4 czerwca 2021 11:05
Info Suport Suport tel: +48 32 258 08 98 www.jbl.com.pl

JBL: Tour One - wokółuszne z redukcją hałasu i wieloma funkcjami dodatkowymi

Po fali dokanałowych "zatyczek" do uszu, JBL wypuścił w końcu pełnowymiarowe / wokółuszne / eleganckie / inteligentne / intuicyjne / z redukcją hałasu / z wielkim akumulatorem / słuchawki z certyfikatem Hi-Res i całą masą dodatkowych bajerów.


[img:4]Ciekawe wzornictwo, osobiście nie kojarzę  w innych modelach podobnych błyszczących wstawek dodających głębi,
a chronionych pałąkiem przed porysowaniem

Redukcja hałasu to miła i przydatna funkcja w nieskończonej liczbie zastosowań, jednak coś całkiem innego stanowi o wyjątkowości tych słuchawek – po prostu nadal modeli certyfikowanych pod słuchanie plików w wysokiej rozdzielczości jest jak na lekarstwo, a jak już się takie pojawiają, to w cenach zaporowych, natomiast tu, proszę bardzo za niecałe 1.4K można prawdziwe hajresówki ciągnące do 40 kHz (i do tego z tym tuningowanym i sprawdzanym na populacji planety JBLowym brzmieniem) można mieć.
Proszę, bardzo proszę nie mówić mi, że tego nie słychać, bo uszy / bo wiek / bo limit 20 kHz i tym podobne bzdury – tego dodatkowego zakresu częstotliwości nie słyszy się uszami, więc co ma piernik do wiatraka, ino że na początku trza se porządny DAC-wzmacniacz sprawić i wtedy będzie słychać, a nie truć, że ze smartfona nie słychać, OK?

Warto również zaznaczyć, że są one w stanie grać bezprzewodowo aż do 50 godzin, a przy włączonej redukcji hałasu do 25 godzin – wydaje mi się, że nie ma aż tak długich lotów rejsowych jednym ciągiem, żeby miały nie wytrzymać.

Info dystrybutora: JBL Tour One bezproblemowo eliminują zakłócenia w czasie rzeczywistym dzięki funkcji True Adaptive Noise Canceling. Dzięki temu można bez przeszkód skupić się na swojej pracy, lub zanurzyć w ulubionej muzyce. Poziom redukcji hałasu dostosowuje się do zmiany otoczenia w czasie rzeczywistym, jeśli np. użytkownik zdecyduje się na spacer.
W prosty sposób można dostroić lub wyciszyć dźwięki otoczenia i głosy za pomocą funkcji Smart Ambient, a także wykonywać krystalicznie czyste połączenia telefoniczne, nawet w hałaśliwym i wietrznym otoczeniu. Wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku.


[img:5]W zestawie jest etui podróżne, słuchawki składają się na płasko, więc zajmą mniej miejsca w bagażu

Trzecia cecha niepozostawiająca cienia wątpliwości, że mamy oto do czynienia z produktem ponadprzeciętnym, to 4 mikrofony (zwykle są trzy) zlokalizowane na nausznikach, które zapewniają bardzo czytelne połączenie głosowe – 2 mikrofony adaptacyjne formują wiązkę odpowiadająca za reprodukcję głosu, a pozostałe dwa nasłuchują otoczenie eliminując echo i hałas. 
Jeśli tylko będziesz miał okazję to wypróbuj – dookoła burza z piorunami, panny na pokładzie piszczą, że im się drinki wylewają, a ty spokojnie mówisz... : “Ależ babciu nie mogę teraz przyjść, bo właśnie siedzę nad projektem / lekcjami / usypiam dziecko” (niepotrzebne skreślić). 
Takie rozwiązanie daje przyjemność rozmowy niemalże jak twarzą w twarz – podczas każdego połączenia głosowego.


[img:3]Jeśli kiedykolwiek będziesz szukał słuchawek z myślą o podróżowaniu samolotem (kiedyś ta zaraza minie)
to pamiętaj żeby miały one pałąk przynajmniej tak pancerny jak te, chyba że chcesz przekonać się na własnej skórze
jak boli przyłożenie cienkim pałąkiem w schowek nad głową

Poniższe funkcje dostępne sa z poziomu aplikacji My JBL Headphones:

 • Wielkim szczęściem jest pojawienie się takich funkcji dodatkowych jak Ambient Aware i TalkThru, które pozwalają nam pozostawać w kontakcie z otoczeniem. Takie modele jak Tour One kończą z czasami, gdy rowerzysta głuchy jak pień (gdy było tylko ANC ON/OFF) wpadał wprost pod koła trąbiącego nań samochodu (bo go nie słyszał). Teraz możemy zarządzać dźwiękami otaczającego świata. Kontrola tych funkcji jest prosta i odbywa się za pomocą naciśnięcia przycisku, oraz dostosowania ich w aplikacji.
 • Kolejna fajna funkcja to SilentNow, w której ANC jest aktywowany, ale muzyka pozostaje wyłączona i wokół zapada cisza jak makiem zasiał.
 • Automatyczne wyłączanie słuchawek po zadanym przez użytkownika czasie pozwala oszczędzać baterię.
 • Można podobno uzyskać pomoc w budzeniu się dzięki opcji My Alarm (choć nie wiem jak).
 • Funkcja Auto-Pause – automatyczne wstrzymuje odtwarzanie po zdjęciu słuchawek – nieoceniona podczas słuchania podkastów i audiobooków.


[img:1]Można kochać małe słuchaweczki za ich przenośność, ale przetwornik z membraną 40-milimetrów to całkiem inna bajka,
a do tego ta cała technologia która w maluchach się nie mieści

Informacja prasowa jednej kwestii nie podnosi, ale od czego spostrzegawczość autora? Generalnie są to słuchawki bezprzewodowe (Bluetooth), posiadające w komplecie przewód… a na cóż on nam? Nie tylko po to by móc ich używać w samolocie podczas lotu (w komplecie przejściówka samolotowa 2x mono), ani gdy akumulator padnie, ale po to by móc się dobrać do pełnego pasma Hi-Res, którego po prostu zwykły Bluetooth nie ogarnia (no chyba, że o czymś nie wiem).

Specyfikacja techniczna:

 • Przetwornik: dynamiczny 40 mm
 • Typ akumulatora: litowo-jonowy (920 mAh / 3,7 V)
 • Czas ładowania (USB-C): 2 godz.
 • Czas odtwarzania muzyki z wyłączonym ANC: do 50 godz
 • Czas odtwarzania muzyki z włączonym ANC: do 25 godz
 • Pasmo przenoszenia (pasywne): 10 Hz - 40 kHz
 • Pasmo przenoszenia (aktywne): 10 Hz - 22 kHz
 • Impedancja: 32 omy
 • Czułość: 95dBSPL @ 1kHz
 • Maksymalny SPL: 95dB
 • Czułość mikrofonu: -35 dBV / Pa przy 1 kHz
 • Bluetooth: 5.0
 • Maksymalna temperatura pracy: 45 ° C
 • Waga: 268 g

Cena sugerowana: 1.369 zł


 [img:2]Asystenta głosowego można aktywować za pomocą jednego dotknięcia, lub słowa-klucza, a że cała ta technologia klarownych połączeń głosowych jest na pokładzie, to nie ma opcji żeby Alexa, czy Google nie zrozumieli co doń mówimy

Słuchawki Bezprzewodowe Nagłowne Przenośne ANC Z mikrofonem

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Suport

tel.: +48 32 258 08 98
Godziny otwarcia:

Pon.-Pt. 8:30 - 16:30

adres:
Al. Korfantego 141B 40-154 Katowice

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

reklama
Copyright © INFOMUSIC 2017
Szanowny Czytelniku
 
 
Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze materiały redakcyjne i udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy użytkownik portalu wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności, która opisuje sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. 
 
 
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 
Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?
 
Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane Twoje dane osobowe, jest INFOMUSIC. Rejestr firm: INFOMUSIC z siedzibą w Gdańsku przy ul. Zielona 20/14  80-746 Gdańsk, Nr ewidencyjny: 112588, Numer VAT: NIP PL 584 2259505, REGON 192 886 210.  Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w naszej Polityce prywatności 
 
 
Jakie dane są przetwarzane ?
 
Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności udostępnianych przez INFOMUSIC,w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych Zaufanych Partnerów.
 
Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych osobowych?
Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych w celu świadczenia usług, w tym dopasowywania ich do Twoich zainteresowań, analizowania ich i doskonalania oraz zapewniania ich bezpieczeństwa jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie. Taką podstawą prawną dla pomiarów statystycznych i marketingu własnego administratorów jest tzw. uzasadniony interes administratora. 
 
Komu udostepniamy Twoje dane osobowe?
 
Twoje dane mogą być udostępniane w ramach grupy portali INFOMUSIC.PL. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. 
 
Pełna treść w polityce prywatności
 
Gdzie przechowujemy Twoje dane?
Zebrane dane osobowe przechowujemy na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego („EOG”), ale mogą one być także przesyłane do kraju spoza tego obszaru i tam przetwarzane. 

 
Jakie masz prawa?
 
Prawo dostępu do danych:  
W każdej chwili masz prawo zażądać informacji o tym, które Twoje dane osobowe przechowujemy. Aby to zrobić, skontaktuj się z INFOMUSIC.PL– otrzymasz te informacje pocztą e-mail. 
 
Prawo do poprawiania danych: 
Masz prawo zażądać poprawienia swoich danych osobowych, jeśli są one niepoprawne, a także do uzupełnienia niekompletnych danych.  Jeśli masz konto w INFOMUSIC.PL lub konto portalach grupy INFOMUSIC.PL, możesz edytować swoje dane osobowe na stronie swojego konta. 
 
Szczegółowe informacje dotyczące Twoich praw znajdują się w Polityce prywatności 
 
Dlatego też proszę naciśnij przycisk „ZGADZAM SIĘ, PRZEJDŹ DO SERWISU" lub klikając na symbol "X" w górnym rogu tego oka, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przez ze mnie z Usług  INFOMUSIC, w tym ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, udostępnianych zarówno w wersji "desktop", jak i "mobile", w tym także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Zaufanych Partnerów, w celach marketingowych (w tym na ich analizowanie i profilowanie w celach marketingowych). Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać.
 
Pełny regulamin i Polityka prywatności znajduje sie pod poniższym linkiem. Prosimy o zapoznanie się z dokumentem. https://www.infomusic.pl/page/rodo 
 
Zgadzam się, przejdź do serwisu Nie teraz