przestrzeni nie zagrają tak dobrze jakby mogły.
Na szczęście portugalska firma Vicoustic znalazła znakomity kompromis między wyglądem i skutecznością ustrojów, wprowadzając do sprzedaży nową serię paneli akustycznych z nadrukowanymi obrazami.


[img:5]Przykład wnętrza restauracji, po adaptacji jest ciszej / intymniej,
podobnych abstrakcyjnych wzorów jest w ofercie krocie

Rewolucyjna seria Vicoustic Flat Panel VMT przeznaczona jest właśnie do zastosowań w mieszkaniach i pomieszczeniach komercyjnych. Materiał, z którego wykonany jest panel został opracowywany przez firmę Vicoustic i jest to wełna VicPET - materiał pochodzący z recyklingu, głównie z butelek PET. Dzięki innowacyjnej technologii farbowania panele Flat Panel VMT mogą wyglądać jak beton, marmur, drewno, kamień, cegły oraz inne materiały, tworząc niesamowite i realistyczne obrazy w dowolnej przestrzeni (wystarczy pogrzebać w zakładce "Collection" na stronie producenta).


[img:1]Obiekt 3D czy płaski nadruk?

[img:7]Panele akustyczne Flat Panel VMT działają  przede wszystkim na średnie i wysokie częstotliwości,
mogą być stosowane na ścianach i sufitach

[img:3]Zastosowania Vicoustic Flat Panel VMT są nieskończone, co czyni je doskonałym wyborem zarówno do nowo projektowanych pomieszczeń, jak i tych remontowanych

Vicoustic Flat Panel VMT występuje w dwóch grubościach: 20 i 40 mm. Estetyczne, dostępne w szerokiej gamie wzorów mogą być przytwierdzane do dowolnych powierzchni przy użyciu rozwiązań mocujących Vicoustic (sprzedawane oddzielnie). Wzorów nadruków jest około 40 więc towar produkowany jest pod zamówienia - oczekiwanie ok. 4 tygodni. Wyłączna dystrybucja na terenie polski MJ Audio Lab.

 

 

[img:6:L]CZYTAJ> Panele były pokazywane na AVS w pokoju MJ Audio Lab

 


[img:4] 

Pora zdać sobie sprawę z doniosłości tej chwili - wraz z pojawieniem się Vicoustic Flat Panel VMT nasze salony mogą brzmieć i wyglądać lepiej za jednym zamachem. Podziękujmy Bogom Olimpu, że oprócz ognia podrzucają na Ziemię i takie wynalazki.

 

Przykład montażu na klej lub na taśmę
(kliknij żeby obejrzeć)

 

Akcesoria inne
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017