17 listopada 2017 01:19
Info Voice Voice tel: +48 338 512 691 www.voice.com.pl Wystawa Audio Video Show Wystawa Audio Video Show tel: +48 730 033 093 www.audioshow.pl

VOICE premiery i goście

Każdy dystrybutor (no może prawie każdy) stara się przygotować na święto narodowe audiofilizmu coś ekstra. Owo ekstra przyjmuje czasem formę pokazania jakiegoś ekstremalnego urządzenia, które w jednym egzemplarzu jeździ po światowych wystawach, albo przyjmuje formę pokazywania polskiej publiczności urządzeń produkowanych seryjnie.
Voice preferuje to drugie rozwiązanie.

Firmą która niestrudzenie rok w rok organizuje chyba największą liczbę premier i zaprasza nieprzebrane tłumy gości z zagranicy jest polsko-czeski lub czesko-polski Voice. Oto pokrótce co szykują i gdzie ich będzie można znaleźć. Oj, będzie się działo… na Stadionie Narodowym.

 

Sky Box 135 - Audiovector / Chord Electronics / Rel Acoustics

Po raz pierwszy w Polsce przedstawona zostanie w aktywnej prezentacji konfiguracja REL "SIX-PACK", czyli zestaw sześciu systemów sub-basowych w połączeniu ze znakomitymi kolumnami Audiovector SR6 AA i elektroniką Chorda.

Prezentację poprowadzi specjalista z firmy REL pan Kirill Nenarokomov, który chętnie będzie tłumaczył wszystkie zagadnienia związane z integracją subwooferów w systemach stereo i wielokanałowych.


[img:1]Six-Pack subwooferów Rel Acoustics G1 mk2

Brytyjski Chord znany jest ze swoich bezkompromisowych konstrukcji przetworników cyfrowo-analogowych. Na samym szczycie od prawie dwóch lat utrzymuje się jego przetwornik DAVE, który w tym roku przedstawiony zostanie w zestawie z wyjątkowym napędem CD – Chord BLU Mk2. 
BLU Mk2 jest całkowicie nowym napędem, oficjalnie przedstawionym na CES 2017 w Las Vegas. Oczywiście geniusz konstrukcji obydwu urządzeń oparty jest o unikatowe rozwiązania całego zespołu Chord Electronics z legendarnym Robertem Wattsem na czele. To właśnie za sprawą Wattsa światło dzienne ujrzały również inne znakomite konstrukcje HUGO2, HUGO TT, MOJO, POLY, które będą prezentowane na stoiku otwartym w Strefie słuchawek. Natomiast zestaw stereo oparty o monofoniczne końcówki mocy SPM 1400 Mk2 i przedwzmacniacz liniowy CPA 5000 można będzie obejrzeć i posłuchać na Stadionie Narodowym.

[img:9] 

Sky Box 136 - Cabasse / Pro-Ject

Murano Alto – nowość w ofercie Cabasse. Francuski producent kolumn, firma Cabasse uzupełniła serię Murano (wprowadzoną rok temu) o nowy głośnik podłogowy Alto. Jak zawsze inżynierowie zadbali nie tylko na wyjątkowe wzornictwo lecz także na brzmienie, które wg wielu recenzentów jest wyjątkowe, wręcz niespotykane w tym przedziale cenowym. Ponad 60-cio letnia tradycja w produkcji kolumn głośnikowych zobowiązuje.

[img:6]Cabasse Murano Alto - nowe podłogówki, więcej na ich temat w osobnym newsie 

 

[img:7:L]CZYTAJ > CABASSE: MURANO ALTO

 

 

 [img:2]

Pierwsze oficjalne pokazy gramofonów Essential III Flexi-Range, seria, która zdobyła nagrodę Stowarzyszenia EISA 2017/18.

EISA: Doskonały pomysł – seria Flexi Pro-Jecta obejmuje sześć wersji gramofonu Essential III, przygotowanych pod kątem różnych potrzeb współczesnych użytkowników i miłośników winylu. Od modelu podstawowego, po najbardziej “napakowany” model Record Master (z elektroniczną regulacją obrotów, korekcją phono, przetwornikiem analogowo-cyfrowym z wyjściem USB) – każdy znajdzie coś dla siebie; dostępna jest nawet opcja z Bluetooth aptX. Wszystkie wersje są wyposażone we wkładkę OM10 Ortofona (lepszą niż w poprzednim wydaniu Essentiala) i występują w kilku wariantach kolorystycznych (czarna, biała i czerwona)

[img:4]Absolutny unikat - The Classic wyprodukowany przez Pro-Ject z okazji 175 rocznicy Filharmonii Wiedeńskiej 

 

Sky Box 137 - Audio Physic / Primare

Nie tylko najdroższymi konstrukcjami człowiek żyje - Audio Physic obok Avantera III, która nie jest już świeżynką pierwszych lotów zaprezentuje nowość z drugiego bieguna cenowego - Classic 5, czyli najtańszą konstrukcję w ofercie.

Szwedzki Primare pokaże trzy nowe urządzenia korzystające z Prisma. Prisma to bezprzewodowa technologia multiroom. Firma opisuje Primare jako całodobowy system przyłączania i dystrybucji dźwięku wysokiej jakości. Odtwarzanie zasobów sieciowych, Wi-Fi, Bluetooth, multiroom i sterowanie za pomocą smartfonów - czasy się nam zmieniają jak śpiewał Bob Dylan.

[img:3]Primare i35 - 150W/8Ohm wzmacniacz stereofoniczny z sekcją DAC (do 768kHz i DSD128) i nowym układem zasilającym UFPD 2, Primare CD35 - sieciowy odtwarzacz CD ze zbalansowanym torem audio

Materiały prasowe: W tym roku przedstawimy trzy nowe ekscytujące produkty z przydomkiem Prisma – to pierwsze urządzenia z wielu, które nadejdą: wzmacniacz zintegrowany I35 Prisma z nową technologią wzmacniania UFPD 2, odtwarzacz płyt CD35 Prisma oraz wzmacniacz zintegrowany I15 Prisma. Wszystkie te urządzenia zawierają nową technologię łączności i sterowania firmy Primare o nazwie Prisma. Firma pozostaje wierna swojemu nietuzinkowemu wzornictwu, dzięki któremu jest od lat bardzo dobrze rozpoznawalna zarazem cechując swoje produkty godnymi naśladowania parametrami mocy i kontroli.

 

Open Space Hall 3- Pro-Ject / Fanalog zone

Nowe modele, nowe serie. Austriacka firma Pro-Ject nieustająco przygotowuje dla fanów analogu nowe konstrukcje, znacząco poszerzając swoją ofertę gramofonów. W tym roku można będzie obejrzeć dwie nowe serie Essential III Flexi Range (EISA 2017) i S-Shape Line – serię oferującą gramofony z ramionami typu S. Poza tym przedstawione zostaną nowe produkty z serii elektroniki Box Design - S2 i DS2. 

W akcji zaprezentowana będzie myjka do płyt winylowych VC-S, liczne akcesoria do analogu oraz limitowana wersja gramofonu powstałego z okazji 175 rocznicy założenia Filharmonii Wiedeńskiej. Nie zabraknie również pozostałych ciekawych gramofonów z grona ponad 30 modeli znajdujących się w ofercie producenta.

Pro-Ject Xtension 9 S-Shape[img:10]

Strefa słuchawek

Tu m.in zagości wyprodukowany przez Chord Electronics - Mojo. DAC/wzmacniacz doczekał się rozbudowy o malutki streamer - Poly i w ten sposób powstało Mojo+Poly

[img:8]Chord Electronics Poly

 

[img:7:L] Chord Electronics na High End w Monachium

 

 

Nowa marka w ofercie - Meters Music - to będą najbardziej obfotografowane słuchawki wystawy.

[img:5] 

Goście specjalni na AVS 2017:

  • Mads Klifoth CEO Audiovector
  • Wolfgang Luecke CEO Audio Physic od 06'2017
  • Manfred Diestertich - R&D chief
  • Kirill Nenarokomov - sales manager Rel Acoustics
  • Colin Pratt - Sales manager Chord Electronics
  • Siemen Algra - General Manager Primare AB

 

Źródła Przetwarzanie Wzmacnianie Kolumny
reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz